Vendetta adlı üyeden alıntı

Valla hocam ben sizin konunuzun altındaki yorumlarla başladım. 1 ay oldu tam. Şuan gayet iyi durumda. Organikte oluyor bence her şey. Biraz keyword ve görsel düzenlemesini öğrenilse oluyor. İnsanlar kaliteli görsele tıklıyorlar her yerde olduğu gibi... İyi ki size mesaj atmışım yani. Yoksa kapanabilirdi şuan site. İnsanların açtığınız konuyu tamamen okumaları gerek üşenmeyip.

Organik hesap büyütme kitle edinme hakkında birçok bilgi var zaten konumda. Ek soruları da ayrıca cevaplıyorum. Ben de yeni yeni şeyler deniyorum ilerde aldığım verime göre onları da konuya ekleyeceğim. Organik hesaplar ilk aylarda spam hesaplar kadar gelir getirmez hatta az gelir getirir ancak uzun vadede spam hesaplardan daha fazla gelir getirdiği gibi hesap kapanması banlanması derdiniz de olmaz. Ek olarak pinterestte 100 200kdan sonra sponsorlar da bulabiliyorsunuz. Adsense harici gelir için birçok yöntem var büyük hesaplar için. Ortalama büyük oturmuş bir hesabın geliri en az 3 5 bin dolar arası. Bu zaman emek istiyor tabii