freelance iş ilanları

Bunaldım artık

24 Mesajlar 3.050 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
RootFRM hocam o zaman zor yolu seçmenizde fayda var. Ne yapın edin. Hem çalışıp hem web sitenizi ilerletin. Belki yeni bir proje belki şuan ki projeniz. Hiç fark etmez. Gece gündüz birbirine girer belki ama sonucunda özgürlük var. Fedakarlık yapacak cesaretiniz varsa çalışırken sitenizi büyütüp işinizi bırakacak konuma geleceğinizden şüpheniz olmasın.
RootFRM

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

RootFRM RootFRM Müşteri Temsilcisi Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek MT
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 88 / 89
  • Ticaret 2, (%100)

joyned adlı üyeden alıntı

Turkcel in CEO su canlı yayında konuşurken izledim diyordu bütün GSM firmaları ile birlikte çalışmayı planlıyoruz ortak altyapı bütün illerde şebeke problemi çözülür ve maliyeti düşük olur diyordu umarım o şekilde ortak çalışırlar.

Hocam kafanıza o kadar takmayın açın interneti araştırın falan diyin yada kafanıza çok takmayın anlatıp geçersiniz geleceğinize odaklanın bence siz kendiniz için çalışıyorsunuz sonuçta onlar olmazsa yani biz müşteriler yemek yiyemezsiniz öyle ďüşünun sizi sevdim hocam Allah yardımcınız olsun.

Zaman ayırıp öneride bulunduğun ve bilgilendirdiğin için teşekkür ederim, umarım ortak şebeke kullanılır. Zamanında ************* gsm olarak sektöre girmek istediğinde Turkcell ortak kullanıma izin vermedi bundan kaynaklı *************un internet alt yapısında diğer firmalarla ortak kullanıma pozitif bakmıyor ama 5g şebekesi için ortak bir çözüm planı varsa çok güzel işleyecektir süreç. Tekrardan teşekkür ediyorum bilgilendirdiğin için
joyned

kişi bu mesajı beğendi.

Bugüne kadar hep ileri denedik.

RootFRM RootFRM Müşteri Temsilcisi Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek MT
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 88 / 89
  • Ticaret 2, (%100)

tolhur adlı üyeden alıntı

RootFRM hocam o zaman zor yolu seçmenizde fayda var. Ne yapın edin. Hem çalışıp hem web sitenizi ilerletin. Belki yeni bir proje belki şuan ki projeniz. Hiç fark etmez. Gece gündüz birbirine girer belki ama sonucunda özgürlük var. Fedakarlık yapacak cesaretiniz varsa çalışırken sitenizi büyütüp işinizi bırakacak konuma geleceğinizden şüpheniz olmasın.

İnanın bu konuda kendimi çok zorlayacağım artık ama yapmam gereken bazı şeyler var siteyi gözden geçirmek 1.5 sene diyelim, 1.5 senelik süre zarfında kullanıcılar için popülerlik oranı değişmiştir tema vs artık memnun kılmaz bu doğrultuda bir kaç değşiklik yapıp sonrasında makale girmeye devam etmem lazım. Sizin gibi öneride bulunan arkadaşlar için teşekkür ederim bu beni daha güçlü kılıyor çünkü. Tekrardan teşekkür ediyorum.
webloggi

kişi bu mesajı beğendi.

Bugüne kadar hep ileri denedik.

Muhendisbey6154 Muhendisbey6154 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Makine mühendisliği öğrencisi
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 632
  • Beğeniler 217 / 122
  • Ticaret 9, (%100)
Hocam piyasa çok kötü işten çıkmanızı önermem.Kendinize iş dısında yapabilecek hobıler bulun spor cok iyi gelir kitap okuyun vs vs

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al