wmaraci reklam
lidertakipci

Kopya İçerikle Adsense Aldım

23 Mesajlar 3.133 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

uygunindir uygunindir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 163 / 171
  • Ticaret 9, (%100)
Chimp Rewriter , The Best Spinner , WordAI tarzı spin siteleri iş görüyor! ancak bu sistemler paralı onu belirteyim.

Günlük 5K Hitli DA : 18 PA :24 İndirme Sitesinden Uygun fiyata Footer Link (PM)
wmaraci
reklam

batukay batukay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)

Revil adlı üyeden alıntı

özgünleştirici ile yayınlanan makalelere hit geliyor mu ?

Hayır.

• Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)

UseTheYourBrain adlı üyeden alıntı

Hocam kopya içerik ile trafiğiniz artıyor mu? Çünkü artık Google siteye gelen hite değilde; Websitesinin, siteye giren kullanıcıya nasıl bir deneyim yaşattığına bakıyor kısaca kullanıcının sitede ne kadar uzun durduğuna bakıyor.(Hemen çıkma oranı düşükse sorun yok)

Hayır.

• Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)
İşin komik kısmı 5 aydır adsense alamadığım siteye aynı şekilde 1 günde onay aldım :) Kimse Adsensenin özgün içeriğe baktığını söylemesin artık.
ibrahim2784

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Adsense icerige falan bakmiyor gelisi guzel onay veriyor. Mesela yeni 15gunluk siteyi onaya gonderdim dun red etti makaleler ozgun degil diye tekrar basvurdum kesinlikle onaylicak cunku tum onaylar gelisi guzel.
batukay

kişi bu mesajı beğendi.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------

• Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Son yazimda yazdigim gibi ilk gondermede site red geldi ikincide bugun onaylanmis sitede hicbir degisiklik yapilmadi 1 gun sonra onay geldi site 14 gunluk yazilar kopya yazi yaklasik 50 tane yabanci makale var hicbiride ozgun degil daha onceden baska sitemde kullandigim makaleler sizlerde red gelsede tekrar istekte bulunun.

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Denk gelmiştir onay almışsınızdır. Sürekli olarak kopya içerik gireyim, onay alayım gibi bir durum mümkün değil. Rastgele onay veriyor mantığı da yanlış, siteye gelip taradığı bir dünya kriter var.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

• Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Denk gelmiştir onay almışsınızdır. Sürekli olarak kopya içerik gireyim, onay alayım gibi bir durum mümkün değil. Rastgele onay veriyor mantığı da yanlış, siteye gelip taradığı bir dünya kriter var.
Bu benim ilk adsensem degil belkide 30 dan fazla adsense hesabi almisimdir su anda 10 tane adsense hesabim mevcut hepsinide ayni makalelerle aldim site scriptide aynisini kullandim tabiki adsense bazi seylere dikkat ediyor ama site icerigine fazla onem vermiyor.

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Ne oluyorsa politikaları okumadığımız için oluyor.

Google kopya içerik konusunda gayet net, önce politikaları sonra bu sayfayı okuyabilirsiniz: https://support.google.com/webmasters/answer/35769

Kopya içerik yüzünden hesabınız kapatılabilir, reklam gösterimi dondurulabilir, politika merkezinden uyarıp içeriği kaldırmanızı isteyebilir.

Spam yapıp kazanç elde eden yok mu? Elbette var, bizzat benim sitemi kopyalayıp benimle yarışan adam var. Bir kez şikayet etmem yetiyor, 1 ay içinde benden çaldıklarıyla beraber sıralamadan yok oluyor.

10 tane veya 50 tane hesabınız olması bir şeyi değiştirmez, belki benim 1 hesabım sizin 50 hesabınıza bedeldir.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

• Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)

Mertcan adlı üyeden alıntı

Ne oluyorsa politikaları okumadığımız için oluyor.

Google kopya içerik konusunda gayet net, önce politikaları sonra bu sayfayı okuyabilirsiniz: https://support.google.com/webmasters/answer/35769

Kopya içerik yüzünden hesabınız kapatılabilir, reklam gösterimi dondurulabilir, politika merkezinden uyarıp içeriği kaldırmanızı isteyebilir.

Spam yapıp kazanç elde eden yok mu? Elbette var, bizzat benim sitemi kopyalayıp benimle yarışan adam var. Bir kez şikayet etmem yetiyor, 1 ay içinde benden çaldıklarıyla beraber sıralamadan yok oluyor.

10 tane veya 50 tane hesabınız olması bir şeyi değiştirmez, belki benim 1 hesabım sizin 50 hesabınıza bedeldir.

Haber siteleri neden aktif o zaman ? Ve direk politika ihlali olan zorla reklama tıklattıran hile sitesi o kadar şikayet edilmesine rağmen ? O politikalar reklam verenlere güven vermek için veriliyor. Hiç bir site banlanmıyor veya googleden silinmiyor demiyorum. Onlar da biz bu konuda titiziz deyip reklam verenlere güven vermek için banlanıyor. Çektiğim içeriklerle yürümeyeceğim zaten. Adsense almak için kullanıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al