wmaraci reklam
lidertakipci

Yerli otomobil: Prototipi İtalya'dan, gösterge panelleri İngilizce

51 Mesajlar 6.532 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Caner0 Caner0 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sosyal medya
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 155
  • Beğeniler 13 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
Ürün sadece Türkiye de değil global olarak satışa sunulacak. Ingilizce de global bir dil olduğu için alay edilecek bir şey göremiyorum ortada.

wmaraci
reklam

MediaRaizo MediaRaizo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 25 / 85
  • Ticaret 4, (%100)
Valla dostlar sayfalarca yazılmış, şuan dönüp hepsini okuyamayacağım. Ama ben 40 saniyelik bir boşlukta denk geldim tanıtıma. Bu ne dedim, ilk yerli otomobil cevabını aldım. O zaten yapılmadı mı diye saçma bir soru soracakken, SUV modeli gördüm, arkada türk çalgılarıyla hazırlanmış bir soundFX.
Tüylerim diken diken oldu. Hemen odama girdim, işimi bitirdim ve çıkıp araştırmaya koyuldum. Videoları izledim. Arabanın ilk incelemelerini ve tanıtım animasyon filmini( Ki araba yapmışsın harbiden araba olmuş yani, ama bu animasyon film rezalet! Ne kullandılar yaparken, yada yapan adamın bir rahatsızlığı falan mı var! ) izledim dikkatlice. Bizim insanımıza, particular effectlerle dolu bir tanıtım lansmanıyla gelme. Sen Türk’sün bir kulp bulurlar. Elin gavuru değilsinki, ulan araba sahnenin altından çıktı vay arkadaş diye her yerde yankılansın.
Sen Türk’sün kardeşim adını TOGG koyma bu ne biçim isim ya derler, bu kadar araba yapmışsın adam gibi düzgün bir isim koy ya. Mercedes, audi, bmw, lexus, citroen ya şu isme bak ya TOGG.
Sen Türk’sün kardeşim, microsoftta google’da çalışan Türk kardeşlerimizi, teker teker buralardaki şartlarının daha iylerini sunarak Türk Bilişim Vadisi diye birşey kurma. Sanane ya, bizim vaktimiz yok, instagramda Stalk yapmam lazım günde 19 saat.
Sen Türk’sün kardeşim mutlaka başkası yapmıştır, bu geleceğin akıllı aracını, hele bu kadar görsel açıdan tatmin edici olanını, Bir elektrik deposuyla( sanırım 35 TL ) 300 km yol gidecek biz yapamayız bunu anca gavurlar!
Motor italyan, sağ ve sol ön çamurluklar venedikte özel aliminyumdan dövülmüş. Bu kadarda değil ya. Evet Türkiye’de bu kadar yazılımı, mikrochipi, motoru ve emisyon sistemini, ayrıca dış şekline aliminyum ve bazı ilk defa kullanılan alaşımların birleştirilip evrilmesini sağlayabileceğimiz doğru bir tesis bulunamadı. Bizim yazılımcılarımı ve teknisyenlerimiz, kendi üretimlerini halka, hükümetlere ve basına sunmak adına fabrikanın açılmasını beklemek zorunda kalacaklarından( Ki Bursa / Gemlik’te üretim fabrikası için adımlar atıldı.) İtalya’da özel bir üretim istasyonunda parçalar bütün haline getirildi ve Lansman yapıldı.

Düne kadar icat bulanın öldürüldüğü ülkemizde, bugün en az Tesla kadar akıllı yeni nesil bir aracı üretebiliyorsak ki bu kadar üst klasman görünen, HELAL OLSUN!!!

Kim neyi nerden çaldığını web masterlar olarak bence bırakmanın zamanı geldi, açın TOGG’un incelemelerini sanırım teknik ufak bir dökümanda var. İşletim sistemine bakın, TOGG için application yazın. Yada geliştirmek için fikirler.

Veya silah sanayisindeki muhteşem kadro boşluğunu dolduralım, Askeri yazılım ve programlama uzmanları olarak. Nasıl olsa üretirsen, ölmüyorsun artık;)
Remus

kişi bu mesajı beğendi.

Serji Serji WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 2 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Alay edenler şu videoyu izlesin https://youtu.be/SKP92Jtr3cQ barış özcan çok iyi güzel anlatmış Bmw , audi gibi büyük markalar bile tasarımlarını italyanlara yaptırıyormuş keşke yapılsın ya keşke yapılsın!!! 30k satış yapamazlar diyenler olmuştu öyle bi satılacak ki şaşıracaklar araçların tasarımı güzel etrafımdaki kişiler sedan kasayı beğeniyorlar ben suv tasarımını beğendim

https://www.ticklat.com

Umitunal Umitunal Webfaresi.net Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webfaresi.net r00tadmin
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ü** Ü**
  • Mesajlar 997
  • Beğeniler 379 / 378
  • Ticaret 27, (%93)
Sadece türkiye pazarı düşünulseydi anlardım bu kadar dar düşünmemek lazım dünyayı hedefleyen bir proje tabiki encok kullanılan dil olacak

Webfaresi.net Beklerim
wmaraci
wmaraci

nuriozkanads nuriozkanads WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad N** Ö**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 6 / 9
  • Ticaret 1, (%100)
Yerli Otomobil TOGG haberleri yer alan siteye ve detaylı içeriklere bakabilirsiniz.

https://yerliotomobil.org/

Masterbozum322 Masterbozum322 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 0 / 12
  • Ticaret 3, (%67)
Japon markalar bile ingilizce kullanıyor neyin kafası ?

Link Link WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1546
  • Beğeniler 379 / 426
  • Ticaret 46, (%100)
Eleştirmede bir numarayız maşallah mühendis olaydın da yapaydın be hocam

Deneme

robertokim robertokim Vunu Web - Site Yapımı Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarım - Site Yapımı
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 450
  • Beğeniler 36 / 111
  • Ticaret 8, (%100)

nuriozkanads adlı üyeden alıntı

Yerli Otomobil TOGG haberleri yer alan siteye ve detaylı içeriklere bakabilirsiniz.

Hocam reklam yapayım diye 2 sene öncesinin konusunu hortlattın 😄

sagiir sagiir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek yazılım
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 18 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
bu girişimi de devrim gibi yapacaklar bu gidişle ya hayırlısı bakalım. inşallah öyle olmaz

biletshop biletshop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Akademisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 282
  • Beğeniler 128 / 127
  • Ticaret 6, (%100)
Bazı elektrikli çin araçları da ingilizce ve Almanca ağırlıklı mesela! adamlar Avrupa'nın anasını ağlattı pazar konusunda! Global bir oyuncu olacaksan global dili ticari olarak mecburen kullanmak zorundasınız.

Kiralikaraba.com.tr
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al