WebTeknolojileri adlı üyeden alıntı

denemenizde fayda var derim, benim bayağı beğendiğim bir eklentidir..

Mertcan'ın da dediği gibi aynı şeyi yapıyorlar, ben de LS Cache kullanıyorum, teşekkürler

Mertcan adlı üyeden alıntı

En yüksek verim aldığım eklenti LS cache, ben de aynı o şekilde kullanıyorum.

Autoptimize ile aynı sonucu alamadım. Zaten birinden birini seçmek gerek, ikisi aynı anda yarardan çok zarar getirir, yanlış kullanımdır.

Aynı şekilde düşünüyorum, veridyen hosting de LS Cache öneriyor zaten.

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

[QUOTE]
SEO anlamında önerdiklerinize dikkat edeceğim. Preloader'ı nerden kapatabilirim acaba? [QUOTE]
Özelleştir yada Tema Options içerisinde bulabilirsiniz.

Bütün preloadlar kapalı hocam zaten.

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

Google harita 1.25 sn de yükleniyor. Onun haricinde Twitter eklentisi geç yüklenmeye neden oluyor.

Ana sayfa 3.50 sn de açılıyor ve bunun nedeni tema değil maalesef. Temanın hiç bir suçu yok yani :)

webpagetest üzerinde siteyi analiz ederseniz detaylarda neyin ne kadar sürede yüklendiğini görebilirsiniz.

Mesela logoyu optimize ederseniz, 27.8 Kb yerine 11.4 Kb olacaktır ki bu açılış için olumlu yönde fark eder.

Bu arada iletişim sayfası bozulmuş, kontrol ederek düzenleyin derim.

Temayı güncellemiştim o yüzden bozuk gözüküyordu her yer. Şimdi dediğiniz siteden bakıyorum. Elimden geleni yapacağım valla canımı sıktı bu olay :)

Sercans adlı üyeden alıntı

Hocam siteni tekrar mı aktif ettin? Yazılarını bekliyorum bilmem hatırladın mı? =) Link vs bekliyorum.

Yok hocam, benlacivert'i açmadım. Hatta domain süresinin birmesini bekliyorum, boşa düşecek :)