wmaraci reklam
lidertakipci

Ziyaretçiyi sitede uzun süre nasıl tutabilirim?

16 Mesajlar 1.598 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

digibuzz digibuzz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Doyurucu içerik yeterli bence

wmaraci
reklam

yazilimsoru yazilimsoru Yazilimsoru.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 132 / 131
  • Ticaret 0, (%0)
Seocalismasi konu ile alakalı olmasada aynı kategorideki sorulara linkle yönlendiriyorum.

Primer hocam bu sadece aynı sayfada uzun süre durmasını sağlar benim istediğim diğer sayfalarada baksın.

ulas2016 hocam gayet iyi fikir ama uzman birini bulup siteye getirmek maliyeti yüksek olur diye düşünüyorum.Tasarımda beğenmediğiniz yerleri söyler misiniz? Ya da şöyle olsa iyi olurdu dediğiniz örnek bir tasarım var mı?

Gglog Yapılabilir.Bunu deneyeceğim.

Cyprus konu ile alakalı olmasada aynı kategorideki sorulara linkle yönlendiriyorum.

@[ntd](userid:108921) Tasarımda beğenmediğiniz yerleri söyler misiniz? Ya da şöyle olsa iyi olurdu dediğiniz örnek bir tasarım var mı?Sorulara bende cevap veriyorum bir çoğunu zaten ben cevapladım bilmediğim konularda araştırma yapıp cevapladım.Sitede puanlama sistemi var.Bu puanlama sistemini geliştirip ödül sistemide eklemeyi düşünüyorum.Reklam vermeyi düşünüyorum siteye ama reklam hakkında hiç bilgim yok ilk başta 20 tl'lik bir reklam vereceğim google'a eğer bildiğiniz daha iyi bir yöntem varsa yazarsanız sevinirim.Uzmancevap'ı biliyorum sürekli açılıp açılıp kapanıyor ama her açılışında adam kitleyi çekmeyi başarıyor.Nasıl yapıyor bilmiyorum.Benim site neredeyse 2. yılına girecek.Ne kadar az hit alsada kapatmayı düşünmedim siteyi.Halada düşünmüyorum.Tutabildiğim kadar açık tutup bir kitle oluşturabilmeyi ve siteyi geliştirmeyi düşünüyorum.

@[digibuzz](userid:108911) bence yeterli değil hocam ekstra bir şeyler yapılması lazım.Bilgiyi alan siteden kaçıyor genelde.

Hepinize cevaplarınız ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.Farklı önerilere hala açığım.

Web sitem: yazilimsoru.com

ulas ulas C# & ASP.NET Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 1403
  • Beğeniler 404 / 404
  • Ticaret 18, (%100)
Uzmanları tek tek seçip platforma getirmeniz şart değil, herhangi bir konuda bilgi sahibi olan kişiler platforma kaydolur, bilgileri dahilinde katkı sağlarlar. Memnun kalan ziyaretçide dilerse bağış gönderir. Twitch modeli gibi düşünün.

technovenue.com

Primer Primer WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 31.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Güvenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 16 / 60
  • Ticaret 8, (%100)

yazilimsoru adlı üyeden alıntı

Seocalismasi konu ile alakalı olmasada aynı kategorideki sorulara linkle yönlendiriyorum.

Primer hocam bu sadece aynı sayfada uzun süre durmasını sağlar benim istediğim diğer sayfalarada baksın.

ulas2016 hocam gayet iyi fikir ama uzman birini bulup siteye getirmek maliyeti yüksek olur diye düşünüyorum.Tasarımda beğenmediğiniz yerleri söyler misiniz? Ya da şöyle olsa iyi olurdu dediğiniz örnek bir tasarım var mı?

