wmaraci reklam
lidertakipci

Ne yapmalı ? Yardım gerekli :)

9 Mesajlar 918 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

VKing VKing Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 19 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar geçenlerde seo işi aldım. bugüne kadar hiç bir işimi aksatmadım +'sı istenilen düzeyde hizmeti verdim mesela 1. sayfa dediysem hep yapmışımdır. 3. sıra dediysem hep tutturmuşumdur. o derece titiz çalışma yaptım gel gelelim bi haber sitesi aldım geçenlerde site 31. sıradaydı dün gece uyumadan bare tekrar bakayım dedim 2 haftadır çalışma yapıyorum. baktım 14. sırada iyi bare yarın az daha çalışma yaparım bir kaç güne link okur tekrar yükselir 9-8 e filan diye düşündüm kalktım bugün baktım 28. sırada :D dalgalanmalar mı yaşanıyor acaba ?

wmaraci
reklam

Limanerg Limanerg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Editör, web tasarım-kodlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 0 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Penguen güncellemsi yüzündendir sanırım

• Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 19 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Limanerg adlı üyeden alıntı

Penguen güncellemsi yüzündendir sanırım

birde siteye çalışma yapmadan önce google blacklist'e almış :D

zer zer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 997
  • Beğeniler 66 / 136
  • Ticaret 17, (%100)
Bende de böyle saçma şeyler oluyor. 1 hafta önce türkçe ansiklopedi'de birinci sayfada 8.sırada yer alıyordum. Geçen gün kontrol ettim ikinci sayfaya gitmişim. Bugün bakıyorum 3. sıradayım. Benim için sorun yok her zaman normal hitteyim ama sizi zor durumda bırakacak gibi görünüyor bu dalgalanmalar :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 19 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

ECakmak adlı üyeden alıntı

Bende de böyle saçma şeyler oluyor. 1 hafta önce türkçe ansiklopedi'de birinci sayfada 8.sırada yer alıyordum. Geçen gün kontrol ettim ikinci sayfaya gitmişim. Bugün bakıyorum 3. sıradayım. Benim için sorun yok her zaman normal hitteyim ama sizi zor durumda bırakacak gibi görünüyor bu dalgalanmalar :)

Aynen site sahibide sinirlendi bu olaya ilk defa sorun yaşadım.

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)

VKing adlı üyeden alıntı

Merhabalar geçenlerde seo işi aldım. bugüne kadar hiç bir işimi aksatmadım +'sı istenilen düzeyde hizmeti verdim mesela 1. sayfa dediysem hep yapmışımdır. 3. sıra dediysem hep tutturmuşumdur. o derece titiz çalışma yaptım gel gelelim bi haber sitesi aldım geçenlerde site 31. sıradaydı dün gece uyumadan bare tekrar bakayım dedim 2 haftadır çalışma yapıyorum. baktım 14. sırada iyi bare yarın az daha çalışma yaparım bir kaç güne link okur tekrar yükselir 9-8 e filan diye düşündüm kalktım bugün baktım 28. sırada :D dalgalanmalar mı yaşanıyor acaba ?

Merhaba;

Kelime yükseltme işlemlerinde her zaman aynı sırada ya da hep düşüp-yükselecek diye bir kural yoktur maalesef.Belli olmaz orası.Ayrıca Google sadece belli günler değil neredeyse her gün dalgalanma yaşatıyor ama kimse bunun farkında değil.Bunu en bariz bir şekilde index sayılarınızdaki oynamalardan görebilirsiniz.Yaptığınız çalışma neticesinde eğer link hizmeti vb... sağladıysanız belki aşırı linkten veya backlinkten sıralama düşmüştür(linkler 1-3 ay içerisinde etkisini göstermeye başlar.),ya da uyum sağlama dönemidir.Yapmanız gereken en önemli şey beklemek.Bir çalışma yaptıktan sonra hemen ardından yeni bir çalışma yapmak bence pek doğru olmaz ve sıkıntılara yol açar.Kesin bir bilgi söylemek güç ancak sitenin durumunu 2-3 gün takip edin.Muhakkak 1 haftaya kalmadan yerine gelecektir.Olaya sadece dalgalanma diye bakmak yanlış olur.Yaptığınız çalışmaları gözden geçirmenizde yarar var.

Saygılarımla,Kolay Gelsin...

