wmaraci reklam

Arapların Türkiye ye 0 cpm vermesi

17 Mesajlar 2.564 Okunma
wmaraci reklam

osidosi osidosi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)
ahaha. Konu altında bile alap yalayıcılar olduğuna göre, ülkenin bu haline şaşmamak gerek. Arapların geçmişten günümüze kadar türkiye'ye tek bir faydası dahi olmamıştır, suudisi boykot eder suriyelisi ülkeyi sömürür.
Konuyu tartışma için açmamıştım ama saptırıp durmuşşunuz.

AYRICA, KİMSENİN İNANIP İNANMADIĞI SORGULAMAK SİZİN HADDİNİZE DEĞİL. Size ne ister inanır, ister inanmaz insanlar. Çok had buluyorsanız, yalllah arabistaya yallah irana hak ettiğiniz coğrafyalar orası. Sizin gibi araplaşmış çöl hayvanları yüzünden bu ülke bu kadar rezil halde. hem zaten araplarla inanmanın ne alakası var? araba mı kulsunuz allaha mı? yazık sizlere ahah.
bromed

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

asistan87 asistan87 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / K
  • Meslek yönetici asistanı
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 300
  • Beğeniler 70 / 76
  • Ticaret 4, (%100)
osidosi zeka fışkırıyor kaynak neresi taptığınız batı abd falan mı araplar konu değil sivrizekalı atalarımızı katledenlere tapan zavallı ,inanç derken ALLAHTAN BAHSEDİYORUM DOĞRUDAN YANLIŞTAN BAHSEDİYORUM insandan araptan vs değil o sivri zekanız beyninize zarar vermiş anlaşılan eğer aklın varsa kimseye tapmassın tarini bilirsin yaradanına sığınır doğruya yanlışa bakarsın arapta arap araplar kadar taş düşsün kafanıza arapları kışkırtan kim silah para veren kim birbirileriyle savaştıran kim başarıya giden her yol mübahtır lafı kimlere ait arapları türklere düşman eden kimdir önce bi tarih öğrenin şeytan her zaman sevimlidir brşeye karar vermeden öncede ali george franc aaron buna bakmayın doğruya yanlışa bakın o kadar aklınız vardır herhalde küçük bir kaç örnek tanıtılmış fakat satışa sunulmamış bir silahın pkk elinde nasıl olabilir afrikada zaten su yok nadir kaynaklarıda batılılar satın almış parayla satıyor fransa sömürgelerinden yılda 500 milyardan fazla haraç alıyor pkkya yer tüneli yapsın diye beton fabrikası kuruyor vs vs vs uzarda uzar ama sizi batının oyuncağı olmuş araplar mı rahatsız ediyor siz bu zekayla çok yaşarsınız yalnız maden inancınız var kimi destekliyorsanız her yaptığından sizde sorumlusunuzdur bunu unutmayın hesap günü ben bilmiyordum diyemessiniz isteyen herkes herşeyi öğrenebilir yeter ki istesin
Kanuni

kişi bu mesajı beğendi.

https://r.adbtc.top/527427
coinpayu.com/?r=ceysa09

Supercalifirigida Supercalifirigida WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 373
  • Beğeniler 125 / 176
  • Ticaret 1, (%100)
Kimse cevap gibi algılamasın fakat konuya yazılan yorumlardan gözlemlediğim kadarıyla; arap seviciliği ne kadar artıyorsa sanırım kin ve nefret kat sayısıda o kadar artıyor.

