wmaraci reklam
lidertakipci

Alt Sınır Getirilmeli!

17 Mesajlar 2.001 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

• Üyelik 23.05.2024
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Ticaret , (%)
Merhaba arkadaşlar forumda link alım-satım , reklam , makale satışı yapılmakta.Fakat bunlar öyle bir hal aldıki adam neredeyse pr 2 - pr 3 linki bedavadan verecek.Bu şekilde piyasayı batıranlar olduğu sürece alış-veriş sistemi gelişemez.Bence buna bir alt sınır getirlilmelidir.Bu konuda wmaracı yöneticilerinden destek talep ediyorum.

Örnek:
PR 3 Link alımı [1 aylık en düşük fiyat 10 TL]

wmaraci
reklam

EftalBulut EftalBulut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 836
  • Beğeniler 106 / 217
  • Ticaret 180, (%100)

duzceli81 adlı üyeden alıntı

Merhaba arkadaşlar forumda link alım-satım , reklam , makale satışı yapılmakta.Fakat bunlar öyle bir hal aldıki adam neredeyse pr 2 - pr 3 linki bedavadan verecek.Bu şekilde piyasayı batıranlar olduğu sürece alış-veriş sistemi gelişemez.Bence buna bir alt sınır getirlilmelidir.Bu konuda wmaracı yöneticilerinden destek talep ediyorum.

Örnek:
PR 3 Link alımı [1 aylık en düşük fiyat 15 TL]

Herkes istedigi fiyattan satar.Kimsede buna karışamaz çünkü site onun ve kişinin tercihine bağlı ben desteklemiyorum seni.

• Üyelik 23.05.2024
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Ticaret , (%)

ProTech adlı üyeden alıntı

Herkes istedigi fiyattan satar.Kimsede buna karışamaz çünkü site onun ve kişinin tercihine bağlı ben desteklemiyorum seni.

Tamam o zaman adam pr 5 linki 3 TL den satsa bu piyasayı batırmak değil midir?En azından alt sınır getirilirse ona göre bir alışveriş olur.Bu şekilde olduğu sürece piyasayı batıranlar devam edecektir.

bonafide bonafide WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 604
  • Beğeniler 8 / 116
  • Ticaret 22, (%100)
serbest piyasa, isteyen istediği fiyattan verir.
SabahKemalCansu

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

blogesinti blogesinti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Google Ads.
  • Konum İsveç
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 472
  • Beğeniler 82 / 71
  • Ticaret 31, (%97)
Malesef piyasa öldü kardeşim :)

Senden yazı almama sebeplerimin arasında PR4 siteden 2 tl ye makale alabilme imkanı olması ve daha çok alımlarda indirim yapılmasıdır.

Buna asla çözüm bulamayız. *** da satış yaparken bile bazen uyarıyorum milleti ama adamlar sanane diyor. Bizde kalıyoruz böyle :)

EftalBulut EftalBulut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 836
  • Beğeniler 106 / 217
  • Ticaret 180, (%100)

Tamam o zaman adam pr 5 linki 3 TL den satsa bu piyasayı batırmak değil midir?En azından alt sınır getirilirse ona göre bir alışveriş olur.Bu şekilde olduğu sürece piyasayı batıranlar devam edecektir.

Piyasa zaten batmış hadi diyelim WMAracı'nda sınır getirildi o zaman burada link ticareti ölür ve insanlar başka forumlarda ticaret yapmaya başlar .

Melih Melih WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum -
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 403
  • Beğeniler 3 / 124
  • Ticaret 1, (%100)

Örnek:
PR 3 Link alımı [1 aylık en düşük fiyat 10 TL]

Aynen katılıyorum.Verilen emeklerin karşılığı bu olmamalı..PR3-PR4 siteden 10 tl'ye reklam vermek can sıkıcı.

• Üyelik 23.05.2024
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Ticaret , (%)

ProTech adlı üyeden alıntı

Piyasa zaten batmış hadi diyelim WMAracı'nda sınır getirildi o zaman burada link ticareti ölür ve insanlar başka forumlarda ticaret yapmaya başlar .

Kendin diyorsun "Piyasa zaten batmış" batıranlar bizlerden birileri başkaları değil! Ondan sonra diyoruz "Türkiyede piyasa kötü " "Türkiyede sitelerden para kazanmak zor" "Yabancı ülkelerde tanıtım yazısı piyasası daha iyi" Bunları diyenlerde bu piyasayı batıranlardır.Satmıcaksın 20 TL lik şeyi 5 tl ye satmak sana para kazandırmaz aksine sitenin itibarını düşürür.

NuCLeuS NuCLeuS sistemlinux.org Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 110 / 318
  • Ticaret 1, (%100)
Buna çok fazla destek bulacağını zannetmiyorum. Kaliteli bir blogun varsa fiyatı yüksek de versen alıcı olacaktır. Zaten şöyle bir şey var. Ucuza satan kişilerin hitlerinin iyi olduğunu zannetmiyorum.

Örneğin adam blogunu yeni açmış. 1-2 ay sonra PR 3 olmuş. Adamın doğru düzgün hiti yok. Hiti olmayan bloga sırf PR'i 3 diye reklam almak bana açıkçası mantıklı gelmiyor. Hiti olan ve az da olsa isim yapmış kişilerden reklam almayı tercih ederim ki o kişiler de fiyatlarını olması gerektiği şekilde yaparsa herkes memnun olur.

Sizin istediğiniz şekilde olmaz belki ama şöyle olabilir. Fiyatı aşağı düşüren kişilerin bloglarından reklam almazsanız sorun çözülür.
isousluer aoozdemir

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.05.2024
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Ticaret , (%)

NuCLeuS adlı üyeden alıntı

Buna çok fazla destek bulacağını zannetmiyorum. Kaliteli bir blogun varsa fiyatı yüksek de versen alıcı olacaktır. Zaten şöyle bir şey var. Ucuza satan kişilerin hitlerinin iyi olduğunu zannetmiyorum.

Örneğin adam blogunu yeni açmış. 1-2 ay sonra PR 3 olmuş. Adamın doğru düzgün hiti yok. Hiti olmayan bloga sırf PR'i 3 diye reklam almak bana açıkçası mantıklı gelmiyor. Hiti olan ve az da olsa isim yapmış kişilerden reklam almayı tercih ederim ki o kişiler de fiyatlarını olması gerektiği şekilde yaparsa herkes memnun olur.

Sizin istediğiniz şekilde olmaz belki ama şöyle olabilir. Fiyatı aşağı düşüren kişilerin bloglarından reklam almazsanız sorun çözülür.

Doğru söylüyorsun almayız biter ama benle senle olacak iş değil bu biz almasakta diğer arkadaşlar alacaktır.Bu yüzden bir sınır getirilmesini istiyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al