wmaraci reklam

Pinterest İçin Hosting Tavsiyeleriniz

13 Mesajlar 2.564 Okunma
wmaraci reklam

KazanamayanAdam KazanamayanAdam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 85 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
hangi firmadan hangi paketi önerirsiniz pinterest için?
Verigom

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

HostLAB HostLAB Çağı Aşan Teknoloji Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek HostLAB
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 149 / 48
  • Ticaret 20, (%100)
Merhaba,

Aşağıdaki kampanyamız ile size yardımcı olabiliriz. Almanya lokasyon olan paket ihtiyacınızı karşılayacaktır.

https://wmaraci.com/forum/reseller-hosting-alisverisi/limitsiz-reseller-200-cpu-a-class-ip-ssd-ucretsiz-ssl-turkiye-almanya-lokasyon-531600.html
KazanamayanAdam

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 85 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

HostLAB adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Aşağıdaki kampanyamız ile size yardımcı olabiliriz. Almanya lokasyon olan paket ihtiyacınızı karşılayacaktır.

https://wmaraci.com/forum/reseller-hosting-alisverisi/limitsiz-reseller-200-cpu-a-class-ip-ssd-ucretsiz-ssl-turkiye-almanya-lokasyon-531600.html

alakanız için teşekkür ederim.Değerlendirmeye alıyorum.

Verigom Verigom verigom.com Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilişim Teknolojileri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 9 / 9
  • Ticaret 1, (%0)
Merhabalar,

Pinterest ile ciddi anlamda ilgilenecek ve yüksek sayıda siteler oluşturacaksanız Aylık Reseller Hosting fiyatlarına yüksek performansa sahip yeni nesil E5 İşlemcili sunuculardan VDS hizmeti sağlayabiliriz.

Özellikle belirtmek isterimki,pinterest ile ilgilenen arkadaşlara muhakkak vds tavsiye etmekteyiz. Çünkü pinterest spam sektörüdür. Eklenti ağırlıklı çalışılan bir iştir ve kaynak tüketimi git gide artacak 10 gün sonra olmasada 1 ay sonra Reseller Hesabınız muhtemelen suspend edilip kaynak kullanımı nedeni ile başka firmaya taşımanız istenecektir.

Bu yüzden bir daha taşıma vb işlerle uğraşmamak adına ücretsiz plesk panel kurularak teslim edilen vds paketlerimizi aşağıdaki linkden inceleyebilirsiniz.

https://wmaraci.com/forum/sanal-sunucu-alisverisi/14-99-tl-tlden-e5-ssd-premium-vds-paketleri-ucretsiz-plesk-panel-aninda-teslimat-turkiye-lokasyon-50-indirim-ddos-koruma-596307.html
fatihbaz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 85 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

Verigom adlı üyeden alıntı

Merhabalar,

Pinterest ile ciddi anlamda ilgilenecek ve yüksek sayıda siteler oluşturacaksanız Aylık Reseller Hosting fiyatlarına yüksek performansa sahip yeni nesil E5 İşlemcili sunuculardan VDS hizmeti sağlayabiliriz.

Özellikle belirtmek isterimki,pinterest ile ilgilenen arkadaşlara muhakkak vds tavsiye etmekteyiz. Çünkü pinterest spam sektörüdür. Eklenti ağırlıklı çalışılan bir iştir ve kaynak tüketimi git gide artacak 10 gün sonra olmasada 1 ay sonra Reseller Hesabınız muhtemelen suspend edilip kaynak kullanımı nedeni ile başka firmaya taşımanız istenecektir.

Bu yüzden bir daha taşıma vb işlerle uğraşmamak adına ücretsiz plesk panel kurularak teslim edilen vds paketlerimizi aşağıdaki linkden inceleyebilirsiniz.

https://wmaraci.com/forum/sanal-sunucu-alisverisi/14-99-tl-tlden-e5-ssd-premium-vds-paketleri-ucretsiz-plesk-panel-aninda-teslimat-turkiye-lokasyon-50-indirim-ddos-koruma-596307.html

evet konuyu açarkende birde vds olayı var hiç araştırmadım da demiştim kendime bu yanıttan sonra bi göz geçirip karar vericem teşekkür ederim
Verigom

kişi bu mesajı beğendi.

XocTaiL XocTaiL WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 07.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 10 / 12
  • Ticaret 9, (%100)
Nerden alırsınız bilemem ama Kesinlikle VDS tercih edilmeli.. hosting denemelerimde sıkıntı yaşadım..
fatihbaz KazanamayanAdam

kişi bu mesajı beğendi.