tarih bilgi koca sıfır olan tek dertleri kendilerinden üstün gördüklerine tapmak olanlara bişey anlatamassınız önce kendilerine atalarına ülkelerine ihanet ediyorlarda farkında değiller
coca cola alalım mı sayın arap düşmanı renault lada wv vs atalarımızın katillerinin şu an yine düşmanlıklarını bile gizlemeye bile gerek görmeyen yücelerin ürünlerini alalım mı mesele arap vs değil imandan gelen zorunluklardır sizin herhalde islamiyetle pek işiniz olmadığı için tek standardınız kendinizden üstün gördüklerinize tapmak
osidosi zeka fışkırıyor kaynak neresi taptığınız batı abd falan mı araplar konu değil sivrizekalı atalarımızı katledenlere tapan zavallı ,inanç derken ALLAHTAN BAHSEDİYORUM DOĞRUDAN YANLIŞTAN BAHSEDİYORUM insandan araptan vs değil o sivri zekanız beyninize zarar vermiş anlaşılan eğer aklın varsa kimseye tapmassın tarini bilirsin yaradanına sığınır doğruya yanlışa bakarsın arapta arap araplar kadar taş düşsün kafanıza arapları kışkırtan kim silah para veren kim birbirileriyle savaştıran kim başarıya giden her yol mübahtır lafı kimlere ait arapları türklere düşman eden kimdir önce bi tarih öğrenin şeytan her zaman sevimlidir brşeye karar vermeden öncede ali george franc aaron buna bakmayın doğruya yanlışa bakın o kadar aklınız vardır herhalde küçük bir kaç örnek tanıtılmış fakat satışa sunulmamış bir silahın pkk elinde nasıl olabilir afrikada zaten su yok nadir kaynaklarıda batılılar satın almış parayla satıyor fransa sömürgelerinden yılda 500 milyardan fazla haraç alıyor pkkya yer tüneli yapsın diye beton fabrikası kuruyor vs vs vs uzarda uzar ama sizi batının oyuncağı olmuş araplar mı rahatsız ediyor siz bu zekayla çok yaşarsınız yalnız maden inancınız var kimi destekliyorsanız her yaptığından sizde sorumlusunuzdur bunu unutmayın hesap günü ben bilmiyordum diyemessiniz isteyen herkes herşeyi öğrenebilir yeter ki istesin

33 yaşında olduğu yazıyor ama gelin bakınki kendinden 10 yaş küçük biri ile konuşma şekline, üslubuna bakın :D burda kimse kimseyi tanımıyor, insanlar kin ve nefretinizi kusasınız diyede bu foruma üye olmadı. Yani gidin nefretinizi başka yerlerde kusun. Ha, düzgün saygılı bir şekilde konuşacaksanız zaten konuşulur. Bu konu için son mesajım.

Wordpress Kurulum & Destek Hizmetleri İçin PM.

• Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)
burdaki konu neydi, ne ara abd'ye, büyük resme falan geldi? komik valla ahah.

bir kaç cümleden sonrasını okumaya tenezzül bile etmedim. toksik ve düşük seviye bir insansınız belli, diyeceğim tek şey önce umarım tez vakitte herhangi bir arap ülkesine taşınırsınız. Türkiye cidden siz gibilere cennet, gidip birinin 5. karısı olmak varken..
Supercalifirigida bromed

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Kanuni Kanuni WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Müh
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 767
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 12, (%100)

osidosi adlı üyeden alıntı

ahaha. Konu altında bile alap yalayıcılar olduğuna göre, ülkenin bu haline şaşmamak gerek. Arapların geçmişten günümüze kadar türkiye'ye tek bir faydası dahi olmamıştır, suudisi boykot eder suriyelisi ülkeyi sömürür.

AYRICA, KİMSENİN İNANIP İNANMADIĞI SORGULAMAK SİZİN HADDİNİZE DEĞİL. Size ne ister inanır, ister inanmaz insanlar. Çok had buluyorsanız, yalllah arabistaya yallah irana hak ettiğiniz coğrafyalar orası. Sizin gibi araplaşmış çöl hayvanları yüzünden bu ülke bu kadar rezil halde. hem zaten araplarla inanmanın ne alakası var? araba mı kulsunuz allaha mı? yazık sizlere ahah.

