wmaraci reklam
lidertakipci

WMARACI ||| Konuk Yazarlık Ağı

20 Mesajlar 2.920 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ciplakyazar ciplakyazar .com Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satın Alma
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 318 / 317
  • Ticaret 0, (%0)
Daha iyisini görmedim!

Misafir Yazarlık Yabapilececeğiniz blog/site veritabanı

Sisteme kayıtlı 72 site var.

Liste otomatik güncelleniyor ve sürekli yeni siteler ekleniyor.

Ciplakyazar.com | Kişisel Blog ve Öyküler
wmaraci
reklam

KTThemes KTThemes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilisim Teknolojileri
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 2 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Konuyu gördüm bende ekleyim didim :)

Site: web hizmetleri üzerine
DA = 42
PA = 45
Önemli Olmasada Alexa : 5K

selcuksofta selcuksofta Bronz Üye
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1271
  • Beğeniler 444 / 443
  • Ticaret 61, (%100)

KTThemes adlı üyeden alıntı

Konuyu gördüm bende ekleyim didim :)

Site: web hizmetleri üzerine
DA = 42
PA = 45
Önemli Olmasada Alexa : 5K
hocam bu sitenize yazı yazdırmayın. Bir yazı yazacaklar, sitelerine link çıkacaklar da pa ları 3 5 6 olacak, spam 5 10 20 olacak sitenize zarar vereceksiniz. Forumda bakın sizin değerlere sahip site çok azdır. Yani konu baltalamak istemem ama. Olay bu olsaydı tüm forum birbirine yazar hepimiz uçardık ;) hayatta kimseye dış link çıkmayım bence (ücret harici) bir de sizden daha otoriter olan site harici.

• Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1271
  • Beğeniler 444 / 443
  • Ticaret 61, (%100)
KTThemesh bu arada gerçekten yazdırıyorsaniz. Sitemde 2.500 kelime seo yazıları var. Kaynak göstererek yayınlarım derseniz seve seve hepsini veririm, konuk yazar olarak. Benim de sitem 14 yaşında da;29 pa:47 spam:0 alexa 4 k. Ama dediğim gibi ben olsam kabul etmezdim. Ederim derseniz dm yi buyurun sitemden yazıları seçelim. 2500 kelime, 1500 kelime, 10.000 kelime yazı dolu ;) kısacası bu bana yarar, bence dış link vereceğiniz için size yaramaz.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 27.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 2 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

selcuksofta adlı üyeden alıntı

hocam bu sitenize yazı yazdırmayın. Bir yazı yazacaklar, sitelerine link çıkacaklar da pa ları 3 5 6 olacak, spam 5 10 20 olacak sitenize zarar vereceksiniz. Forumda bakın sizin değerlere sahip site çok azdır. Yani konu baltalamak istemem ama. Olay bu olsaydı tüm forum birbirine yazar hepimiz uçardık ;) hayatta kimseye dış link çıkmayım bence (ücret harici) bir de sizden daha otoriter olan site harici.

Yok be hocam ben sadece PA/DA değeri paylaşmak olsun diye ekledim :D
Benim sitede bizim haricimizde içerik paylaşımına elbette hatta benim dışımda içerik paylaşımı kimse yapamaz.

Goygoya dahil olmak içindi benimkisi :cool:
selcuksofta

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1271
  • Beğeniler 444 / 443
  • Ticaret 61, (%100)

KTThemes adlı üyeden alıntı

Yok be hocam ben sadece PA/DA değeri paylaşmak olsun diye ekledim :D
Benim sitede bizim haricimizde içerik paylaşımına elbette hatta benim dışımda içerik paylaşımı kimse yapamaz.

Goygoya dahil olmak içindi benimkisi :cool:

:) ben de gerçekten arkadaşlar bilmiyorsa, 3-5 bilgimizi paylaşalım diye yazdım, üzülüyorum yanlış yapıyorlar, sonra kapatıyorlar siteleri emekleri boşa gidiyor. ama sebebi ne biliyormusunuz, tembellik :(( hani kendilerine nefes almadan, boş durmadan, yazı yazmaları gerektiğini anlayamıyorlar. yani kısacası web sitesi açıp para kazanmak elbette gerçek. ama tek başınaysanız günde en az ama en az 4-5 saat ayıramayacaksanız site açmayın demek için yazdım işte. ve tabii ki kopya yazı ASLA olmamalı. konuk yazarlık işi diye bir şey yok bunu açtıklarında üzülüyorum. inanın bugün gönüllü sürekli yazacağım dese konuk yazarlar sözcü bile alır onları, çünkü sözcü de cumhuriyette mynet te içerik üretemiyor, sağlam içeriğe ihtiyacı olmayan hiç ama hiç bir site mevcut değil şu an. hepimizin içeriğe ihtiyacıvar. bu yüzden durmadan yazanlar kazanıyor, yazmayanlar izliyor. inşaalah bunun bilincine varırlar, gençler kazansın istiyorum bu yüzden bilgi saklamıyorum. size de bol şans site değerleriniz çok iyi uçurun o siteyi bence yüklenin. bol şans.
KTThemes

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 2 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam dediğiniz gibi zaman ayırmak lazım mevcut iş koşuşturmasından zaman kalıyor mu o konuda ayrı elbet.

