İyi akşamlar, üzerinde çalışmakta olduğum bir e-ticaret sistemim var. Konu siparişler bölümünde geldi. Üye giriş yaptığı zaman siparişlerim adlı bir sayfası olucak ve orada ödemesini yaptığı siparişleri gözükecek. Ben sipariş tablosunu veritabanında oluşturdum. Fakat bunu siparişlerim sayfasına çekerken mesela 1 numaralı sipariş içinde ne kadar ürün var ise o kadar kayıt gösteriyor. Ben istiyorum ki siparişlerim sayfası açılınca ilk olarak sipariş numarasına göre sıra olsun yani o sipariş içinde ne kadar ürün varsa o kadar kayıt gelmesin. Sadece bir tane gelsin. O siparişin yanında sipariş detay butonu olucak. O butona basıldığında sipariş içindeki tüm ürünler işte fiyattır bilmem nedir onlar ayrı bir sipariş detay sayfasında gözüksün istiyorum. Fakat yapamadım. Yardımcı olabilecek var mı ?

Örnek: İstediğim şey tam olarak trendyoldaki gibi. Eğer trendyolda ürün aldıysanız orada da siparişlerim bölümü var. Siz bir siparişte ne kadar ürün alırsanız alın ama siparişler bölümünde sadece sipariş no gibi bazı bilgiler olur. Siz ondan sonra detaya tıkladığınızda sipariş içerisindeki ürünleri fiyatları vs. görürsünüz.

Not : PHP PDO kullanmaktayım.