YazilimTeknoloji YazilimTeknoloji Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Bilişim Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** E**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 7 / 38
  • Ticaret 1, (%100)

HostLAB adlı üyeden alıntı

Merhaba,

hem reseler sağlayıp hem susbend mi ediceksiniz sonra siteleri yuk biniyor diye pinterest konusunda sizin sunuculara hiçbir zaman yer yok çok yavaşsınız kusura bakmayın.
KazanamayanAdam

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek HostLAB
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 149 / 48
  • Ticaret 20, (%100)

YazilimTeknoloji adlı üyeden alıntı

hem reseler sağlayıp hem susbend mi ediceksiniz sonra siteleri yuk biniyor diye pinterest konusunda sizin sunuculara hiçbir zaman yer yok çok yavaşsınız kusura bakmayın.

Merhaba,

Öncelikle hizmet sağladığımız sunucular Türkiyede bulunan en hızlı sunucular ve tüm müşterilerimiz sunucu hızından oldukça memnun bunu belirtmek isteriz. İsteyen herkes 7/24 http://almanyahosting.sitesi.tc adresinden sunucu hızlarımızı kontrol edebilir. Hizmet sağlanan sunucudan direkt olarak açılmış web sitesidir. Ayrıca hizmetimize o kadar güveniyoruz ki Türkiyede hiçbir firmanın cesaret edemediği garantiyi müşterilerimize sunuyor ve hizmetten memnun kalınmaması halinde 7 gün içinde eksiksiz ve koşulsuz ücret iadesi yapıyoruz.

Ancak burada devreye giren farklı bir durum bulunuyor. Siz onlarca web sitesine, bir çok cron işlemi atayıp birde bu siteleri hitlendirmeye çalıştığınızda dünyanın hiçbir paylaşımlı hosting hizmeti size yeterli gelmez. Böyle ciddi projeler için nasıl daha ucuza mâl ederim düşüncesini bırakıp olması gerektiği gibi en az sanal sunucu türevinde hizmetler alındığında sorunsuzca kullanım yapılabiliyor.

Aldığınız hizmet adı üzerinde paylaşımlı bir hizmettir ve size ayrılan kaynak tüketim limitlerini aştığınızda, aynı sunucuda bulunan diğer sitelerin problem yaşayacağı kullanımlar yaptığınızda hangi firmadan hosting hizmeti almış olursanız olun hesabınız askıya alınır.
fatihbaz

kişi bu mesajı beğendi.

YazilimTeknoloji YazilimTeknoloji Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Bilişim Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** E**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 7 / 38
  • Ticaret 1, (%100)
HostLAB 1. si cronları cpanel plesk vs uzerinden bağlamayıp dışarıdan cron bağlıyorlar

2. si madem kasma donma yapar diyorsunuz neden resellerden bahsediyorsunuz halen arkadaşa mesela zaten inode kısıtlı + inodeyi geçtim onuda çözdün cpu tuketio en ufak birşeyde dire kapatıonuz. saldırı gelmiyen siteye saldırı gelio deyip susbend ediyonuz anlamadım ne yapmaya calıstıgınızı.

3. ise sizden benim zaten resellerim varki bu konuşma cesaretini buluyorum hatta c6 da suanda enson açtıgınız sunucu sözde :) hepsi birbirinden beter kusura bakmayında görünen köy klavuz istemiyor malesef.
KazanamayanAdam

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek HostLAB
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 149 / 48
  • Ticaret 20, (%100)

YazilimTeknoloji adlı üyeden alıntı

HostLAB 1. si cronları cpanel plesk vs uzerinden bağlamayıp dışarıdan cron bağlıyorlar

2. si madem kasma donma yapar diyorsunuz neden resellerden bahsediyorsunuz halen arkadaşa mesela zaten inode kısıtlı + inodeyi geçtim onuda çözdün cpu tuketio en ufak birşeyde dire kapatıonuz. saldırı gelmiyen siteye saldırı gelio deyip susbend ediyonuz anlamadım ne yapmaya calıstıgınızı.

3. ise sizden benim zaten resellerim varki bu konuşma cesaretini buluyorum hatta c6 da suanda enson açtıgınız sunucu sözde :) hepsi birbirinden beter kusura bakmayında görünen köy klavuz istemiyor malesef.

Merhaba,

1. olarak cron'ları nasıl kullandığınız önemli değildir, cron işlemi çalıştığı sırada siteniz her türlü kaynak tüketecektir.

2. olarak reseller hizmetinde Inode limiti ve CPU limiti gibi paylaşımlı hosting hizmetlerinde bulunması gereken limitler mevcuttur, bu limitleri istemeyen kullanıcılarımız için de VDS paketlerimiz mevcuttur. Tercih müşterilerimize aittir, eğer siteleriniz için tanımlanan CPU vb. kaynaklar yetersiz geliyorsa VDS paketlerini tercih etmelisiniz.

3. ve son olarak da hizmetinizden memnun değilseniz iade için destek talebi gönderebilirsiniz. Biz hizmetlerimizin arkasındayız ve müşterilerimizin yanındayız.

Konuya tarafımızca tekrar yorum yapılmayacaktır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al