Çanakkaledeki şehit kabristanında arapların ismi var, senin seviciliğini yaptığın batılıların değil. Buradan gidecek olan biri varsa o da sensin. Yallah Yunanistan'a, yallah Fransa'ya.
asistan87

kişi bu mesajı beğendi.

asistan87 asistan87 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / K
  • Meslek yönetici asistanı
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 300
  • Beğeniler 70 / 76
  • Ticaret 4, (%100)

Supercalifirigida adlı üyeden alıntı

Kimse cevap gibi algılamasın fakat konuya yazılan yorumlardan gözlemlediğim kadarıyla; arap seviciliği ne kadar artıyorsa sanırım kin ve nefret kat sayısıda o kadar artıyor.

33 yaşında olduğu yazıyor ama gelin bakınki kendinden 10 yaş küçük biri ile konuşma şekline, üslubuna bakın :D burda kimse kimseyi tanımıyor, insanlar kin ve nefretinizi kusasınız diyede bu foruma üye olmadı. Yani gidin nefretinizi başka yerlerde kusun. Ha, düzgün saygılı bir şekilde konuşacaksanız zaten konuşulur. Bu konu için son mesajım.

--ahaha. Konu altında bile alap yalayıcılar olduğuna göre, ülkenin bu haline şaşmamak gerek. Arapların geçmişten günümüze kadar türkiye'ye tek bir faydası dahi olmamıştır, suudisi boykot eder suriyelisi ülkeyi sömürür.

AYRICA, KİMSENİN İNANIP İNANMADIĞI SORGULAMAK SİZİN HADDİNİZE DEĞİL. Size ne ister inanır, ister inanmaz insanlar. Çok had buluyorsanız, yalllah arabistaya yallah irana hak ettiğiniz coğrafyalar orası. Sizin gibi araplaşmış çöl hayvanları yüzünden bu ülke bu kadar rezil halde. hem zaten araplarla inanmanın ne alakası var? araba mı kulsunuz allaha mı? yazık sizlere ahah.--
bunları neden alıntılamadınız kendi aptallıkları yüzünden ülkemizi aşağılıyorlar ülkeyi terketmeye davet ediyorlar hükümete çöl hayvanı derler ama suçlu benim öyle mi inanç nedir fikri yok sırf aptallık siz neden abd almanya vs gitmiyorsunuz madem bu ülke rezil yönetenler araplaşmış çöl hayvanıysa gidin nazilere misafir olun onlar sizi çok sever

https://r.adbtc.top/527427
coinpayu.com/?r=ceysa09

• Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)

Kanuni adlı üyeden alıntı

Çanakkaledeki şehit kabristanında arapların ismi var, senin seviciliğini yaptığın batılıların değil. Buradan gidecek olan biri varsa o da sensin. Yallah Yunanistan'a, yallah Fransa'ya.

Ben nerde ne batısı ne doğusu yazmışım da sevmişim. Beyinleri o kadar boş ki halisünasyon görüyor kendi kendine, acıyorum valla sizi insan diye okula işe falan alıyorlar bu kapasiteyle, google rchaptcha dan onayından falan geçiyor sizi ahajah.

arap kıçı yalamaktan varlığı meçhul beyniniz solmuş, toksik varlıklarsınız bu dünya için. 3 günde canlı bomba bile yaparlar sizi, allahu akbar deyip patlatırsınız kendinizi. valla yazık dedim de inanma beter olun. türkiye siz gibi boş beyinliler yüzünden bu halde ama araplığınız eninde sonunda bu ülkeden sizler gibi silenecektir.

BURASI TÜRKİYE CUMHURİYETİ, NE KADAR YIKILMAYA ÇALIŞILSA DA LAİKTİR VE TÜRK MİLLETİNE AİTTİR. BUNLAR ZORUNA GİDEN S**İP GİTSİN. ÇÖL HAYVANLARINA BAŞKA DA SÖZÜM YOK. KUDURSUNLAR.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al