wmaraci reklam
lidertakipci

Alt Sınır Getirilmeli!

17 Mesajlar 1.999 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

NuCLeuS NuCLeuS sistemlinux.org Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 110 / 318
  • Ticaret 1, (%100)

duzceli81 adlı üyeden alıntı

Doğru söylüyorsun almayız biter ama benle senle olacak iş değil bu biz almasakta diğer arkadaşlar alacaktır.Bu yüzden bir sınır getirilmesini istiyorum

Bir şeyleri değiştirmek istiyorsan önce kendinden başlayacaksın. Alan kişinin kendi iradesi. Alacağı reklamın bloguna faydalı olacağını düşünerek kendilerini avutsunlar ne diyeyim. Ben bu zamana kadar hiç reklam almadım. Reklam alacağım zaman da tanınmamış kişilerden reklam asla almam. İsim yapmış, çevresi olan kişilerden reklam alırım ki onların takipçilerine kendimi tanıtma fırsatım olsun. İnsanlarda bu bilinç yoksa yapacak bir şey yok. O tarz kişiler zaten her zaman kaybetmeye mahkumlar. O yüzden içini ferah tut. :)
isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

MehmetAliATLI MehmetAliATLI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 759
  • Beğeniler 161 / 84
  • Ticaret 9, (%100)
Piyasa serbest piyasa ancak, bizler yani site sahipleri birazcık enayi durumundayız. Neden mi ? Çünkü birisi çıkmış aylık 45 liraya link satıyor (BEN) bir diğeri çıkmış 5 lira diyor. Adam da haklı olarak bana geliyor bak kardeşim 5 lira link satıyor adam sende verirsen alırım diyor. Ben ılımlı birisiysem veriyorum geçiyorum. Yok ben uysal değil benim fiyatım bu diyorsam ister alır ister almaz. Alırsa taşırım almazsa sitem çöp olmaz. Sıkıntı yok yani.

Emin olun şu forumda benim anlayışımla sitesinden link veya makale satan çok az kişi var. Adam makale 15 lira deyince pahalı diye dönüş bile yapmıyor. 5 Lira desen hemen yazacak :)

Ben sitemdeki text link fiyatını bile kaldırdım. Gerekirse satmıyorum. Sadece klas müşteri geliyor. Almak isterse zaten sadece hesap numaranı ve fiyatını soruyor. 15 dakika sonra paran hesapta link sidebarda oluyor. Bu ticareti seviyorum. 1 ayda burada satışı yapılan siteler var iyi paralara o siteyi sattığı paranın üstünde para kazandığım dönemler oluyor. Nasıl başarıyorum peki. Para lazım değil. İhtiyacım olsa da o fiyattan satmıyorum neden çünkü sitem çöp oluyor. Ancak bir çok kişinin umrunda bile değil sitesinin çöp olması aylık 30 lira kazandımı sitemden para kazandım diyor. Bende bunları gördükçe gülüyorum.

kişi bu mesajı beğendi.

🔒 http://mcmyazilim.com

exorcist26 exorcist26 Türkçe Öğretmeni Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Van
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 388
  • Beğeniler 37 / 78
  • Ticaret 25, (%100)
Tanıtım yazısı hit için değil backlink için alinir bir kere burada anlasalim arkadaşlar . Ben pr3 blogumda 5 tlye yayınlıyorum sitem öyle denildiği pr alali bir ay olmadı iki güncelleme gördü :) Insanlar istediği fiyata istediğini satar bende buna tepki verenleri anlamiyorum . Canım ister 5 liraya satarım canım ister bedavada veririm yani bunun neresi kimi rahatsız ediyor ? Bir konu aciyorum 30 makaleyi 25 liraya alacagim diye ilk gelen cevap az degil mi ? Bende buna sinir oluyorum sanki insanlari zorluyoruz gibi neden yorum yapılıyor ? Her zaman diyorum tekelcilik değil serbest piyasa geçerli isteyen malina istediği fiyati biçer , isverende yaptıracağı ise istedigi ücreti verir . Hizmeti almak isteyen alir ışte çalışmak isteyen çalışır.

Not: Cepten yazdığım için bazı yazım hataları bulunuyor affola

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Fütursuzca tanıtım yazısı veya text link veya başka bir şey alan arkadaşlar emin olun bu işi bilmiyorlar. :) 2 ayda pr almış blogdan alınan tanıtım yazısı ile 3-4 yıllık blogdan alınan tanıtım yazısı bir olmaz.

Geçen günlerde bu forumda arkadaşın biri tanıtım yazısı için konu açmış. Bende özel mesaj gönderdim ve 20 lira istediğimi söyledim. Çok söyledin dedi. Eğer ben orda gel 10 liraya vereyim dersem ölü olan piyasayı biraz daha öldüreceğim. O yüzden bu işleri meslek edinmiş kişiler nerden, nasıl ve kaç paraya tanıtım yazısı vs. alacaklarını çok iyi biliyorlar. Senin teklif yapmana bile gerek kalmadan hesabına paranı yatırıyorlar ve tanıtım yazısını yolluyorlar.

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

dumanyak dumanyak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 763
  • Beğeniler 113 / 149
  • Ticaret 15, (%93)
Piyasa serbesttir. Kaliteli site vardır. 100 liraya Pr5 satar gerçekten işe yarar.

Kalitesiz site vardır. 10 liraya pr5 satar. Beş para etmez..

exorcist26 exorcist26 Türkçe Öğretmeni Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Van
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 388
  • Beğeniler 37 / 78
  • Ticaret 25, (%100)
Ben bu Forumdan pr 3 siteden 20 lirayada tanıtım yazısı aldığımı da biliyorum . Ismail kardeşimin dediği gibi sitenin senesi , Alexa değeri vs prden çok daha önemlidir . Herkes kendi sitesini tarafsız olarak degerlendirip uygun fiyatını belirler . 5 senelik Alexa 100 k pr 3 blogum olsa 5 liraya tanıtım yazısı satmam . Ticaretin vazgeçilmez kuralı ne kadar ekmek o kadar köfte prensibidir. Ama sunuda goz önünde bulundurmak gerekli yeni bloglarin gelişmesi için destek şart. Adam siteyi açmış pr almış tabiki bundan yararlanacak link ,tanıtım yazısı satacak ve sitesini geliştirmek için yatırım yapacak. Ayda 5 tanıtım yazısı alirim ordan gelen paraya 30 makale alirim o ay takipciye daha fazla içerik sunarim . Ben bunu doğru buluyorum tabiki herkesin kendi görüşüdür. Birde örnek vereyim sözümü bitireyim pazara gidersiniz bir kilo domates almak icin tüm tezgahlara bakar en uygun fiyat ile satana gider ordan alırsınız . Hic ucuz aldiginiz bir malin saticisina " Kardeş herkes 10 'a satıyor sen bana niye 5 deyip piyasayi dusuruyorsun " dediniz mi ? Diyen oldugunu sanmam daha adama teşekkür edip iki tane aliriz . Internet ticareti böyledir . Herkes ucuz almak pahalı satmak ister . Benle alışveriş yapan ne adamlar gördüm 5 lira- 10 lira daha indirim yap diyen.

Alphabet Alphabet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 1432
  • Beğeniler 146 / 287
  • Ticaret 33, (%100)
Üyeler gerekli açıklamayı yapmış aslında. Kim ne ekerse onu biçer.
Bizler bu işler için Lonca teşkilatı kuracak değiliz:) Hayırlı ticaretler dileriz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al