wmaraci reklam
lidertakipci

Ortaklık Yapıp Site Açacaklara DİKKAT Bu Konuyu Zahmet Olmaz İse Herkez Okusun.

18 Mesajlar 2.364 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Saffet Saffet Web Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 966
  • Beğeniler 198 / 326
  • Ticaret 0, (%0)
Bütün iş sendeyse (anladığım kadarıyla) iyi yapmışsınız kimse kimseyi keriz yerine koyamaz.
bakarmsn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

yazilimsoru yazilimsoru Yazilimsoru.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 132 / 131
  • Ticaret 0, (%0)
Kesinlikle iyi yapmışsınız hocam.Benimde onceden facebook sayfam vardı bende ayni şeyleri yaşadım.En son adminlikten atmıştım.O günden beridir hicbir işe ortakla girmiyorum.Umarim bu konuda dersinizi almışsınızdır.Ayrica hak yememe konusundaki hassasiyetiniz içinde tebrik ederim.Bu zamanda sizin gibi kaliteli insanları bulmak zor.Umarim bir sonraki islerinizde daha başarılı olursunuz.
bakarmsn

kişi bu mesajı beğendi.

Web sitem: yazilimsoru.com

kemalunlu70 kemalunlu70 kıyıdan kopa kopa derine indik Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 18 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad K** Ü**
  • Mesajlar 774
  • Beğeniler 294 / 295
  • Ticaret 3, (%100)
Gerçekten okurken benim sinirim bozuldu :laugh: İyi yapmışsınız.
bakarmsn

kişi bu mesajı beğendi.

yalnız kalırım sanma, mutsuz olurum sanma

LiDYASIZ LiDYASIZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek learner
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 134 / 186
  • Ticaret 4, (%100)
Yanlış yapmışsın. Vicdanın bile rahat değil ki buraya konu açıp destek beklemişsin. Ortaklığı bitirmek belki en doğru şey ama ortağını karşına alıp herşeyi konuşman lazımdı. Böyle gitmiyor ya tamam ya devam demeliydin. Fakat içinde biriktirdiklerinle fevri davranmışsın. Kararın doğru olabilir ama yöntemin yanlış.
bakarmsn webloggi orderinn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

orderinn orderinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer & Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 78 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Şöyle bir çözüm olabilir ; arkadaşı alır karşına dersin ki kardeşim bak ben bu yolda devam edicem (zaten onla bir daha yol düşünülmez böyle insanlar , insanın hevesini yer enerjisini tüketir. ) Domaini ya bana satarsın istediğin miktarı belirliyip(karşılıklı) yada ortak bir şekilde satarız ederi varsa. Nasıl olsa yazılım geliştirme seo geliştirme sana ait tema senin hakkın , Senin girdiğin ortak yaptgımız makaleleri sana istersen iade ederim , istersen ücretini öderim. Ben senle yoluma devam edemem bu işte bu şekilde sonlansın der bitirir gidersin.
bakarmsn

kişi bu mesajı beğendi.

orderinn orderinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer & Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 78 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

LiDYASIZ adlı üyeden alıntı

Yanlış yapmışsın. Vicdanın bile rahat değil ki buraya konu açıp destek beklemişsin. Ortaklığı bitirmek belki en doğru şey ama ortağını karşına alıp herşeyi konuşman lazımdı. Böyle gitmiyor ya tamam ya devam demeliydin. Fakat içinde biriktirdiklerinle fevri davranmışsın. Kararın doğru olabilir ama yöntemin yanlış.

Gerçekten güzel bir bakış açısı getirmişsiniz konuya hocam tebrik ederim(insaniyet namına :) )
LiDYASIZ bakarmsn

kişi bu mesajı beğendi.

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)
Kendimiz yazalım dediğinde valla arkadaşın az akıllı olsa makale satın alıp siteye hazır makaleyi girebilirdi. Ruhun bile duymazdı hatta fazla girse ulan bu benden daha çalışkan çıktı diyebilirdin :D
Arkadaşın üşeniyorsa iyi sen makale al ben kendim yazacağım diyebilirdin bu tercih meselesi. Sonuçta para var huzur var.
bakarmsn

kişi bu mesajı beğendi.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Arkadaşını en iyi onunla iş yaparken tanıyorsun. Cocukluk arkadasim internetten anlamaz pcsine format bile atamazdi. Ben hep bir seyler yapmasi icin gaz verirdim bos durma bir seyler uret tembellik yapma vs.. gibi. Bir gün benden sosyal medya hesaplarimdan birini istedi kasayim bir yerlere getireyim dedi. Neyse verdim fakat o hesap benim siteme bagli bir hesapti dedim benden habersiz kafana göre iş yapma o hesap siteye bagli. Sadece isi ogrenmek icin hesabi gelistir kendine site vs.. kurmak istersen ben sana her turlu yardimci olurum ancak bu hesap bana lazim dedim.

Aradan 1 hafta gecti bir gün hesaba bir girdim hesap beni attı :) sifre degismis mail degismis hesabı benim sitemin konseptinde bana rakip bir hesaba donusturmus. Şoke girdim resmen. Hayır bir halt yapacağından da değil fakat böyle bir kazık atması beni cok sasirtti ve uzdu. Kendisiyle iletisime gectim hani senden habersiz bir sey yapmam vs.. diyordun ne oldu falan bana ne olacak abartıyorsun bence demesin mi ? :)

O gün 13 14 senelik arkadaşlığımızı bitirdim. 3 4 gün sert bir üslupla yazınca sonunda hesabi da geri aldım. Simdilerde kendine bir hesap kurmus benden 1e1 içerik çalarak bir seyler yapmaya calisiyor :) bir halt yapamiyor orasi ayri

Benim kazandigim para aldigim seyler falan kendisine dert olmus anlasilan. Icten ice bir kiskanclik kin beslemis bana. Ben en cok gercek yuzunu gordugume sevindim. Insanlar cok aciz varliklar. Bana gelse para kazanmak istiyorum yardim et bir konsept belirliyeyim falan gibisinden konussa inanın her türlü yardim ederdim. Fakat kendisi arkadasligimizi bitirip benden aynen icerik kopyalarak bir yere gelecegini sandi hata yapti. Site kurmasini bilmez yazilimdan sosyal medyadan anlamaz. Benim hicbir kaybim olmadi kendisi kaybetti.

Bugün insanlara herhangi bir konuda yardim etmiyorsam detay vermiyorsam sebebi böyle insanlardan nefret ediyor olmamdır.

En iyisini yapmışsınız.
bakarmsn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al