wmaraci reklam
lidertakipci

+160 Milyondan fazla görüntülenme 200k+ takipçi. Yeni hedef 400k takipçi :) Soruları cevaplıyorum

367 Mesajlar 71.450 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Giantnose Giantnose WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 11 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
kimse benim gibi bir beleşçiliğe girmemiş sanırım ilki yaşatayım size :) türkçe yemek tarifleri üzerine bir panonuz varsa ortak olarak girebilirim günde 30 pin atarım

wmaraci
reklam

nexfox nexfox WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 100 / 66
  • Ticaret 20, (%100)
Aynen panoya ekleme durumu varsa ing bir panonuza eklerseniz çok minnettar kalırım hocam.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Giantnose adlı üyeden alıntı

kimse benim gibi bir beleşçiliğe girmemiş sanırım ilki yaşatayım size :) türkçe yemek tarifleri üzerine bir panonuz varsa ortak olarak girebilirim günde 30 pin atarım

nexfox adlı üyeden alıntı

Aynen panoya ekleme durumu varsa ing bir panonuza eklerseniz çok minnettar kalırım hocam.

Maalesef panolara kullanıcı alımı yapmıyorum 100k 150k takipçili yabancı hesaplar istek gönderiyor onları bile kabul etmiyorum. Bir marka olusturdugumdan hos durmuyor.

Celikpena Celikpena WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Müzik Öğretmeni
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Pinterest business hesapta ;add keywords alanında , önerilerin geldiği kutuyu göremiyorum. Yani sistem ana anahtar kelimemize keyword ürettiği alan.

Sizlerde açık mı burası?

wmaraci
wmaraci

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
Gördüğüm kadarıyla video'da yüklemişsiniz. Yüklediğiniz video ve resimlerde etkileşim oranları nasıl? Videolar daha çok mu erişim alıyor?

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Mehmet Maşa adlı üyeden alıntı

Gördüğüm kadarıyla video'da yüklemişsiniz. Yüklediğiniz video ve resimlerde etkileşim oranları nasıl? Videolar daha çok mu erişim alıyor?

görseller daha fazla etkileşim alıyor. Tıklanma oranları da daha yüksek

Celikpena adlı üyeden alıntı

Pinterest business hesapta ;add keywords alanında , önerilerin geldiği kutuyu göremiyorum. Yani sistem ana anahtar kelimemize keyword ürettiği alan.

Sizlerde açık mı burası?

Anahtar kelimeler türetmek için audience insight kısmına girin sol köşede pinterest logosunun yanındaki sekmede daha sonra all pinterest users kısmına tıklayın o kelimeleri türetebilirsiniz
Celikpena

kişi bu mesajı beğendi.

Celikpena Celikpena WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Müzik Öğretmeni
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Bende hedef kitle istatikleri olarak görünen alanda tüm pinterest kullanıcıları dedim ve keyword alanını göremedim ya da göstermiyor.

Benim bahsettiğim bu camping kısmından create ad dediğimizde açılan panelde fikir alacaktım. Hesap atıl bekleyen bir hesap. Siteyi daha bağlamadım.1 yıldır boş duruyor Sıfır denebilir.

Kırmızı ile sağa ayrı kalan tarafta anahtar kelime fikirleri adwords gibi gösteriyordu sanırım.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Celikpena adlı üyeden alıntı

Bende hedef kitle istatikleri olarak görünen alanda tüm pinterest kullanıcıları dedim ve keyword alanını göremedim ya da göstermiyor.

Benim bahsettiğim bu camping kısmından create ad dediğimizde açılan panelde fikir alacaktım. Hesap atıl bekleyen bir hesap. Siteyi daha bağlamadım.1 yıldır boş duruyor Sıfır denebilir.

Kırmızı ile sağa ayrı kalan tarafta anahtar kelime fikirleri adwords gibi gösteriyordu sanırım.

Tarayıcı kaynaklı bir problem olabilir değilse hesap kaynaklıdır. Orada 2 kutu olması lazım sağ taraftaki kutuya herhangi bir kelime yazınca altında aylık aranma hacimlerini gösteriyordu.

reload58 reload58 Çaylak Mühendis E-Mail Onaysız
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Tarayıcı kaynaklı bir problem olabilir değilse hesap kaynaklıdır. Orada 2 kutu olması lazım sağ taraftaki kutuya herhangi bir kelime yazınca altında aylık aranma hacimlerini gösteriyordu.

Hocam bu hesabın size getirisi ne kadar oldu acaba ? Ne kadar kazandırdı Adsense olarak

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

reload58 adlı üyeden alıntı

Hocam bu hesabın size getirisi ne kadar oldu acaba ? Ne kadar kazandırdı Adsense olarak

Para mevzuları hakkında konuşmuyorum konunun amacı pinterest konusunda insanlara fayda sağlamak. Benim ne kazandığımın bir önemi yok kısaca :) kazanıyoruz bir şeyler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al