Merhabalar Hayırlı Bayramlar
2016-2017 Yıllarında çiftlik bank benzeri siteler üzerinde açık tarama işlemleri gerçekleştirip site sahiplerine bildiriyordum, gerek ücretli gerekse ücretsiz destek sağlıyordum, gene günlerin birinde kira zengini adlı siteye açık tarama işlemi gerçekleştiriyordum, loginde sql injection açığı tespit ettim ve site sahibine bildirmek istedim, lakin hiçbir iletişim bilgisine ulaşamadım mail atacaktım işim çıktı,bom adamlar bana ulaştılar yok sql i sildin birton değişiklik yapılmış vs gibi iftiralarda bulundular, ama asla bir değişiklilik yapmadım çok sıkıştırdılar açığı bildirdim ısrarla değişiklilik yapmadığımı söyledim, konu kapandı ertesi günlerde rahat durmadım ve acunetix açık tarama programına verdim gazı buda açıkları güzel şekilde yoklamıs ip log'a düşmüş ve adamalar şikayet etmişler beni, konu bundan ibaret bana ifademi yazmamda yardımcı olabilecek uzaman birisi varmıdır acaba ?
Kötü bir niyetim olsa ip gizlerim salak mıyım ben, bu arada işlemleri vds den yaptım kapanalı 2-3 yıl olacak sitede kapalı mevzular nasıl olacak bilmiyorum,
Bu arada hat pederin üstündeydi davayı ona açmışlar telim bozuk diye kuzenimden aramıştım onada açmışlar onlar topu bana salladı ifadede sıra bende biri yardımcı olursa güzel bir ifade verelim.