wmaraci reklam

pr2 oldu hit dibe vurdu...

27 Mesajlar 3.919 Okunma
wmaraci reklam

ErhanCelikk ErhanCelikk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hosting Görevlisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 818
  • Beğeniler 141 / 178
  • Ticaret 3, (%100)

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Google penguenle filan bunun alakası yok. Sıralamalarda ciddi anlamda sorun var. Size bir örnek vereyim. Üç aydır kapalı olan bir site güncel içerik eklenen bir sitenin üstünde çıkıyor. Ayrıca iki satırlık bir tanım yazısı olan bir siteyle o konu hakkında derinlemesine bilgi içeren siteyi karşılaştırıyorsunuz tanım sitesi üstte çıkıyor.

Bunun tek bir açıklaması var. Google yeni bir güncelleme yolda.

Tek mantıklı açıklama bu.
Penguen güncellemesi, pagerank, trust rank falan hikaye. Google sıralamasında öyle siteler görüyorum ki adamların ne pagarenk değeri ne trust rank değeri yüksek ve içeriğin neredeyse tümü alıntı. Yani yok SEO'ymuş yok başka bişeymiş falan boş işler. Kimse Google'ın ne yaptığını tam olarak anlayamaz. Anladım diyen de yalan söylemiş olur.

wmaraci
reklam

KingReis KingReis Seo UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek ..
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 12 / 60
  • Ticaret 10, (%100)
Hitlerinizin, ölmemesi için yapmanız gereken tek şey! Oto onaylı dizin siteleri. Oto onaylı'da olmasa bir kaç güne onaylanan dizinlere ekleyiniz.
Çalıntı içerik kullanmayınız, Özgün makaleler olsun özgün makalelerinizi dizinlere ekleyin.

Kolay gelsin.
siyahh

kişi bu mesajı beğendi.

Bugras Bugras WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek M.I.S
  • Mesajlar 771
  • Beğeniler 75 / 73
  • Ticaret 0, (%0)
Bende düşüş var genel olan bir olay sanırım.

deeprock2 deeprock2 runApp Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Mobil ve Web Geliştirme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 1096
  • Beğeniler 271 / 270
  • Ticaret 12, (%100)
Pr2 bloğumda bu yazıyı okuduktan sonra hit sıfıra indi. Meğerse header deki google analistik kodunu silmişim yanlışlıkla. Fena oluyordum az daha görmesem (:
arikan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

AydinOzturk AydinOzturk WebMaster & SEO Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Strateji Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 11, (%100)

Buguludusler adlı üyeden alıntı

Bu zamana kadar hiç backlink çalışması yaptırmadım.(Kendi çabamla ufak tefek dizinlere ekledigim haric ). Site yaklaşık 10 aylık . Bundan 2/3 hafta önce bir sosyal imleme yaptırayım dedim hiç bir faydasını görmedim . Genel anlamda dalgalanma olduğu söylentisine bende katılıyorum ..

SeoMakale hocam'a gelince yazdığınız bir çok yazıyı takip edenlerdenim son dönemde.Çünkü google'nin kendi sayfasında seo, meta taglar, title v.s v.s ile alakalı yayımladığı yazılarla aynı diye bilirim sizin yazılarınız için .

Ücretli danışmanlık hizmetine geçiş yapıcam demişsin. Eminim ki başarılı olacaksınız. Hayırlı olsun şimdiden ..

Yazılarımı takip ettiğiniz için teşekkür ederim faydalı bulduğunuzu anlamış durumdayım.

Ücretli danışmanlık benim için daha iyi olacak. Bilgilerin pek fazla tutulmadığı tarafındayım artık :)

snndgny snndgny WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 6 / 73
  • Ticaret 22, (%100)
Konunun bu kadar uzamasına ve ortamı tartışma ortamına çevirmeye ne gerek vardı anlamadım doğrusu, bu hit düşüşleri sıralamlarla eşdeğer orantılı değil midir? Eğer ki bunu sıralamalara bağlayacak olursak, sıralamalarda düşüşün en önemli iki nedeni vardır. 1. Backlink azalması 2. Algoritma değişimidir. Başka bir açıklaması yok bunun

Sun Sun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Benim hit 400'e kadar çıkıyordu. Pr3 oldum 200 lerde sürünüyorum :(

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al