lostyazilim

Pinterest milyonluk hesaplarım kapandı

31 Mesajlar 6.907 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Erdemakale Erdemakale WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek İçerik Üreticisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 467
  • Beğeniler 110 / 240
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam facebook değil ki bu sistem istediğim kadar hesap açar kullanırım bir website için bir pin hesabı açıyorum. Çoklu hesaptan ban atacaklarını sanmıyorum. Birde pinleme şeklim zamanlarım hep aynı şekilde birbirini tekrarlıyor 1 senedir aktif pinterest kullanıyorum. Yakın bir zamanda pinleme şeklim bir yıllık şekil bir yıldır sorum yoktu şimdi mi sorun oldu hocam. Spamdan dolayı hesabınız askıya alındı diyor. Sebebi başka olsa sanırım başka birşey yazardı.
casusweb

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Erdemakale adlı üyeden alıntı

Hocam facebook değil ki bu sistem istediğim kadar hesap açar kullanırım bir website için bir pin hesabı açıyorum. Çoklu hesaptan ban atacaklarını sanmıyorum. Birde pinleme şeklim zamanlarım hep aynı şekilde birbirini tekrarlıyor 1 senedir aktif pinterest kullanıyorum. Yakın bir zamanda pinleme şeklim bir yıllık şekil bir yıldır sorum yoktu şimdi mi sorun oldu hocam. Spamdan dolayı hesabınız askıya alındı diyor. Sebebi başka olsa sanırım başka birşey yazardı.

Pin to pincilerden haberiniz yok sanırım son 1 senedir inanılmaz bir spam yagmuru var kisi bası 40 50 hesap açıyor cogu. Bu yüzden pinterest esnek kuralları baya sıkılastırdı. İstediğiniz kadar hesap açıp kullanamazsınız. Kurallar gittikçe sertleşiyor 1 sene olmasının zerre kadar önemi yok dün dündür bugün bugün. Size bahsettiğim şeylerin hepsi spam zaten. İsterseniz tekrar hesaplar açın aynı ipden girin göreceksiniz yine banlanacak.

• Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 467
  • Beğeniler 110 / 240
  • Ticaret 4, (%100)
Nasıl yapayım hocam bir hesap mı kullanıcam bütün hesaplar için

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Nasıl yapayım hocam bir hesap mı kullanıcam bütün hesaplar için

Tek alan seçin sağlam bir hostingle devam edin. Tek hesabı büyütün. Zaten sağlam tek hesap 10 hesaba bedel olacak göreceksiniz. Böylece kafanız da rahat olur

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 467
  • Beğeniler 110 / 240
  • Ticaret 4, (%100)
Tamamdır hocam dikkate alacağım, teşekkür ederim herşey için

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1162
  • Beğeniler 267 / 266
  • Ticaret 150, (%100)
Merhaba şimdi aslında yazık olmuş yani bir yerde emek veren bir yerde ise vermeden çokta fazla yorulmadan işi götürenler var ama aynı noktada buluşmak garip yani spam yapanada ban yapmayanada ban burası ilginç ayrıca ne kadar doğrudur bilemiyorum ama sadece şikayetle bile hesaplar kapatılabiliyor !!

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...

jojo jojo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / K
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** H**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 29 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

250k takipçili olan bile kapandı milyonluk erişimler gitti 4k pin vardı bir tane değil 7-8 tane hesabım kapandı

