wmaraci reklam
lidertakipci

Yeni Adsense Sitem ve düşünceleriniz

22 Mesajlar 2.553 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

drmd drmd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 125 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
Tebrik ederim

Yazı ağırlık tema arıyorsanız PM.
wmaraci
reklam

MetinOzturk MetinOzturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 22 / 48
  • Ticaret 0, (%0)
wmaracinda selam versek site adresi istiyolar.. oo kanki h.o site adresi atarmısın içerikleri kopyalıyıcamda
Saffet 1Dijital sevdabirates

kişi bu mesajı beğendi.

robertokim robertokim Vunu Web - Site Yapımı Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarım - Site Yapımı
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 450
  • Beğeniler 36 / 111
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam siteyi pm alabilir miyim. Seo ve hız olarak incelemek isterim

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)

MetinOzturk adlı üyeden alıntı

wmaracinda selam versek site adresi istiyolar.. oo kanki h.o site adresi atarmısın içerikleri kopyalıyıcamda

Gerçekten böyle!
Ya aynı sektöre giriyorlar ya içerik (ç)alıyorlar. Kimseden fikir alış verişi yapamaz olduk
1Dijital MetinOzturk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
Site Adresini güvenmediğiniz kişilerle paylaşmayın. Başınız çok ağrır bilginiz olsun.

Konuya gelince; Anladığım kadarıyla içerik ingilizce. tr içerik için iyi ama ingilizce için orta halli/düşük sayılabilir. Yabancı reklam veren olarak baktığımızda TBM neredeyse 0.15$ denk geliyor.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

kodaylak kodaylak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** U**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 5 / 40
  • Ticaret 1, (%100)
Öncelikle tebrik ederim. Bu aralar en çok gördüğüm şey finans sektöründe insanların adsense site açmaları. Benim anlayamadığım nokta, bu sitede bahsettiğiniz konular tam olarak nasıl oluyor? Forum cevaplarınızdan anladığım kadarıyla bu konu hakkında önceden uzmanlığınız yok. Nasıl içerik oluşturuyorsunuz? Yani bende bu konuda bir girişimde bulunsam diye düşündüm ama konuya hiç hakimiyetim olmadığı için hiç bulaşmıyorum.

Cyprus Cyprus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 790
  • Beğeniler 257 / 144
  • Ticaret 1, (%100)
Site link pm

kankirmizi kankirmizi çay içerken aklıma geldi Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek çay ocağı işletmecisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 416
  • Beğeniler 217 / 150
  • Ticaret 1, (%100)

tolhur adlı üyeden alıntı

Gerçekten böyle!
Ya aynı sektöre giriyorlar ya içerik (ç)alıyorlar. Kimseden fikir alış verişi yapamaz olduk

Aynı sektöre girmelerinden neden rahatsız oluyorsun hocam? ortada büyük bir pasta var,yiyebilen yer. paylaşmayı öğrenin, kazancınız düşmez merak etmeyin. vesselam.
webloggi

kişi bu mesajı beğendi.

Bilen söylemez, söyleyen bilmez.

1Dijital 1Dijital WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal Medya Hizmetleri
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 43 / 43
  • Ticaret 3, (%100)

kodaylak adlı üyeden alıntı

Öncelikle tebrik ederim. Bu aralar en çok gördüğüm şey finans sektöründe insanların adsense site açmaları. Benim anlayamadığım nokta, bu sitede bahsettiğiniz konular tam olarak nasıl oluyor? Forum cevaplarınızdan anladığım kadarıyla bu konu hakkında önceden uzmanlığınız yok. Nasıl içerik oluşturuyorsunuz? Yani bende bu konuda bir girişimde bulunsam diye düşündüm ama konuya hiç hakimiyetim olmadığı için hiç bulaşmıyorum.

Guzel dusunceleriniz icin tessekur ederim hocam. Kendim seo uzmanıyım ve cok uzun zamandır adsense ile ilgileniyorum fakat finans sektörüne hic girişimemiştim aldığım tbm degerleri finans sektörüyle uğrasan arkadaslarin tbm degerleriyle aynı mı yoksa altında mı onu merak ettiğim için açtım konuyu . Icerikler Feed ile otomatik çekiliyor ben kendim yazmıyorum sadece bir kaç seo ayarı yaptım ve ayni sektörle ilgili 2 yerden link satin aldim. Girişimde bulunmak isterseniz yardimci olabilirim size.
kodaylak

kişi bu mesajı beğendi.

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)

kankirmizi adlı üyeden alıntı

Aynı sektöre girmelerinden neden rahatsız oluyorsun hocam? ortada büyük bir pasta var,yiyebilen yer. paylaşmayı öğrenin, kazancınız düşmez merak etmeyin. vesselam.

Hocam herkes hakkıyla iş yapmaya kalksa problem yok tabi ki. Fakat burda kazandıran bir sektörü paylaşsam iddia ediyorum yarın herkes o sektöre girmeye kalkacak.
Bakın *** da canlı tv sitesini 375 bin tl ye satılığa çıkardılar. Şuan tüm forumlar satılık canlı tv domainleriyle ve siteleriyle dolu.
Teknik bilgi paylaşımını dikkat ederseniz bilgim dahilinde her zaman paylaşıyorum. Fakat uğraşarak ederek bata çıka bulduğum sektörü paylaşmak, paylaşmak değil kendime rakip çıkarmak olmaz mı? Zaten yeterince arayış içinde olan birisi elbet kazandıran bir sektör bulacaktır. İşin kolayına kaçmak yerine biraz araştırmacı olmalı webmaster dediğimiz kişiler.
Bu sebeplerden ötürü dediğiniz şey bir bakıma doğru bir bakıma yanlış benim için. Çünkü birisine bir site tasarlamak ile kazandıran bir sektörü söylemenin arasında ki tek fark birini paylaşım diğerini ticaret olarak nitelendirmemiz.
Yoksa paylaşmak bir şey kötü değil fakat ben sektör paylaşımına karşıyım açıkçası. Araştırmak bu kadar zor olmamalı bence.

Iyi forumlar dilerim
1Dijital kankirmizi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al