wmaraci reklam
lidertakipci

Özgün içerik havuzum için ciddi yatırımcı ve genç beyinler arıyorum.

12 Mesajlar 2.403 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

feaser feaser WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 4 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Bildiğiniz gibi neredeyse her 100 kişiden 1 kişinin web sitesi var.
Genelde blog olarak açılan siteler gerek iş yoğunluğu gerekse içerik bulmada karşılaşılan engeller neticesinde güncelliğini yitirip domain ve hostingi süresini doldurması için bir köşede bekletiliyor.
Son 2-3 yıldır buna çözüm olarak bot programları kullanılmaya başlansada ülkemizdeki internet kullanıcılarının %90'ı tarafından kullanılan google özgün içeriğe backlinkten daha fazla önem verdiğini son güncellemeleri ile gösterdi.Bundan dolayı ortalıkta güvenli, özgün içerik sıkıntısı görülüyor.Bende buna özgün bir havuz oluşturmayı hedefliyorum.Bunun için yatırımcı ortak arıyorum.Proje tek kolla değil 3 kolda yürütülecektir.Kredi sistemi düşünüyorum.Ancak bu kadar detay verebilirim.

3-6 ay arası bir dönemde hedeflerim eğer sorunsuz bir şekilde başarılı hayata geçirilirse ortalama olarak aylık 4000 Tl gibi bir kazanç elde edeceğimizi düşünüyorum.Bunun için ciddi ortak olabilecek kişiler iletişime geçsin.Masrafları listeledim.Bunlar için biraz yatırım yapmak gerekiyor.

***Pm isteyenlere cevap verilmeyecektir.Detaylı bilgi isteyecekler öncelikle kendileri hakkında biraz aşağıdaki bilgileri doldurup pm atmalıdırlar.Pm atma hakkımı saklı tutuyorum.

Adınız:
İkamet Ettiğiniz İl:
Facebook Adresiniz:
Twitter Hesabınız:
Mail Adresiniz:
Web siteleri:
Yatırım Yapabileceğiniz Miktar:
Proje hakkındaki görüşünüz:[En az 3 cümle]

wmaraci
reklam

feaser feaser WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 4 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Projemin yazılımı reseller ve domaini için bir arkadaşla anlaştık sayılır.Hala içerik yönünden 500-1000 arası makale temin edebilecek birini arıyoruz.

Ayrıca bu tarz projede olmasını istediğiniz ve şöyle olursa kesinlikle bende kullanırım diyebileceğiniz fikirlerinizi bekliyorum.Ufak bir fikir bile çok büyük fark yaratabilir.Bu anlamda düşündüklerinizi bizden esirgemeyin.

Ghost Ghost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 751 / 310
  • Ticaret 24, (%100)
Mesela şöyle olabilir. Biz de makale gönderebiliriz. Ardından makaleler kontrol edilip kalitesine göre atıyorum 10 puan verilir. Bizde bunun karşılığında havuzdan 10 puanlık bir makale alabiliriz.
MstDrsn

kişi bu mesajı beğendi.

AYTACSUNAR AYTACSUNAR Back-End Developer Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Back-End Developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 6 / 1
  • Ticaret 2, (%100)

feaser adlı üyeden alıntı

Projemin yazılımı reseller ve domaini için bir arkadaşla anlaştık sayılır.Hala içerik yönünden 500-1000 arası makale temin edebilecek birini arıyoruz.

Ayrıca bu tarz projede olmasını istediğiniz ve şöyle olursa kesinlikle bende kullanırım diyebileceğiniz fikirlerinizi bekliyorum.Ufak bir fikir bile çok büyük fark yaratabilir.Bu anlamda düşündüklerinizi bizden esirgemeyin.

Hocam teknoloji adı altında 10 tane makeleniz varsa tüm teknoloji bloglarının o içeriği almasını beklemeniz biraz tuhaf. Çünkü ben olsam almam. Özgünlüğü gidiyor o zaman. Adam alır bir sonraki gün ben onun sayfasından kopyala yapıştır yaparım.

wmaraci
wmaraci

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Makale almak isteyen kişi buradan niye makale alsın? Ayrıca makale yazarı neden makaleyi direk kendi satmayıp böyle bir yere eklesin.? Bu iki sorunun cevabını düşündünüz mü?

Mukim Mukim Ne yapalım meselâ? Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-Ticâret Yöneticisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** C**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 0 / 131
  • Ticaret 101, (%100)

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Makale almak isteyen kişi buradan niye makale alsın? Ayrıca makale yazarı neden makaleyi direk kendi satmayıp böyle bir yere eklesin.? Bu iki sorunun cevabını düşündünüz mü?

