wmaraci reklam
lidertakipci

Goldakvaryum.Com Hakkında Düşüncelerim

12 Mesajlar 1.894 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MrGuner MrGuner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 0 / 162
  • Ticaret 4, (%100)

Merrrrhaba arkadaşlar, bugün yine oturuyodum boş boş dedim ki şu maillere bi bakiyim de sitelerden birini eleştireyim. Baktım mailler arasında goldakvaryum.com var bende dedim şunu bi gezelim.

Öncelikle şunu söyliyim kanka forumda kim logo referansını sunuyorsa arasında senin logon var olum hayırdır logo yaptırma gibi bir fantezin mi var? Neyse eleştiriye geçelim.

Logon güzel tabi ne diyelim bir sürü logon var değiştir değiştir kullan. O yandaki 468×60 reklam alanı bannerini google amcanın görsel arama motoruna “468×60 banner” yazarak mı buldun naptın o nası itici bir bannerdir ya? Kaldır at onu hemen.

O logonun altındaki online sayaç varya onu koyucak başka bir yer bulamadın mı? Milletin gözüne mi sokuyosun anlamıyorum ki. Onu da saniye beklemeden kaldır asabımı bozma.

Temaya gelirsek eyvallah Okan abimizin yaptığı güzel bir tema ama senin siteyle ne alaka olum? Başka bir tema bul o blog teması senin site balık dolu deniz gibi napçan blog temasını. Renkleri de siyah falan olmamış yani git başka tema bul gel.

İçeriğe gelirsek sanırım alıntı yani bulduğun kaynaklardan yazıyosun yoksa o kadar balık hakkında bilgiyi nerden bilicen ansiklopedi falan mı yuttun? Bir de ana sayfada gösterilen makale sayısını 12 yap yazılardan sonra ölüm boşluğu var resmen çok itici. Oraları bir şekilde doldur. Artık toprak mı dökersin makalemi koyarsın benim sorunum değil.

Footer kısmı da idare eder çokta patlama yok yani normal footer ne bekliyosunki footer’dan? Zaten bi tasarımda en sıkıcı ve en önemsenmeyen yerdir. Yukarıları git özenle yap footer kısmını da bi dikdörtgen çiz iki yazı yaz tamam bitti.

Genel olarak değerlendirdiğimde sitende yapılacak işler çok. Bu dediklerimi uygula daha iyi bir siten olacak. Sonra gel bana teşekkür et. Bundan sonra sitelere puan da vercem. Sana puanım 5/10 haydi görüşmek üzere.

Sende sitenin şizofren adam tarafından eleştirilmesini istiyorsan, sizofrenadam.com/iletisim bölümünden bana yaz.

Orjinali: http://sizofrenadam.com/goldakvaryum-com-hakkinda-dusuncelerim.html

wmaraci
reklam

supheli supheli Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1441
  • Beğeniler 245 / 238
  • Ticaret 40, (%100)
Üslup hiç olmamış söyleyeyim.

Karyotip Karyotip .... Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sağlık Çalışanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 1479
  • Beğeniler 312 / 379
  • Ticaret 42, (%100)
Forumda paylaşılcak konular değil bunlar.

sosyalme.com

• Üyelik 01.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 0 / 162
  • Ticaret 4, (%100)

supheli adlı üyeden alıntı

Üslup hiç olmamış söyleyeyim.

Diğer yazılarımı incelerseniz sitedeki yazıların ve eleştirilerin hepsinin bu üslupla olduğunu görürsünüz. O yüzden sıkıntı yok. :)

Karyotip adlı üyeden alıntı

Forumda paylaşılcak konular değil bunlar.

Kategori: Konu Dışı ve daha öncede bu tür 2 yazı paylaştım bu tür bir yorumu ilk defa siz yazdınız :D

wmaraci
wmaraci

Bariswp Bariswp ZM Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ZM
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 2267
  • Beğeniler 316 / 445
  • Ticaret 15, (%100)
Eğer bana ve belkide başkalarına böyle bir uslupla bir eleştiri yapsanız forumdan kaldırılmasını talep ederim,ederler di.Belkide goldakvaryumun sahibi de bunu isteyecektir.

Size tavsiyem bu uslupla hiç bir yere varamazsınız.Değiştirin.

supheli supheli Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1441
  • Beğeniler 245 / 238
  • Ticaret 40, (%100)
sitenizdeki yazılar böyle olabilir ama wmaracı sizin değil, ben wmaracı üyesi olarak rahatsız oldum ve belirttim bu kadar

doktor doktor Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 12 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Bahsi geçen sitenin sahibi de bildiğim kadarı ile forumdan bir arkadaşımız. Dostça bir forum ortamında birbirimizi kırmadan eleştirmek en güzel yaklaşım olur.

• Üyelik 01.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 0 / 162
  • Ticaret 4, (%100)

NoNe adlı üyeden alıntı

Eğer bana ve belkide başkalarına böyle bir uslupla bir eleştiri yapsanız forumdan kaldırılmasını talep ederim,ederler di.Belkide goldakvaryumun sahibi de bunu isteyecektir.

Size tavsiyem bu uslupla hiç bir yere varamazsınız.Değiştirin.

Site sahibi kendisi böyle eleştirmemi istedi. Yani ben kendim kalkıp eleştirmedim. Bana mail olarak atıyorlar sitemi mizahi bir dille eleştirirmisin diye. Bilip bilmeden konuşmayalım :)

supheli adlı üyeden alıntı

sitenizdeki yazılar böyle olabilir ama wmaracı sizin değil, ben wmaracı üyesi olarak rahatsız oldum ve belirttim bu kadar

Rahatsız olduysanız moderatöre bildirirsiniz gerekli uyarıyı bana yapar.Site sahibi kendisi istedi eleştirmemi eğer istemezse bu yazıyı kaldırırım zaten :)

doktor adlı üyeden alıntı

Bahsi geçen sitenin sahibi de bildiğim kadarı ile forumdan bir arkadaşımız. Dostça bir forum ortamında birbirimizi kırmadan eleştirmek en güzel yaklaşım olur.

Ben kimseyi kırdığımı düşünmüyorum eleştirilerimin hepsi "şaka" çerçevesindedir. Kimsenin alınmasına gücenmesine gerek yok.

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)
Bu nedir hocam? Ben anlayamadım özür diliyorum.?

• Üyelik 01.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 0 / 162
  • Ticaret 4, (%100)

siyahh adlı üyeden alıntı

Bu nedir hocam? Ben anlayamadım özür diliyorum.?

sitenin fiziksel açıdan site sahibinin isteğiyle samimi bir dille değerlendirilmesi. Biraz daha saçma sapan yorum yapılırsa konuyu sildiricem

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al