wmaraci reklam
lidertakipci

Makale hakkında geniş bilgi istiyorum

4 Mesajlar 582 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

webbil webbil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Seramik Teknikeri
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 223 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Makale hakkında hiç bir bilgiye sahip değilim. Konuyu inşaallah doğru yere açmışımdır. Ticaret ilanı açın başlık görünce konuyu açıp açmamakla bocaladım. Çünkü ben ticaret yapmadan önce ön bilgi almak istiyorum. Teknoloji ağırlıklı sitem var. Fakat arada güncel, yaşam ile ilgili yazılarda girerim. Örneğin, "cam kırıkları nasıl temizlenir?" gibi....
Siteme makale yazdırmak istiyorum.Tabii ki seo kuralları ve H1, H2, H3 vb. başlıklarına uyumlu olmalı, özgün olmalı, kopyala, yapıştır asla olmamalı, spin ve re write yazım tekniklerini olmamalı gibi bilindik isteklerim var. Şimdi sormak istediğim şudur arkadaşlar.

• Makale yazarı arkadaş ile nasıl iletişim kurulacak, pm üzerinden mi konu üzerinden mi?

• En az ne kadar makale yazdırılır? Adet ya da kelime şartı varmı? En iyi kaç kelimelik yazdırılmalı ?

• Makale fiyatlar nedir? Ödeme nasıl yapılıyor? Ödeme önce mi oluyor, sonra mı oluyor?

Bunlar hakkında geniş bilgi almak isterim. Konuya merak ettiklerimi, bilinmeyenleri yazarsanız çok sevinirim. Yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

wmaraci
reklam

Sinirist Sinirist Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek World
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 0 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, makale yazarı arkadaşlarla wmaraci, ***, edit: bionluk, sitelerini önerebilirim ticaret puanı ve güvenilirliği yüksek kişiler ve seo uyumlu makale yazan çok arkadaş var. Fiyatları 100 kelime 1.5 tl diye hatırlıyorum ortalama. En az 1000 kelimelik iş kabul ediyorlar diye biliyorum. Ödeme işleri de artık satıcıyla sana kalmış :) Başarılar. Bildiğim kadar yardımcı olmak istedim.
webbil

kişi bu mesajı beğendi.

hilalto hilalto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
Makale yazdırmak istediğiniz kişilerle pm, whatsap veya mail üzerinden iletişim kurabilirsiniz. 100 kelime için 1,5 TL taban fiyat var. Siz taban fiyattan makale yazdırmak isterseniz onu açtığınız alım ilanında belirtebilirsiniz. Ödemeyi de makaleyi teslim aldıktan sonra yapıyorsunuz. Siz kaç kelimelik makale yazdırmak istiyorsanız o kadar yazdırabilirsiniz bunun bir sınırı yok.
webbil

kişi bu mesajı beğendi.

CreationEpic CreationEpic WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 7 / 34
  • Ticaret 6, (%100)
Ödeme kısmı yazarla senin aranda bir şey. İki tarafın da yeterince referansı varsa genelde ödeme önce olur. Eğer yazarın referansı azsa ve kabul ederse ödeme sonra olur. Bazen önden örnek makale de istenebilir.
webbil

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al