tolhur adlı üyeden alıntı

Ölçüm yapılması gerek normal.bir durum değil. Kafadan bir çözüm üretmek gerekirse yapabileceğiniz en iyi şey topraklama çekmek olacak. Ya da var olan topraklama varsa muhtemelen topraklama da kaçak olabilir. Bakmadan pek bir şey söylemek zor. Kaçak akım rölesi taktırmanızda fayda var. Tabi şunu da eklemek gerek; kaçak akım rölesi takarsanız şuanda tesisatınız da kaçak olduğu için elektriğinizin çalışmasına engel olacak ve sürekli sigorta atacaktır

Elektrik tesisatında çalışmış biri olarak şunu söylemek gerek; Elektrik şakaya gelmez saniyeler içinde kül eder insanı dikkatli olun hocam

Hocam burası 2010 yılında yapılan bir site sigortaların yanında kaçak akım rolesi var dediğin gibi bir kısa devre olması durumunda atıyor sigorta. Aklıma bir de şey geliyor ofis koli dolu 300-400 tane koli vra neredeyse bunlarda elektriğin kaybolmasına engel oluıyor olabilir mi?

Pawn adlı üyeden alıntı

Olabilir, UPS cihazını birkaç gün ofiste tutmayın zaten anlaşılır :)

Denicem bi fişini çekeyim :D

kurgucuabi adlı üyeden alıntı

gokenim bence sana fazla elektrik yüklenmiş geçen hafta benim de başıma geldi gittim 2 toprakta yürüdüm geçti gitti doğalgaz peteğinden bile elektrik çarpıyordu durup dururken :D

aynen aynen her şeyden çarpılıyorum kendi evimde bi şey yok :D 2 kg toprak sipariş ediyim bari netten :D