wmaraci reklam

Türkçe en çok kazanç sağlayan sektörler

13 Mesajlar 1.308 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Selamun aleykum, bu konu her sene farklı sitelerde açılıyor. Faka son dönemlerle ilgili çok içerik bulamadım. Bu sene de ben açayım artık ☺️ Türkçe sitelerde en çok kazandıran ve en az kazandıran sektörler hangileri?

Kesinlikle gelire göre bir sektöre girilmesine karşıyım. İnsan bildiği sektöre girmeli ve onda da rastgele değil faydalı içerikler üretebilmeli. Fakat birden fazla konuya hakim insanlar da malumunuz kararsızlığı gelir düzeyine göre giderebiliyor. Oyun kategorisinin çok kazandırmadıgı söyleniyor hep.

Para konulu, bankacılık, döviz, güzellik, moda, SEO, blog kurma vb konulu sektorlerin çok kazandırdığı fakat kazançtan dolayı rekabetin fazla olduğu söyleniyor. Bu konularda zibilyon tane site var bu yüzden. Ana kategoriler olarak en çok kazandıran en az kazandıran sektörler hangileri? Hemen hemen bu konuda derin bir araştırma yapan herkes sonuçları az çok bulabilir. Yine de böyle bir konuda fikir alışverişi ve düzenli bir içerik bulunsun her sene olduğu gibi. inşallah faydalı olur.

wmaraci
reklam

mertxgreen mertxgreen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 42 / 13
  • Ticaret 4, (%100)
Hayırlı günler hocam konu hakkında farklı bir görüş sunmak isterim.

Hocam şu sıralar pinterest ile pin to pin sistemi sayesinde para kazanma popüler. Bir kaç işlem yapıyorsunuz her şeyi otomatiğe bağlıyorsunuz ve tabiri caiz ise yan gelip yattığınız yerden para kazanıyorsunuz :)

Saffet Saffet Web Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 966
  • Beğeniler 198 / 326
  • Ticaret 0, (%0)
En iyi para kazanmanın yolu hiç açmamak, sunucu parası cebindek alır alan adı parası cebinde kalır.
Yakut kuvvetlemuhtemel

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
mertxgreen teşekkürler hocam evet Pinterest popüler son zamanlarda. Geçimlilik için gelir lazım evet ama ben böyle bir şeyi (şahsen) hoş görmüyorum. Yani bir şey yapılacaksa faydalı olmalı. Kazanç her yerden kazanılır ama pragmatik bakıyorum olaylara. Spamdır, yetkinliğin olmadığı alanlardır, insanları reklamlara boğmaktır vs pek hoş gelmiyor bunlar bana. Pinterest olursa bile yine faydalı şekilde kullanmak isterim.
kuvvetlemuhtemel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

kuvvetlemuhtemel kuvvetlemuhtemel https://fatihgercel.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 26 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Mfa hocam hâlâ sizin gibi inçe düşünen insanlar olduğunu görmek mutluluk verici. :) umarım istediğiniz alanda başarılı olursunuz.
Mfa

kişi bu mesajı beğendi.

omertarik omertarik Html - CSS - Python Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek .py
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 2 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Şuan bence finans sektörü, özellikle Türkiye'deki TBM'lere göre daha iyi kazandırmaktadır.

DeepX DeepX PM ile ulaşın Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 218 / 218
  • Ticaret 1, (%100)
Finans, sağlık, eğitim...

En son bunlara bakmıştım iyilerdi diye hatırlıyorum.

Sizde inceleyin isterseniz.

• Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
kuvvetlemuhtemel sağolun hocam. Halihazırda rıza-i ilahi için site var fakat onu ayakta tutabilmek (ki İslam gelir getirmeyen kategori) ve hayatı ikame için gelir getiren bir kategoriye girme niyetim var inşallah. Gelir olursa bir kısmını vakıf sistemi gibi ana projeyi ayakta tutmak için harcamayi düşünüyorum. Faydalı olmak da olmazsa olmazım. İnşallah başarılı oluruz hocam.

omertarik , DeepX kadın kategorisi sizce nasıl? Finans sektörü inançlarım dolayısıyla içinde çok fazla sıkıntı barındıran bir sektör maalesef. Eğitim kategorisinde bir hedefim vardı fakat büyük çaba gerekiyor. Sağlık sektörüne çok hakim değilim faydalı zararlı şeyleri derleyebilirim ama bazı arkadaşların yaptığı gibi ameliyat, ilaç vb bilmediğim alanlara girip insanların sağlığıyla oynamak pek hoş olmaz.

Kadın kategorisinde akrabalarım da katkı sağlayabilir. Dozunda ve faydalı bilgiler aktarılabilir. Acaba gelirleri nasıl? Bazı yerlerde en düşük gelir burada bazı yerlerde en yüksek gelir burada deniliyor. TBM açısından iki zıt görüş okudum çoğu yerde

omertarik omertarik Html - CSS - Python Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek .py
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 2 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Mfa Hocam kadın sektörü eskide kaldı. Artık pek fazla kazanç sağlamıyor. En iyisi bir haber sitesi açıp her kategoriye yayılmanız.

DeepX DeepX PM ile ulaşın Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 218 / 218
  • Ticaret 1, (%100)
Evet, ingilizce olursa iyi diye hatırlıyorum...TBM değerleri oldukça iyi.

Tabi Türkçe olmaz demiyorum çünkü hiç bakmadım.

TR olursa hem zevk almanız hem de yükselmeniz daha hızlı olur, diğer türlü çok sıkıcı bence, para için yapılmaz. :)

TBM değerleri hakkında bilgim yok bunu belirteyim, uğraşlarınıza değmeyecektir belki.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al