wmaraci reklam
lidertakipci

Hangi Kripto Para Birimine Uzun Vadeli Yatırım Yapılmalıdır

19 Mesajlar 3.667 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

teknodur teknodur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Alkol mağaza işletmecisi
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Holochain al unut

wmaraci
reklam

sondestan3 sondestan3 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Denizci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 9 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Hiç bir altcoini al unut yapmayın yapıcaksanız bitcoin yapın, yakınsa bununla iliği bir yazı yayınlayacağım

nbatilkisi nbatilkisi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek gemi işletmeciliği
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Bir zamanlar electroneum çok revaçtaydı.geleceği parlak diyenler fazlaydı İngiltere'nin tek kripto parasıymış telefondan'da kazım yapılabiliyor şu an çok değersiz durumda bende bı ara kazım yaptım 1028 adet var TL değeri 27 lira hesabını siz yapın eğer bu kenara atıp unutmak istiyorsanız alın 200 -250 liralık gün gelirde sterlin değerine ulaşırsa yaşadınız.
xsafa sworks

kişi bu mesajı beğendi.

xsafa xsafa Developer Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Öğr.
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 1234 / 463
  • Ticaret 19, (%100)
Eğer benim torunum yaptığım yatırımdan yararlansın gibi bir düşünceniz yoksa her zaman al sat mantıklıdır :)
sworks

kişi bu mesajı beğendi.

Yazılım işleriniz için -> contact@safayasar.com
wmaraci
wmaraci

Cyprus Cyprus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 790
  • Beğeniler 257 / 144
  • Ticaret 1, (%100)
En iyisi altındır. Türkiyede işler belli olmuyor kripto paraya engel getirirler paypal gibi.
sworks

kişi bu mesajı beğendi.

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
xsafa Kripto paraları 2 yıl önce takip ediyordum. (Bitcoin'in en yüksek seviyeye ulaştığı zamanlar.) O zaman yeni olmanın bilinçsizliğiyle projesini beğendiğim tüm coinleri satın al beklet yapmıştım ve zarar etmiştim. Tabii o zamanın üzerinden çok zaman geçti pek çok yeni coin ve bir o kadar da farklı terimler ortaya çıktı. Şu an kripto para haber sitelerinde gezerken haberde geçen kelimeleri bile anlamayacak kadar geriledim. Bu yüzden tekrar kayıp yaşamak istemem. Al sat ciddi zaman birikimi ve deneyim gerektiriyor.

Ama güvenilir henüz potansiyelinin altında bir coin bulup 5-10 yıl saklamak istiyorum. Coin dünyası o kadar hızlı ilerliyor ki en güvenilir ve en hızlı dedikleri bir coin 3 gün yaşamıyor. Hemen ertesi günü ondan daha gelişmiş yeni bir coin çıkartıyorlar ortaya. :) Bu yüzden hala yatırım yapamadım.

Cyprus Altını saklamak veya bankaya teslim etmek istemiyorum açıkcası. Bitcoin gibi dijital ortamda saklayabileceğim para birimine daha çok sahip çıkabileceğimi düşünüyorum.

Kripto paraların iyi yanı da bu aslında. Sistemsel olarak engellemek mümkün değil. Ancak ABD gibi bazı ülkelerin kripto para borsalarını yasaklaması kripto paranın sonunu hazırlar. Onun dışında engellemenin imkanı yok hocam.

Cyprus Cyprus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 790
  • Beğeniler 257 / 144
  • Ticaret 1, (%100)
Dijital ve internet ortamı fazla güvenli değil. Çelik kasa alıp altınları içine koyabillirsiniz hata evinizin beton bir yeri kasaya göre çukur açıp içine yerleştirin üstünede kilitli kapak üstünede halı koyun altın adığınızda içine koyarsınız. Bankaya gerek yok 😂 biraz zahmetli iş olacak ama güvenli 😀
sworks

kişi bu mesajı beğendi.

crossexhange crossexhange WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek mediator
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
EOS un ilk Hard fork'u tamamlandı.

Piyasa değerine göreyedinci en büyükkripto para birimi EOS, bugün ilk ayrımını (hard fork) gerçekleştirdi.

Blockchain'in blok üreticisi EOSNation tarafından sağlananEOS güncelleme takip aracı, EOSblok üreticilerinin(BP) güncellemeyi Türkiye saatiyle 23 Eylül'de 16:00'da EOS ana ağında gerçekleştirdiğini bildirdi.

Web sitesine göre bu, ağın bugüne kadar gördüğü en büyük ve ayrım gerektiren ilk güncelleme. Son olarak, EOS Nation en yüksek 30 BP'den 29'unun güncellemeyi kabul ettiğini öne sürüyor.

Yaklaşan tek güncelleme değil

Cointelegraph'ın bu ayın başlarındabelirttiğiüzere, iki blockchain daha dikkat çeken güncellemeler bekliyor. Neo, 2020 yılının ikinci çeyreğinde büyük bir NEO 3.0 güncellemesi yapacak. Ağın daha ucuz işlemlere ve akıllı sözleşmelerin eklenmesine ek olarak, birleşik bir işlem modelinin desteklediği daha hızlı bir blockchain'e sahip olması bekleniyor.

Tron'un da 11 Ağustos'ta çıkan Sun Network için yakında bir güncelleme yayınlaması bekleniyor.

http://T.me/kriptoparahaberler

68136 68136 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
Bitcoin bak tek kelime 👈

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al