Cyprus konu ile alakalı olmasada aynı kategorideki sorulara linkle yönlendiriyorum.

ntd Tasarımda beğenmediğiniz yerleri söyler misiniz? Ya da şöyle olsa iyi olurdu dediğiniz örnek bir tasarım var mı?Sorulara bende cevap veriyorum bir çoğunu zaten ben cevapladım bilmediğim konularda araştırma yapıp cevapladım.Sitede puanlama sistemi var.Bu puanlama sistemini geliştirip ödül sistemide eklemeyi düşünüyorum.Reklam vermeyi düşünüyorum siteye ama reklam hakkında hiç bilgim yok ilk başta 20 tl'lik bir reklam vereceğim google'a eğer bildiğiniz daha iyi bir yöntem varsa yazarsanız sevinirim.Uzmancevap'ı biliyorum sürekli açılıp açılıp kapanıyor ama her açılışında adam kitleyi çekmeyi başarıyor.Nasıl yapıyor bilmiyorum.Benim site neredeyse 2. yılına girecek.Ne kadar az hit alsada kapatmayı düşünmedim siteyi.Halada düşünmüyorum.Tutabildiğim kadar açık tutup bir kitle oluşturabilmeyi ve siteyi geliştirmeyi düşünüyorum.

digibuzz bence yeterli değil hocam ekstra bir şeyler yapılması lazım.Bilgiyi alan siteden kaçıyor genelde.

Hepinize cevaplarınız ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.Farklı önerilere hala açığım.

İlgi çekici içerikler olunca aynı sayfada değil diğer konuları da gezer ziyaretçiler bunu anlatmak istedim.

wmaraci
wmaraci

ulas ulas C# & ASP.NET Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 1403
  • Beğeniler 404 / 404
  • Ticaret 18, (%100)
Ayrıca tasarım konusunda diğer soru cevap sitelerinden / forum sitelerinden ve sözlüklerden esinlenerek eksiklikleri tespit giderebilirsiniz.

technovenue.com

ntd ntd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Front-end Developer
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

yazilimsoru adlı üyeden alıntı

ntd Tasarımda beğenmediğiniz yerleri söyler misiniz? Ya da şöyle olsa iyi olurdu dediğiniz örnek bir tasarım var mı?Sorulara bende cevap veriyorum bir çoğunu zaten ben cevapladım bilmediğim konularda araştırma yapıp cevapladım.Sitede puanlama sistemi var.Bu puanlama sistemini geliştirip ödül sistemide eklemeyi düşünüyorum.Reklam vermeyi düşünüyorum siteye ama reklam hakkında hiç bilgim yok ilk başta 20 tl'lik bir reklam vereceğim google'a eğer bildiğiniz daha iyi bir yöntem varsa yazarsanız sevinirim.Uzmancevap'ı biliyorum sürekli açılıp açılıp kapanıyor ama her açılışında adam kitleyi çekmeyi başarıyor.Nasıl yapıyor bilmiyorum.Benim site neredeyse 2. yılına girecek.Ne kadar az hit alsada kapatmayı düşünmedim siteyi.Halada düşünmüyorum.Tutabildiğim kadar açık tutup bir kitle oluşturabilmeyi ve siteyi geliştirmeyi düşünüyorum.

digibuzz bence yeterli değil hocam ekstra bir şeyler yapılması lazım.Bilgiyi alan siteden kaçıyor genelde.

Tasarımda beğenmediğiniz yerleri söyler misiniz? Ya da şöyle olsa iyi olurdu dediğiniz örnek bir tasarım var mı?

--- Bunu sitenize biraz detaylı bakıp söyleyeceğim.

Tayfun uzun yıllardır bu işi yapıyor. Sanıyorum ki 2009 senesinden beri camiaya faydalı bir şeyler yapmak için uğraştı. Ve yaptı da. İşte bu yüzden kitlesi sağlam. Eğer siz de bu tarz bir şey yaparsanız kitleniz oluşur. Sitenizi kapatmayı asla düşünmeyin. Ne kadar sürekli olursa o kadar iyi olur.

Başarılar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al