wmaraci reklam

Google AdSense sayfa türü sorunu

5 Mesajlar 759 Okunma
wmaraci reklam

UtkuCelik UtkuCelik Aman Aman Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 345
  • Beğeniler 70 / 48
  • Ticaret 0, (%0)
Bugün başvurdum cevap gelmiş kabul etmediklerini söylüyorlar blogcudan açtığım blogum için başvuru yaptım anlamıyorum domaini kabul etmiyorlar.

Ama ben görüyorum blogcuda google reklamları yayınlayanları onlarda blogcu onları nasıl kabul etmiş yardımcı olur musunuz lütfen nedeni nedir :(

Sayın Kullanıcımız,

Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu inceledik, ancak maalesef şu an için AdSense başvurunuzu kabul edemiyoruz.

Başvurunuz, aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir.

Sorunlar:
- Sayfa Türü

---------------------

Daha fazla ayrıntı:
Sayfa Türü: Google AdSense'e katılmak için yayıncıların siteleri ve başvuruları aşağıdaki yönergelere uymak zorundadır:

- Siteniz ana domaininiz olmalıdır. (www.example.com gibi, www.example.com/sitem kabul edilmez)
- Domain kayıt bilgileriniz ile eşleşen tam ve doğru kişisel bilgileriniz ile başvuru yapmalısınız.
- Siteniz yeterli ve orjinal içeriğe sahip olmalıdır.
- Siteniz Google web yöneticileri kalite yönergelerini (http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?answer=35769#quality) de kapsayan Google AdSense program politikaları (https://www.google.com/adsense/policies) ile uyumlu olmalıdır.

Siteniz gelecekte yukarıdaki kriterleri sağlar ise lütfen başvurunuzu tekrar gönderin, başvurunuzu en kısa sürede gözden geçiririz.

wmaraci
reklam

Tarikb Tarikb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Satış Danışmanı
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 39 / 25
  • Ticaret 2, (%100)
diğer maddelere bişey diyemeyeceğim ama siteniz ana domaininiz dediği biraz eksik bilgi gibi geldi bana sonuçta blogspot uzantısıyla da adsense alınabiliyor. ama blogcu hakkında bir fikrim yok. zaten gördüğüm en kötü blog hizmeti

• Üyelik 26.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 345
  • Beğeniler 70 / 48
  • Ticaret 0, (%0)
Eksik değil yanlış bence diğerlerini neden kabul ediyorlar o zaman?

Brknkn Brknkn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Son zamanlarda ana domaini bile zor kabul ediyorlar hocam.Blogcu yerine blogspot kullanırsanız alma ihtimaliniz artar.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 345
  • Beğeniler 70 / 48
  • Ticaret 0, (%0)

Brknkn adlı üyeden alıntı

Son zamanlarda ana domaini bile zor kabul ediyorlar hocam.Blogcu yerine blogspot kullanırsanız alma ihtimaliniz artar.

Blogspot imzamdakinden başvursam bu seferde domain ismi belgesel diyor bilimsel paylaşımlarda yapıyorsun diye kabul etmemezlik yaparlar mı sizce?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al