wmaraci reklam
lidertakipci

Webtasarımı yapan tüm arkadaşların dikkatine!

39 Mesajlar 5.630 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

bilisimhukuku bilisimhukuku Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek TBB BİLİŞİM HUKUKU DANIŞMANI
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 160 / 184
  • Ticaret 6, (%83)
arkadaşlar örnek bir kaynak bu şekilde alt bir sayfa oluşturmak zorundasınız? içindeki metni demiyorum tarayıcıda yazan sayfa urlsine bakınız

KAYNAK
enerjiveguc

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

rockmeyh rockmeyh WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek rad.tek.
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad Y** H**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 5 / 10
  • Ticaret 3, (%100)
@YakupYLDZ hocam sitede iletişim formu var, ad soyad e posta numara vs. giriliyor emin misiniz zorunlu olmadığına?
bilisimhukuku

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 160 / 184
  • Ticaret 6, (%83)
YakupYLDZ E-ticaret harici zorunlu değil ? demişsin ya websitesi blog üye girişi ve iletişim formu olan tüm siteler kurumsal firma siteleri dahil

Hatta dahada ileri gideyim siz bir temizlik şirketisiniz web siteniz yok ve işçi alımı için insanlardan iş başvuru formu ve cv aldınız kvkk göre bunlarıda korumak zorundasınız:)
YakupYLDZ enerjiveguc

kişi bu mesajı beğendi.

YakupYLDZ YakupYLDZ Minnet eylemem. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 637 / 287
  • Ticaret 6, (%100)
bilisimhukuku hocam yanlışım varsa düzeltin fakat blog sitelerinin üyelikleri genel olarak olmadığı için böyle söyledim. Üyelik olmayan sadece içerik paylaşan siteler için de KVKK gerekiyor muydu?
bilisimhukuku

kişi bu mesajı beğendi.

GELİRLİ SİTELERİNİZİ SATIN ALIYORUM. PM ATABİLİRSİNİZ.
wmaraci
wmaraci

Backhoe Backhoe Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 363 / 255
  • Ticaret 13, (%92)
Aslında yapılan şey mantıksız değil, kullanıcı bir bilgi veriyor ve bunların korunmasını sağlamak ilgili kurumların ve bilgileri toplayan insanların zaten birincil görevi olmalı.
Ne için toplandığını, nasıl toplandığını, nasıl korunduğunu kullanıcıya bildirmek durumundalar.
Yeni satışa başlayacak birisi olarak mantıksız bulmadım, tabii bu sözleşmeleri hazırlayan insanların pazarına hareketlilik katacak ve bundan yararlanmaya çalışan insanlar elbette olacaktır.
İşini hala doğru düzgün yapan insanları bulup güvenle profesyonel olarak bunları hazırlatmak önemli hale geldi.

Bilgilendirme için teşekkür ederiz, umarım web tasarım ile uğraşan arkadaşlar dikkate alır ve ilerde bu konudan kaynaklı yaşanan problemlerle ilgili konular görmeyiz. Üstte kalması gereken bir konu.
bilisimhukuku azembilisim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 160 / 184
  • Ticaret 6, (%83)
Bunu menfaatçilik olarak kimse algılamasın lütfen bunun son günü 7 Nisan 2018 'di aradan neredeyse 1 buçuk yıl geçti o zaman yaptıranlar yaptırdı zaten çok büyük kurumsal firmalardan bahsediyorum.

Yaptırmayan ve talep olduğu anda işler/hizmetler bölümünde mesleğimin ve Türkiye barolar birliğinin bana vermiş olduğu yetki ve belge doğrultusunda sözlemelerin hazırlanması konusunda hizmet ilanı yayınlamayı düşünüyorum

7 Bin 8 Bin lira isteyenler uçmuşlar resmen!

Webtasarımcılar müşterileri ile ilgili olarak benimle çalışabilirler sözleşmeleri online gönderilir. Asılları ise kargo ile gönderirim arkadaşlar
Backhoe YakupYLDZ enerjiveguc

kişi bu mesajı beğendi.

Backhoe Backhoe Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 363 / 255
  • Ticaret 13, (%92)

bilisimhukuku adlı üyeden alıntı

Bunu menfaatçilik olarak kimse algılamasın lütfen bunun son günü 7 Nisan 2018 'di aradan neredeyse 1 buçuk yıl geçti o zaman yaptıranlar yaptırdı zaten çok büyük kurumsal firmalardan bahsediyorum.

Yaptırmayan ve talep olduğu anda işler/hizmetler bölümünde mesleğimin ve Türkiye barolar birliğinin bana vermiş olduğu yetki ve belge doğrultusunda sözlemelerin hazırlanması konusunda hizmet ilanı yayınlamayı düşünüyorum

7 Bin 8 Bin lira isteyenler uçmuşlar resmen!

Webtasarımcılar müşterileri ile ilgili olarak benimle çalışabilirler sözleşmeleri online gönderilir. Asılları ise kargo ile gönderirim arkadaşlar

Menfaatçi kalıbına sokup bahsettiğim insanlar 7-8 bin lirayı "bunlar zaten yaptırmakta mecbur" kafasıyla isteyen ilgili kişiler hocam.
Yeni satışa başlayacak biri olarak mesaj kutusundan gerektiği kadar yardımcı oldunuz sorularım doğrultusunda.
Sizinle çalışmak için konunuzu bekliyorum ve eminim ki ne yapacağını kime yaptıracağını kime güveneceğini düşünen bir çok insan vardır bu konuda bilgisi olmayan. Umarım konunuzla birlikte hepsi aydınlığa kavuşur.
Tekrardan konu ve bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederek, iyi geceler diliyorum hocam. Hayırlı çalışmalar.
bilisimhukuku

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 160 / 184
  • Ticaret 6, (%83)
Backhoe Değerli kardeşim değerli yorumunuz için bende size çok teşekkür ederim hayırlı kazançlar dilerim
Backhoe

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 160 / 184
  • Ticaret 6, (%83)
YakupYLDZ üyelik olmayan sitelerde iletişim formuda yoksa hiçbirşekilde veri işlenmiyorsa bu kezde veri işlemiyoruz diye uyarı yapmak gerekir:)
YakupYLDZ

kişi bu mesajı beğendi.

YakupYLDZ YakupYLDZ Minnet eylemem. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 637 / 287
  • Ticaret 6, (%100)
bilisimhukuku Yararlı adamsınız vesselam hocam. Kolay gelsin.
bilisimhukuku

kişi bu mesajı beğendi.

GELİRLİ SİTELERİNİZİ SATIN ALIYORUM. PM ATABİLİRSİNİZ.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al