Benimde sizinle aynı zamanda Pinterest hesabım askıya alındı ve sitelerimde engellendi kardeşim.Günlerdir arka arkaya Pintereste mail atıyorum pinto pincilerin benim pinlerimi çaldıklarını ve kendi sitelerine yönlendirdiklerini yazdım.Fakat sonuç hep aynı otomatik bir cevap.Benimde 100 binden fazla takipçim ve 2 milyon görüntülemem vardı.Senelerdir pinterstte yayın yapıyorum ilk defa böyle bir durumla karşılaştım ve tüm emeklerim pinto pinciler yüzünden bir anda yok oldu.Sayfa ziyaretçilerimin çoğu pinterstten geldiği içinde maalesef şu anda ziyaretçi sayısı ve kazanç açısındanda nerede ise dibe vurdum.Ben de senin gibi hakkımı helal etmiyorum kardeşim.Benim senelerden beri tek tek özgün şekilde yazdığım yazılarım,paylaştıklarım bir anda onlar yüzünden yok oldu.Bu arada işin acı tarafı benim siteler engellendi fakat pinto pincilerin benim pinlerimi kullanarak yaptıkları yönlendirme sayfalarının hepsi açık bu nasıl oluyor bunu da anlamış değilim.Siz bu konu ile ilgili başka bir şeyler yapabildiniz mi?Düşenin halinden düşen anlar misali sizi çok iyi anlıyorum kardeşim.Bunun elbet bir yolu olmalı ben bu insanların nasıl olupta haksız kazanç yollarına girdiklerini anlamışta değilim.Rabbim buna ne kadar müsade edecek elbet bu haksız kazançları bir gün ellerinde patlayacak.

Güzellik Ve Bakım| Bitkisel Kürler| Cilt bakımı| (ciltbakimklavuzunuz.com)

• Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 467
  • Beğeniler 110 / 240
  • Ticaret 4, (%100)

jojo adlı üyeden alıntı

Benimde sizinle aynı zamanda Pinterest hesabım askıya alındı ve sitelerimde engellendi kardeşim.Günlerdir arka arkaya Pintereste mail atıyorum pinto pincilerin benim pinlerimi çaldıklarını ve kendi sitelerine yönlendirdiklerini yazdım.Fakat sonuç hep aynı otomatik bir cevap.Benimde 100 binden fazla takipçim ve 2 milyon görüntülemem vardı.Senelerdir pinterstte yayın yapıyorum ilk defa böyle bir durumla karşılaştım ve tüm emeklerim pinto pinciler yüzünden bir anda yok oldu.Sayfa ziyaretçilerimin çoğu pinterstten geldiği içinde maalesef şu anda ziyaretçi sayısı ve kazanç açısındanda nerede ise dibe vurdum.Ben de senin gibi hakkımı helal etmiyorum kardeşim.Benim senelerden beri tek tek özgün şekilde yazdığım yazılarım,paylaştıklarım bir anda onlar yüzünden yok oldu.Bu arada işin acı tarafı benim siteler engellendi fakat pinto pincilerin benim pinlerimi kullanarak yaptıkları yönlendirme sayfalarının hepsi açık bu nasıl oluyor bunu da anlamış değilim.Siz bu konu ile ilgili başka bir şeyler yapabildiniz mi?Düşenin halinden düşen anlar misali sizi çok iyi anlıyorum kardeşim.Bunun elbet bir yolu olmalı ben bu insanların nasıl olupta haksız kazanç yollarına girdiklerini anlamışta değilim.Rabbim buna ne kadar müsade edecek elbet bu haksız kazançları bir gün ellerinde patlayacak.

Yok hocam ya bi çaresi yok sanırım, oto cevap geliyor zaten derdini anlatamıyorsun bile. Ancak benim hesabım Backlinkcigeldi hocamızın söylediği gibi paylaşımlı hostingden banlanmış da olabilir.
jojo

kişi bu mesajı beğendi.

jojo jojo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / K
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** H**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 29 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Peki Telif hakkı ihlali olarak bildirimde bulundunuz mu?

Güzellik Ve Bakım| Bitkisel Kürler| Cilt bakımı| (ciltbakimklavuzunuz.com)

• Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 467
  • Beğeniler 110 / 240
  • Ticaret 4, (%100)

jojo adlı üyeden alıntı

Peki Telif hakkı ihlali olarak bildirimde bulundunuz mu?

yok başvurmadım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al