wmaraci reklam

Hem küfür edip hem tehdit eden firma

9 Mesajlar 1.381 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

j700 j700 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Otel
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 1263
  • Beğeniler 214 / 215
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba bir bilişim şirketi bana canlı destek üzerinden küfür etmişti bende şikayet vara yazdım birde üstüne şikayeti silmezsem firma ismini karalamaktan dava açacağız yazmışlar

Eğer olurda dava açarlarsa bende küfür ettiklerini kanıtlayamazsam ne olur adam küfür etti canlı desteği hemen kapattı ss bile alamadım asıl ben onlara dava açacaktım
sineer

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
j700 onların veri datasında canlı desteklerin kayıtları var. Tabi silmezlerse. kim ki o firma bizde bilelim.
öyle kolay kolay da karalama davası açamazlar. Sen sadece firmanın çalışan personelin görgüsüzlüğünü dile getirmişsin. kendine çeki düzen versinler önce
j700

kişi bu mesajı beğendi.

bycode bycode WMARACİ Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek güvenlik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 7 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
hiç birşey olmaz ortada dolandirma bilgilerini izinsiz dagitma hack v.s yoksa hiç birşey olmaz bunu unutmayin git birinin canli destegine küfür et hiç bir şey olmaz yada biri sana etsin ne olcak
j700

kişi bu mesajı beğendi.

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Eğer o firma şikayet konusunu kaldırtmak istiyorsa şikayeti yayınlayan firma ile görüşsün sohbet geçmişini resmi olarak sunsun ve kaldırtsın görelim. Ya da sizi mahkemeye verecekse o sohbet geçmişini mahkemeye ibraz etmek zorunda. Aksi halde bin pişman olur. Daha detaylı yazmıyorum anlamışsınızdır.

Ayrıca o firmayı paylaşın biz de bilelim uzak duralım.
j700

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Storyman Storyman Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklam Ajansı ve Web Geliştirm
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 129 / 105
  • Ticaret 1, (%100)
Marka karalamak öyle kolay olacak birşey değildir. Bazı unsurların defaaten, organize şekilde ve kasten tekraren olması gerekmektedir, öyle bir sefer bir şikayette bulunuldu diye marka karalama olmaz...
Yasal yollara başvurmak elbette en doğal hakları, aynı şekilde sizin de hakkınız, o ayrı konu. (siz de elimde ekran kaydı ve yanımda şahidim var, ben sizi dava edeceğim deseydiniz keşke)

Davalık olunsa da uzlaştırma kuruluna tabi tutulabilecek bir konudur da. Özetle bu işten birşey çıkmaz gibi görünüyor, korkutmaya çalışıyorlar, şikayet var sitesi onlara cevap hakkı tanıyor, savunsunlar kendilerini... Engelleyin ve muhatabı kesin derim.
j700

kişi bu mesajı beğendi.

Monster95 Monster95 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 54 / 55
  • Ticaret 14, (%100)
Korkma birşey yapamazlar bir aralar burda çok değerli hosting firması vardı yok böyle iyi yok şöyle iyi falan filan diye reklamını yaptılar, lakin firma bir gece tüm verileri çöp etti başladım bende şikayete ardından gece yarısı beni arayıp küfür ettiler sinirlenirimi bozdular, ardından yok mahkemeye vericez yok tazminat açıcaz diye herşeyi saydırdılar, sonuç hiçbirşey o zaman dedimki türk firmaları ile iş yapıcaksan çok dikkat etmen gerekli, şirketin patronu arayıp şikayet var'dan şikayete kaldır diye tehdit ediyor, :) komik adamlar sonuç hiçbirşey

o firma hala iş yapıyor sahibi tam bir zavallı müşteriyi ben kazandırdım desem yeridir, lakin res çekti bir gecede bize partner firmaydık para görünce herkesin kalkıyor :) benim hikayede böyleydi işte

sonuç olarak

korkma kolay değil o kadar

edit:

Bir firma canlı destek'den küfür ediyorsa firma değildir! o bireysel adı altında şirket gibi olabilir görünüm yani, ltd a.ş firmalar kayıt tutar konuşma vb canlı destek veriler silinmez! admin tarafından kontrol edilir, hizmet kalitesi gereği hosting firmasında çalıştım a.ş ve ltd iki firmada'da böyleydi

şikayet var linki iletebilirseniz incelemek isterim,
j700

kişi bu mesajı beğendi.

