Söylediklerine katılıyorum.. Düşün hotmail giriş yazınca outlook servisinin peşine haber sitesi cıkarsa kimse bu normaldir diyemez.. artık bir spor sayfası bile spor haberi yerine aleyna tilki haberi yapıyor o dereceye ulaştı haber işi.. Neden yabancı gazete, medya şirketleri ülkemizde tutunamıyor? Örneğin WSJ.. Bizim haber anlayışımız yok ki.. Gazetecilik habercilik bizde daha çok tıklanmayla alakalı.. Bu sözde büyük haber şirketleri nemalandıkları yerden elde ettikleri gelirle sitelerini iyi konuma getirmeleri de normal çünkü nemalandıkları yeri İYİ! göstermeleri gerekiyor. neyse konu dağıldı ama bizim ülkemizde durum tıklama habercilik.. trafiğin iyiyse her şey iyi.. Yok şöyle seo yapın yok soyle ıcerık gırın dıyenlere de gulup gecıyorum.. Onlarda oradan ekmek yıyor seo ekmeği gerçi.. Düzen boyle para konusuyor aslında ama haber sıtelerı hep kopya ıcerık hepsinde aynı haber.. Sen editle o haberi seninki sıralamaya bıle gırmez.. Google evet paraya gore davranıyor.. Bu ve birçok nedenle BİNG ve Yandex kullanıyorum... I dont use Google