0535 *** ** 03 hattının kullanıcısıyım 2019 Haziran ayında operatör değişikliğinde bulundum hattımdan her ay telsiz kullanım ücreti kesilmesine rağmen 13 TL telsiz kullanım ücreti alındı. Turkcell ile yaşadığım memnuniyetsizlik sonucunda hattımı başka operatöre taşıdım. Daha sonra Turkcell bölgemde daha iyi çektiği için tekrar Turkcell operatörüne geldim. 1 ay önce Turkcell'den bir telefon aldım kampanyanız bu ay bitecek bir daha kullanamayacaksınız faturalı hatta geçerseniz daha uygun tarife vereceğiz dediler, mecburen kabul etmek zorunda kaldım daha sonra paketin sayfasına gelip sözleşme şartlarını okuduğumda 12 ay geçerli olduğunu öğrendim. Müşteri hizmetlerine durumu anlattım faturasıza geri dönmek istediğimi söyledim fatura kesileceğini ayrıca 19 TL ödemem gerektiğini söylediler, müşteri temsilcisi bana eksik ve/veya yalan bilgi verdi diye şikayette bulundum, müşteri hizmetlerinden tekrar arandım ve faturasız hatta geçerek 19 ₺ ödemeyeceğimi ve paketimin ücretini iade edeceklerini söylediler. Faturasıza geçtiğimde de hattımı başka operatöre taşıdım, telefonun mobil verisi 1 saniye açık kaldı yanlışlıkla dokundum bildirim geldi 9 TL kesildiği bilgisini aldım, bu ücretin haksız olduğunu düşünüyorum 1 saniyede en fazla 50kb kullanılmıştır. 5 Ocak 2020 23:00'da bir sms aldım ve 27,74 TL telsiz kullanım ücretinin hattımdan kesildiğini öğrendim, bugün bir sms daha aldım 34 TL daha borcum varmış, 74 TL telsiz kullanım borcum olamaz çünkü telefonumda her ay gelen 2,xx TL telsiz kullanım ücretinin kesildiği bilgiler yer alıyor, defalarca telefon ettim şikayetvar sitesine yazdım, incelenmesini istiyorum incelemiyorlar. Son olarak bugün de fatura göndermişler başta 19 TL müşteri temsilcisinin hatası olduğundan dolayı ödemeyeceğimi söylemişlerdi faturaya yansıtılmış ayrıca 1 haftalık kullanımım için 16 TL paket ücreti yansımış, paketin tamamının ücreti 25 TL 16 TL nin hiçte adil olmadığını düşünüyorum. Hakkımı aramak ve bu durumu düzeltmelerini istiyorum.

buzmavisi bende başvurdum bakalım sonuç ne çıkacak. Şikayetçi olmaktan çekinmeyin daha önce başka bir konu hakkında şikayetçi oldum sonuç benim lehime çıktı.