j700 j700 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Otel
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 1263
  • Beğeniler 214 / 215
  • Ticaret 1, (%100)

sterk adlı üyeden alıntı

j700 onların veri datasında canlı desteklerin kayıtları var. Tabi silmezlerse. kim ki o firma bizde bilelim.
öyle kolay kolay da karalama davası açamazlar. Sen sadece firmanın çalışan personelin görgüsüzlüğünü dile getirmişsin. kendine çeki düzen versinler önce

bycode adlı üyeden alıntı

hiç birşey olmaz ortada dolandirma bilgilerini izinsiz dagitma hack v.s yoksa hiç birşey olmaz bunu unutmayin git birinin canli destegine küfür et hiç bir şey olmaz yada biri sana etsin ne olcak

UNKEF adlı üyeden alıntı

Eğer o firma şikayet konusunu kaldırtmak istiyorsa şikayeti yayınlayan firma ile görüşsün sohbet geçmişini resmi olarak sunsun ve kaldırtsın görelim. Ya da sizi mahkemeye verecekse o sohbet geçmişini mahkemeye ibraz etmek zorunda. Aksi halde bin pişman olur. Daha detaylı yazmıyorum anlamışsınızdır.

Ayrıca o firmayı paylaşın biz de bilelim uzak duralım.

Storyman adlı üyeden alıntı

Marka karalamak öyle kolay olacak birşey değildir. Bazı unsurların defaaten, organize şekilde ve kasten tekraren olması gerekmektedir, öyle bir sefer bir şikayette bulunuldu diye marka karalama olmaz...
Yasal yollara başvurmak elbette en doğal hakları, aynı şekilde sizin de hakkınız, o ayrı konu. (siz de elimde ekran kaydı ve yanımda şahidim var, ben sizi dava edeceğim deseydiniz keşke)

Davalık olunsa da uzlaştırma kuruluna tabi tutulabilecek bir konudur da. Özetle bu işten birşey çıkmaz gibi görünüyor, korkutmaya çalışıyorlar, şikayet var sitesi onlara cevap hakkı tanıyor, savunsunlar kendilerini... Engelleyin ve muhatabı kesin derim.

Monster95 adlı üyeden alıntı

Korkma birşey yapamazlar bir aralar burda çok değerli hosting firması vardı yok böyle iyi yok şöyle iyi falan filan diye reklamını yaptılar, lakin firma bir gece tüm verileri çöp etti başladım bende şikayete ardından gece yarısı beni arayıp küfür ettiler sinirlenirimi bozdular, ardından yok mahkemeye vericez yok tazminat açıcaz diye herşeyi saydırdılar, sonuç hiçbirşey o zaman dedimki türk firmaları ile iş yapıcaksan çok dikkat etmen gerekli, şirketin patronu arayıp şikayet var'dan şikayete kaldır diye tehdit ediyor, :) komik adamlar sonuç hiçbirşey

o firma hala iş yapıyor sahibi tam bir zavallı müşteriyi ben kazandırdım desem yeridir, lakin res çekti bir gecede bize partner firmaydık para görünce herkesin kalkıyor :) benim hikayede böyleydi işte

sonuç olarak

korkma kolay değil o kadar

edit:

Bir firma canlı destek'den küfür ediyorsa firma değildir! o bireysel adı altında şirket gibi olabilir görünüm yani, ltd a.ş firmalar kayıt tutar konuşma vb canlı destek veriler silinmez! admin tarafından kontrol edilir, hizmet kalitesi gereği hosting firmasında çalıştım a.ş ve ltd iki firmada'da böyleydi

şikayet var linki iletebilirseniz incelemek isterim,

firma öyle bilindik bir firma değil şikayetimin linkide burada zaten herkesi tehdit ediyorlar galiba çünkü çok şikayet şikayetçi tarafından silinmiş

Monster95 Monster95 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 54 / 55
  • Ticaret 14, (%100)
j700

firma değil bu adamlar korkma :) bireysel hosting firması sahış yani pabuç bırakma

seni tehdit ettiklerinde vergi levhasını iste,
j700

kişi bu mesajı beğendi.

Ecomanya Ecomanya Gece, Gündüz, Hayal... Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek Kamuda Görevli
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Z** K**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 0 / 66
  • Ticaret 0, (%0)
Haklıysan hiçbir konuda çekinmemelisin. Ayrıca bilindik bir bilişim şirketi değil o. Bilişim şirketi olabilmek için bir takım evraklarının olması gerekir. Bireysel hosting firmaları ne zamandır şirket oldu. Yaptıkları ayıp..
sterk j700 AdoraDesign

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al