wmaraci reklam

Adsense Alternatifi Reklam Platformu Arayanlara: Umuly

21 Mesajlar 2.446 Okunma
wmaraci reklam

clems clems Yazılımcı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 47 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Kesinlikle kullanmayın! Site **************dır.

wmaraci
reklam

Blog Blog WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
nalan74

edit

nalan74 nalan74 İçerik üretici Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / K
  • Meslek Webmaster web editör
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 12 / 11
  • Ticaret 4, (%100)
Bu kanıya nereden vardınız. ispat ederseniz bizde bilgi sahibi oluruz. Zira sadece **************dır diye lekelemek çok kolaydır. İspat edemiyorsanız lütfen yorumlarınızdaki ifadelerinizi düzenleyin.

Konuda güncelleme ve son durum bilgilendirmesi yaptım. İlgilenen arkadaşların okumasını rica ederim.

Bunddle ve News Kayıtlı Teknoloji Sitesi Satışta
3 Yaşında Genel Blog Sitesi Satışta

• Üyelik 09.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

nalan74 adlı üyeden alıntı

Bu kanıya nereden vardınız. ispat ederseniz bizde bilgi sahibi oluruz. Zira sadece **************dır diye lekelemek çok kolaydır. İspat edemiyorsanız lütfen yorumlarınızdaki ifadelerinizi düzenleyin.

Konuda güncelleme ve son durum bilgilendirmesi yaptım. İlgilenen arkadaşların okumasını rica ederim.

Ödeme sisteme yansımamıştı. Hiçbir şekilde var olan bakiyemi çekemiyordum. Şuan tekrar kontrol ettim bakiye yansımış ama çekim limiti 5 dolarken 100 dolar olmuş. Neden böyle birşey olduki simdi

mesajlarımı tekrar düzenliyorum. bakalım 100 dolar limite ulaşınca ödeyeceklermi. umarım 100 dolara ulaşınca limiti bu sefer 200 dolara çıkarmazlar

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 31.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / K
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 12 / 11
  • Ticaret 4, (%100)

Firma yetkilisinden bir bilgi alamadım. firmaya karşı güvensizlik oluştuğu içinde konuyu editledim ve sitelerimden reklam kodlarını kaldırdım..

• Üyelik 31.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / K
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 12 / 11
  • Ticaret 4, (%100)

clems adlı üyeden alıntı

Kesinlikle kullanmayın! Site **************dır.

Ben firma yetkilisi değilim. Sizler gibi bir reklam yayıncısıyım. Düzenli olarak edindiğim bilgileri size aktarıyorum. Şu an da bildiğim kadarıyla herkes ödemesini almaya başladı.
Şayet ödemenizi almadıysanız ve firmanın ************** olduğuna eminseniz lütfen bize de ispat edin bizimde canımız yanmasın.

İspat edemiyorsanız da mesajınızı düzenleyin lütfen.

• Üyelik 09.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

100 Dolar limit hakkında ki görüşümü yaptığım açıklama güncellemesinde belirttim. Şu son 10 günde yaşanan aksaklık sonrası alt limiti 100 dolar yaparlarsa kimsenin çalışmayacağını biliyorlardır mutlaka. Bu nedenle benim görüşüm sorun nedeniyle bekleyen ödeme talepleri olduğundan yeni talepler verilipte karışıklık olmasın diyedir.
Neyse konu hakkında yarın müsait olduğumda yetkili ile görüşme yapacağım. Net bilgiyi o zaman alırım

siz nasıl iletişim kurabiliyorsunuz ? bize cevap veren dahi yok iletişim bilgilerini bende alabilirmiyim

• Üyelik 31.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / K
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 12 / 11
  • Ticaret 4, (%100)
10 gündür sistemdeki hatayı düzeltmek için uğraşıyorlardı. Bu nedenle çoğu mesajlara dönme imkanları olmamış. Ben farklı bir konuda ilk iletişim kurduğum için mail ve telefon ile iletişimi sürdürebiliyorum.

• Üyelik 09.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

10 gündür sistemdeki hatayı düzeltmek için uğraşıyorlardı. Bu nedenle çoğu mesajlara dönme imkanları olmamış. Ben farklı bir konuda ilk iletişim kurduğum için mail ve telefon ile iletişimi sürdürebiliyorum.

destek taleplerime hiçbir şekilde dönüş yapmıyorlar. mail ve telefon iletişim bilgilerini banada verebilirmisiniz

clems clems Yazılımcı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 47 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

Ben firma yetkilisi değilim. Sizler gibi bir reklam yayıncısıyım. Düzenli olarak edindiğim bilgileri size aktarıyorum. Şu an da bildiğim kadarıyla herkes ödemesini almaya başladı.
Şayet ödemenizi almadıysanız ve firmanın ************** olduğuna eminseniz lütfen bize de ispat edin bizimde canımız yanmasın.

İspat edemiyorsanız da mesajınızı düzenleyin lütfen.

https://wmaraci.com/forum/sikayetim-var/umuly-firmasi-kazanclarimi-sildi-652052.html buyur konuyu inceleyebilirsin bizzat benim başıma geldi. Her geçen gün kazançlar silinmeye ve çekilebilir tutarımın kazancımla alakasız olması devam etmekte.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al