Hocam size katılıyorum. Fakat makale yazdırmak isteyen kişi eğer hızlı bir şekilde işlem yapmak istiyorsa bu yöntemi tercih edebilir. Makale yazarları da, artık kendi siteleri üzerinden satış yapıyorlar. Bunun için tercih işlemini gerçekleştirmeyebilirler.

• Üyelik 13.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 6 / 1
  • Ticaret 2, (%100)

Mukim adlı üyeden alıntı

Hocam size katılıyorum. Fakat makale yazdırmak isteyen kişi eğer hızlı bir şekilde işlem yapmak istiyorsa bu yöntemi tercih edebilir. Makale yazarları da, artık kendi siteleri üzerinden satış yapıyorlar. Bunun için tercih işlemini gerçekleştirmeyebilirler.

Ama şuda unutulmamalıdır ki, bir isim yapıp makale piyasasının adını o oluşturursa ister istemez iş almak için o sitede pazarlayacaktır, almak isteyende o sitede alacaktır. Pazar 1-2 ay veya yıl tam oluşamasada fiyatlar dengesiyi bulacak. Hem alan hem satan olarak çeşitlilik ve ulaşılabilirliği arttıracağına eminim.

• Üyelik 21.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** C**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 0 / 131
  • Ticaret 101, (%100)

AYTACSUNAR adlı üyeden alıntı

Ama şuda unutulmamalıdır ki, bir isim yapıp makale piyasasının adını o oluşturursa ister istemez iş almak için o sitede pazarlayacaktır, almak isteyende o sitede alacaktır. Pazar 1-2 ay veya yıl tam oluşamasada fiyatlar dengesiyi bulacak. Hem alan hem satan olarak çeşitlilik ve ulaşılabilirliği arttıracağına eminim.

Hocam açıkçası ben bir makale yazarı olarak, makaleleri stok yapıp kategorilendireceğim bir internet sitesi hazırlamak istedim. Fakat bu sitenin forumlar aracılığıyla yaptığım işin sadece referansı olacağı gerçeğini kabul ettim. Belki sırf referans için dahi bir site açacağım, ama bunun ilerisinde, çalışmakla sadece semere yenilir.
AYTACSUNAR

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 6 / 1
  • Ticaret 2, (%100)

Mukim adlı üyeden alıntı

Hocam açıkçası ben bir makale yazarı olarak, makaleleri stok yapıp kategorilendireceğim bir internet sitesi hazırlamak istedim. Fakat bu sitenin forumlar aracılığıyla yaptığım işin sadece referansı olacağı gerçeğini kabul ettim. Belki sırf referans için dahi bir site açacağım, ama bunun ilerisinde, çalışmakla sadece semere yenilir.

Hocam siz bir makale yazarı olarak, girdiğiniz sitede 10 adet bilmem ne konusu hakkında makale alınacaktır diye bir ilan görseniz. O ilana duyarsız kalır mısınız? Ayrıca o siteye üyelik belli bir kriterlere sahip olanları barındırıyorsa, Ayrıca 1-2 makale işi için kuruş veya 1-2 TLlik işlemleride kabul edebilseniz. oluşan sistem sayesinde parasal olarak ödeme sürecinde veya diğer işlemlerde terettütde kalmayacağını bilseniz hala soğuk bakarmıydınız?

• Üyelik 21.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** C**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 0 / 131
  • Ticaret 101, (%100)

AYTACSUNAR adlı üyeden alıntı

Hocam siz bir makale yazarı olarak, girdiğiniz sitede 10 adet bilmem ne konusu hakkında makale alınacaktır diye bir ilan görseniz. O ilana duyarsız kalır mısınız? Ayrıca o siteye üyelik belli bir kriterlere sahip olanları barındırıyorsa, Ayrıca 1-2 makale işi için kuruş veya 1-2 TLlik işlemleride kabul edebilseniz. oluşan sistem sayesinde parasal olarak ödeme sürecinde veya diğer işlemlerde terettütde kalmayacağını bilseniz hala soğuk bakarmıydınız?

E-ticaret makale sistemine kesinlikle karşı değilim. Soğuk bakmıyorum, fakat endişelerim var hocam. Çünkü alıcı, makale istediği zaman kısa bir sürede yazara mesaj gönderir ve sipariş işlemini bitirir. Makaleler gelince de ödemeyi yapar, alışveriş biter. Zaman çok önemli bir husus olduğu için site aracılığı ile makale yazarlarına ulaşmak tercih edilmeyebilir. Sizin projenize olumlu bakıyorum, fakat sistem nasıl sonuçlar bırakır bilemiyorum açıkçası.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al