anilcan0680 adlı üyeden alıntı

Dediğiniz şeyi yapacağım da işte tek sorunum şuydu. Başlıklar hep benzer en iyi filmler, en iyi aşk filmleri, en iyi korku filmleri vb. gibi o yüzden de makaleler birbirinden bağımsız olmuyordu. Yani mantıksız duruyordu bu yüzden de bir makale şablonu oluşturup yazmaya karar vermiştim. Ancak kelimeler tekrar ettiği için acaba seo için olumsuz olur mu diye düşünmüştüm. Ancak sizin cevabınızla aydınlandım. Tekrardan teşekkür ederim.

Sistem, Menüde temel başlıklara takılmıyor. kategoriler "En iyi aşk filmleri" yerine kullanabileceğiniz farklı bir başlık varsa onu kullanın, böylece ciddi fark yaratmış olursunuz. Söylemeye çalıştığımız şu. Makaleler (yani filmler) aynı başlıkta olmamalı. Örneğin şu olabilir; Rocky1 Rokcy 2 vs. Esaretin Bedeli adında onlarca film olabilir. Bu nu ayrıt edecek olan Oyuncular ve açıklamalardaki ifadelerdir. Düşünsenize siz Esaretin Bedelini eklediniz, herkes ekledi ve botlar bunları indeksledi. Ortaya çıkan temel tabloda bir gerçek makale diğerlerinin hepsi kopya olarak algılanması gerekiyor. Aramalarda sadece "gerçek" anlamda ilk indeks alan Esaretin bedeli sonucu çıkardı. Ama arandığında 100binlerce indekslenmiş sonuç çıkıyor ortaya. Bunu sağlayan alt parametreler, açıklama ve kullanılan etiketler...