Hiç şüphesiz biz sektörel bir kelimenin açıklamasını yapıyorsunuz fakat görüyorsunuz ki bir başka yerde zaten sizin yazdıklarınıza benzer içerikler var. Özgünlük mü tartışılır. (Bana göre özgünlük yok denecek kadar az)

Özgün içerik üretebilmek de artık yeterli olmadığını gördüm. Bu noktada her gün kendimizce bir şeyleri test ediyor görüyor direksiyonu o tarafa yada tersine kırıyoruz. :)
kucukrobotcuk

kişi bu mesajı beğendi.

kucukrobotcuk kucukrobotcuk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** O**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Konuk yazarlık şablonu
Site: https://kucukrobotcuk.com
Kategori: Teknoloji, Programlama, Bilim
Alexa: bir türlü bulamadım günlük 4-5K :)

Wmaracı dışında e-posta ile iletişime geçmek istiyenler için: Skyfallen Destek Birimi support@theskyfallen.com ama lütfen wmaracı referansı olduğunu ekleyin

• Üyelik 24.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** O**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
https://www.theskyfallen.com/forums/topic/konuk-yazarlik-agi/
Bizim forum sayfamızdan da bizim oluşturduğumuz kampanyaya destek verebilirsiniz.

*Kampanyaya katılım tamamen ücretsiz olup gönüllülük esasına dayanır.
*Bir web sayfanız olmalıdır.
*Bu sitenin WHOIS bilgileri size veya söz hakkınızın olduğu bir şirkete ait olmalıdır.
*Sitenizin bir SSL sertifikası olmalıdır.
*Yapılan başvurular diğer insanlar ulaştırılmadan önce incelenecektir.
*Tüm başvurular onaylanmayabilir.
*Skyfallen için yapılacak başvurular titizlikle incelenilecek olup örnek yazı veya sitenizdeki yazılar talep edilip incelenebilir. Gereken süre tamamen The Skyfallen Editorial Team´in elindedir.

*The Skyfallen Productions Company Bölge:Türkiye için Medya İletişim Bilgileri
Yiğit Kerem Oktay -> ykoktay@theskyfallen.company
Utku Can Özpolat -> ucozpolat@theskyfallen.company

Gizliliğiniz bizim için önemli : https://www.theskyfallen.com/privacy
Forum´a erişmek için Skyfallen ID oluşturmanız gerekir.
Skyfallen Forums -> Skyfallen Türkçe Forumu -> Konuk Yazarlık Ağı

• Üyelik 24.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** O**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

selcuksofta adlı üyeden alıntı

:) ben de gerçekten arkadaşlar bilmiyorsa, 3-5 bilgimizi paylaşalım diye yazdım, üzülüyorum yanlış yapıyorlar, sonra kapatıyorlar siteleri emekleri boşa gidiyor. ama sebebi ne biliyormusunuz, tembellik :(( hani kendilerine nefes almadan, boş durmadan, yazı yazmaları gerektiğini anlayamıyorlar. yani kısacası web sitesi açıp para kazanmak elbette gerçek. ama tek başınaysanız günde en az ama en az 4-5 saat ayıramayacaksanız site açmayın demek için yazdım işte. ve tabii ki kopya yazı ASLA olmamalı. konuk yazarlık işi diye bir şey yok bunu açtıklarında üzülüyorum. inanın bugün gönüllü sürekli yazacağım dese konuk yazarlar sözcü bile alır onları, çünkü sözcü de cumhuriyette mynet te içerik üretemiyor, sağlam içeriğe ihtiyacı olmayan hiç ama hiç bir site mevcut değil şu an. hepimizin içeriğe ihtiyacıvar. bu yüzden durmadan yazanlar kazanıyor, yazmayanlar izliyor. inşaalah bunun bilincine varırlar, gençler kazansın istiyorum bu yüzden bilgi saklamıyorum. size de bol şans site değerleriniz çok iyi uçurun o siteyi bence yüklenin. bol şans.

Kesinlikle işi bloggerlık olanlar için doğru ama bence herkes için değil
selcuksofta KTThemes

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al