SEO DANIŞMANLIĞI

• Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 19 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

siyahh adlı üyeden alıntı

Merhaba;

Kelime yükseltme işlemlerinde her zaman aynı sırada ya da hep düşüp-yükselecek diye bir kural yoktur maalesef.Belli olmaz orası.Ayrıca Google sadece belli günler değil neredeyse her gün dalgalanma yaşatıyor ama kimse bunun farkında değil.Bunu en bariz bir şekilde index sayılarınızdaki oynamalardan görebilirsiniz.Yaptığınız çalışma neticesinde eğer link hizmeti vb... sağladıysanız belki aşırı linkten veya backlinkten sıralama düşmüştür(linkler 1-3 ay içerisinde etkisini göstermeye başlar.),ya da uyum sağlama dönemidir.Yapmanız gereken en önemli şey beklemek.Bir çalışma yaptıktan sonra hemen ardından yeni bir çalışma yapmak bence pek doğru olmaz ve sıkıntılara yol açar.Kesin bir bilgi söylemek güç ancak sitenin durumunu 2-3 gün takip edin.Muhakkak 1 haftaya kalmadan yerine gelecektir.Olaya sadece dalgalanma diye bakmak yanlış olur.Yaptığınız çalışmaları gözden geçirmenizde yarar var.

SEO DANIŞMANLIĞI

Zaten benimde çalıştığım linkler spam değil ve her site için farklı linkler buluyorum temiz linkler yani aşırıya kaçmadan adam gibi adam websiteleri üzerinde çalışma yaptığımdan mesela 1 hafta çalışma yaptım diyelim 3-4 gün içinde sonucunu çok güzel biçimde veriyordu. Bunda bir sıkıntı oldu. Yaklaşık şuanda işi alalı ve bitireli 1 ay kadar oldu olacak. Her dalgalanmada ufak tefek gene temiz linklerle çalışma yapıyorum. Fazla aşırıda değil zaten yani gidip n/a 50 bin siteye link koymuyorum temizinden google'da değeri yüksek 250 site buluyorum onlarda çalışma faaliyetini yürütüyorum. Bunlarıda yavaş yavaş yaptığımdan pek sıkıntı yaşatmıyordu ama bu bir garip oldu eğerki olmazsa kişiye para iadesi yapacağız başka çare bulamıyorum :)

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)

VKing adlı üyeden alıntı

Zaten benimde çalıştığım linkler spam değil ve her site için farklı linkler buluyorum temiz linkler yani aşırıya kaçmadan adam gibi adam websiteleri üzerinde çalışma yaptığımdan mesela 1 hafta çalışma yaptım diyelim 3-4 gün içinde sonucunu çok güzel biçimde veriyordu. Bunda bir sıkıntı oldu. Yaklaşık şuanda işi alalı ve bitireli 1 ay kadar oldu olacak. Her dalgalanmada ufak tefek gene temiz linklerle çalışma yapıyorum. Fazla aşırıda değil zaten yani gidip n/a 50 bin siteye link koymuyorum temizinden google'da değeri yüksek 250 site buluyorum onlarda çalışma faaliyetini yürütüyorum. Bunlarıda yavaş yavaş yaptığımdan pek sıkıntı yaşatmıyordu ama bu bir garip oldu eğerki olmazsa kişiye para iadesi yapacağız başka çare bulamıyorum :)

Merhaba;

O zaman hocam şöyle deneyin;

Eklediğiniz linklerin raporları yani adresleri mevcuttur sizde bu işi yaptığınız için.Google webmaster araçlarından linklerin kaldırılmasını isteyin bir öyle deneyin.Sonra tekrardan farklı şekilde linkleri farklı sitelere eklemeyi deneyin.Onun dışında siteyi tam olarak bilmediğimiz için net bilgi veremiyoruz maalesef...

Allah Yardımcınız Olsun...

SEO DANIŞMANLIĞI

• Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 19 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

siyahh adlı üyeden alıntı

Merhaba;

O zaman hocam şöyle deneyin;

Eklediğiniz linklerin raporları yani adresleri mevcuttur sizde bu işi yaptığınız için.Google webmaster araçlarından linklerin kaldırılmasını isteyin bir öyle deneyin.Sonra tekrardan farklı şekilde linkleri farklı sitelere eklemeyi deneyin.Onun dışında siteyi tam olarak bilmediğimiz için net bilgi veremiyoruz maalesef...

Allah Yardımcınız Olsun...

SEO DANIŞMANLIĞI

Evet şuanda raporlar mevcut 1 ay geçtiğinden benide site sahibi sıkıştırıyor çünki bi 10 oldu bi 4. sıraya geldi bi 14 bi 31 bi 28 falan derken çok sıralama çıktı düştü para iadesi istiyor pek bekleyeceğini düşünmüyorum birde kişi benim yanımda bir kaç kişiden daha paket almış belki onların yaptığı çalışmalardan bir arıza oluşturmuş olabilir diye düşünüyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al