wmaraci reklam
lidertakipci

Seo uzmanları bakın lütfen

32 Mesajlar 3.857 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ubingoldag ubingoldag WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yok
  • Konum Bingöl
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 23 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar daha öncede konu açmıştım. Sitemde yazılarım arama motorlarında gözükmüyor. Lütfen çok basit cevaplar vermeden önce yazımı okuyun. Daha önce zor bir kelimede bunu denemiştim ‘seo nedir ne işe yarar’ anahtar kelimesinde sitem arama motorlarında gözükmesi. Yazımın seo performansı çok başarılı ve özgün içerik oluşturmuştum. Ayrıca search consolda herhangi bir sorun yoktu ve dizine ekle dedim ayrıca sitemap e dahil etmiştim. Arkadaşlar zoe bir kelime seçimi olduğunu söylediler bana saçma geldi çünkü zor bile olsa bence 10. Sırada çıkar yinede. Ama yinede kabul ettim. Geçenlerde ‘6 adımda backlink oluşturmanın yolu’ adlı yazımı paylaştım sırf anahtar kelimede çıkması için aynı şekilde search consol sitemap vs her şeyi yaptım. Ancak sitenin uzantısı yine gözükmüyor. Ancak sitenin sadece uluhanbingoldag.com domaininde yazan başlıktan dolayı sıralamada çıkıyor. Yani yine aslında uluhanbingoldag.com/6-adimda-backlink..... diye gözükmüyor. E ana sayfada sadece title gözükmesine rağmen sıralamaya giren postun kendi url si sıralamada değil inanılmaz saçma geliyo bana. Yazıma bakın bi yorumlayın lütfen bana yine zor kelime seçmişsin demeyin ana sayfada adı geçmesine rağmen arama motoruna 3. Sayfadan giriyor.
Yazım: https://uluhanbingoldag.com/6-adimda-backlink-geri-baglanti-almanin-yolu/
Not: arkadaşlar 25 e yakın yazım var ve anahtar kelimelerde sıra bulucularda 3-4 tane kelimede sayfam var
Not2: site:uluhanbingoldag.com yazınca sayfalar gözüküyor
Not3: seo press kullanıyorum her şeyi yeşil yapıyorum

wmaraci
reklam

Gglog Gglog bloglara frm kurmayın! Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 861
  • Beğeniler 167 / 264
  • Ticaret 1, (%100)
Bence kendin SEO uzmanı olmadan SEO bloğu kurman saçma olmuş. 2 gün önce paylaştığın yazının zaten 1. sayfaya gelmesini beklememelisin. Böyle bişey olması için otoriter siten olması lazım. Yada SEO nedir yazın oda 15 günlük falan... Otoriter bir siten olmadığı sürece yazılarının sıralamaya girmesi çok zaman ister.
Bipixel mimarcan birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

Little things affect little minds.

• Üyelik 20.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yok
  • Konum Bingöl
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 23 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Gglog kardeşim istediğim sayfayı açmakta özgürüm. Bu seni ilgilendiren kısmı değil ayrıca ne ağrına gitmiş olabilir bilmiyorum. Ancak değerli zamanımı sana laf anlatmaya harcamaktanda keyif alacağım. Öncelikle okumadığım kitap almadığım kurs kalmadı ancak teoride birşeyler biliyo olmak pratiğe dökmediğin sürece bir işe yaramıyor. Elbette kendi kendime bir şeyler yapmadan seo uzmanı olamam. Ki seo uzmanıyım demiyorum. Öncelikle dijital pazarlama ile ilgileniyorum işimin bi bölümü bununla alakalı ve bildiklerimi pratikte uygulamak istiyorum. Çok değil birazcık beynini kullanırsan böyle bir blog sayfası açmam öncelikle motivasyonumu arttıracak ayrıca bildiklerimi tekrar etmiş olacağım ve yazılar yazabilmek adına yeni şeyler öğreneceğim. Neden açmayayım? Ve bu seni neden ilgilendirsin? Ayrıca ilk paragrafın sonuna okumadan yazmayın diye not düştüm. Ya dikkat dağınıklığın var yada okumadan yazmaşsın. Bu da benim hatan keşke yazımın ilk 2 kelimesi bu olsaydı senin gibi üşengeç insanlar için. Çünkü ben yazımda 1. Sırada çıkayım demiyorum kardeşim. Sence backlink ile yazı yazan bişi kişi otoriter bi site olmadan birinci sırada çıkmayı planlar mı? Bariz bir şekilde sorun var belki sen anlamıyosundur belki bilmiyosundur bilmiyorum

• Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 861
  • Beğeniler 167 / 264
  • Ticaret 1, (%100)
peki öyleyse seo nedir yaz google'a sonra rakiplerine bak bakalım kitap okuyup mu açmışlar siteleri sen bu kafayla zor ilerlersin yardımda bulamazsın.
mimarcan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3157 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)

ubingoldag adlı üyeden alıntı

Gglog kardeşim istediğim sayfayı açmakta özgürüm. Bu seni ilgilendiren kısmı değil ayrıca ne ağrına gitmiş olabilir bilmiyorum. Ancak değerli zamanımı sana laf anlatmaya harcamaktanda keyif alacağım. Öncelikle okumadığım kitap almadığım kurs kalmadı ancak teoride birşeyler biliyo olmak pratiğe dökmediğin sürece bir işe yaramıyor. Elbette kendi kendime bir şeyler yapmadan seo uzmanı olamam. Ki seo uzmanıyım demiyorum. Öncelikle dijital pazarlama ile ilgileniyorum işimin bi bölümü bununla alakalı ve bildiklerimi pratikte uygulamak istiyorum. Çok değil birazcık beynini kullanırsan böyle bir blog sayfası açmam öncelikle motivasyonumu arttıracak ayrıca bildiklerimi tekrar etmiş olacağım ve yazılar yazabilmek adına yeni şeyler öğreneceğim. Neden açmayayım? Ve bu seni neden ilgilendirsin? Ayrıca ilk paragrafın sonuna okumadan yazmayın diye not düştüm. Ya dikkat dağınıklığın var yada okumadan yazmaşsın. Bu da benim hatan keşke yazımın ilk 2 kelimesi bu olsaydı senin gibi üşengeç insanlar için. Çünkü ben yazımda 1. Sırada çıkayım demiyorum kardeşim. Sence backlink ile yazı yazan bişi kişi otoriter bi site olmadan birinci sırada çıkmayı planlar mı? Bariz bir şekilde sorun var belki sen anlamıyosundur belki bilmiyosundur bilmiyorum

Tam bir katkıda bulunurum belki diye yorum yazacaktım ki bu yorumu gördüm sayfayı yenileyince.

Bu uslupla asla başarılı olamazsınız..

Bu uslubu kullanan birinin de ben başarılı olmasını asla istemem..

Anlayana!
Bipixel mimarcan webtegez

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yok
  • Konum Bingöl
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 23 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Bu kafayla derken ne demek istediğini anlamadım. Ne anladın acaba merak ettim doğrusu. Israrla anlamıyosun beni hala rakip makip diyosun. Kardeşim bu web sitesi kendimi geliştirmem için rakibim felan yok benim. Belki bundan 10 sene sonra iyiki açmışım diyeceğim. Hatta sırf bir şeyler öğrenebilmek bu web sitesine yatırım yapacağım binlerce lira harcicam. Başarısız olursam tekrar denicem.

• Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 861
  • Beğeniler 167 / 264
  • Ticaret 1, (%100)
Ben sana sorunun cevabını ilk mesajda verdim madem hedefin sıralama değil 3. sayfayla yetin niye konu açıyorsun? İlk yazıda dedim ben 2 günlük yazıyla yüksek biyerde olamazsın diye. Senin sorduğun o uzun sorunun tek cevabı zaman. Zaman yazıp geçmedim tavsiye verdim 2 satır yazdım. 1 kelime yazsam mı tatmin olacaktın?

• Üyelik 20.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yok
  • Konum Bingöl
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 23 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

Tam bir katkıda bulunurum belki diye yorum yazacaktım ki bu yorumu gördüm sayfayı yenileyince.

Bu uslupla asla başarılı olamazsınız..

Bu uslubu kullanan birinin de ben başarılı olmasını asla istemem..

Anlayana!

Kusura bakmayında konumu mahvettiniz. Uslubumda bir sorun olduğunuda düşünmüyorum. Bana dersin ki kendini geliştirmen lazım şurda şu eksiğin var burda bu eksiğin var bak sana şunu öneriyorum. Ben böyle şeylere şapka çıkarırım. Ancak kimse sebepsiz yere motivasyon kırıcı konuşmalar yapamaz kusura bakmayın. Anlayana felan demişsin ama ortaya laf atmamışsın direk şahsıma konuşmuşsun hatta alıntılamışsın. Öğrenmek istediğim bişi vardı. Altı üstü iki kelam edicektiniz ama beni kınama forumuna dönüştü

• Üyelik 20.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yok
  • Konum Bingöl
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 23 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

Gglog adlı üyeden alıntı

Ben sana sorunun cevabını ilk mesajda verdim madem hedefin sıralama değil 3. sayfayla yetin niye konu açıyorsun? İlk yazıda dedim ben 2 günlük yazıyla yüksek biyerde olamazsın diye. Senin sorduğun o uzun sorunun tek cevabı zaman. Zaman yazıp geçmedim tavsiye verdim 2 satır yazdım. 1 kelime yazsam mı tatmin olacaktın?

Ya sorun 3. Sayfada çıkmam değil nasıl anlamıyosun ki. Bak ben bazen çok devrik cümle kurarım ama seo ile ilgilenen bi insan şu kurduğum cümleyi anlar. Gözünü seveyim yazımı okumuyosun Daha beni eleştiriyosun zaten mahvoldu artık konu. Lütfen oku anlamazsan yine valla özür dilerim yeterki oku yardımcıda olma sadece okuyup şimdi anladım de valla içimin yağları ericek

• Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 861
  • Beğeniler 167 / 264
  • Ticaret 1, (%100)
10 kez daha okudum ama ek bir cevap çıkmıyor. Başka bişey demeye çalıştıysan da anlatamamış olman senin sorunun. Dediğin şey şu değil mi bir kelime var o kelimeyi arayınca google'da çıkmıyorum direk başlığı arayınca 3. sayfada çıkıyor ama domain'i arayınca çıkıyor. Bunun tek cevabıda zaman ve beklemek. Hızlandırmak içinde bir kaç illegal yol var tabi ama doğal devam et.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al