wmaraci reklam

Benim hangisini kiralamam lazım?

5 Mesajlar 1.495 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TheLacivert TheLacivert Invictus Maneo Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Psikolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1400
  • Beğeniler 497 / 496
  • Ticaret 0, (%0)
Şöyle ki, fos uygulamalara rastladıkça merakım arttı. Bitwarden (şifre kasası) gibi, Nextcloud (cloud hizmeti) gibi uygulamaları ben de kendi sunucum ile kullanmak istiyorum. Ayrıyetten kendi vpn'mi kullanayım, hazır başlamışken diğer 2 sitemi de buraya geçireyim diyorum.

Ben hangi hizmeti satın almalıyım?

wmaraci
reklam

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Vpn/cloud tarzı bir işe girişiyor olmalısınız anladığım kadarı ile.

Tam erişim yetkisi gerekiyor , kısacası paylaşımlı bir hosting, reseller işinizi görmeyecektir. Fakat işin arkasında basit bir sunucu alıp işe girişmek olayı yatmıyor, vpn hizmeti için biraz bilgiye ihtiyaç var önerim farklı projelere yönelmeniz.

• Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Psikolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1400
  • Beğeniler 497 / 496
  • Ticaret 0, (%0)

Ozi adlı üyeden alıntı

Vpn/cloud tarzı bir işe girişiyor olmalısınız anladığım kadarı ile.

Tam erişim yetkisi gerekiyor , kısacası paylaşımlı bir hosting, reseller işinizi görmeyecektir. Fakat işin arkasında basit bir sunucu alıp işe girişmek olayı yatmıyor, vpn hizmeti için biraz bilgiye ihtiyaç var önerim farklı projelere yönelmeniz.

Sanırım ben yanlış anlattım, kesin ben yanlış anlattım. Başka şahıslara hizmet edecek bir proje değil. Sadece kişisel kullanımım için şifrelerimi bitwarden üzerinden, dosyalarımı da nextcloud üzerinden kendi sunucumda(vps,reseller hangisi bilmiyorum) saklamak istiyorum sadece. Olursa bir de böyle bir şey kiralamışken sitelerimi de buraya taşımak istedim. Kişisel kullanım için yani başkalarına hizmet vermek için değil.

alperi alperi alperperi.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Bilgiişlem
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 642
  • Beğeniler 216 / 215
  • Ticaret 4, (%100)

TheLacivert adlı üyeden alıntı

Sanırım ben yanlış anlattım, kesin ben yanlış anlattım. Başka şahıslara hizmet edecek bir proje değil. Sadece kişisel kullanımım için şifrelerimi bitwarden üzerinden, dosyalarımı da nextcloud üzerinden kendi sunucumda(vps,reseller hangisi bilmiyorum) saklamak istiyorum sadece. Olursa bir de böyle bir şey kiralamışken sitelerimi de buraya taşımak istedim. Kişisel kullanım için yani başkalarına hizmet vermek için değil.

Centos 7 işletim sistemli 4 gb ram ve ssd disk sahip bir vps ile istediklerinizin hepsini yapabilirsiniz. bitwarden, nextcloud hatta herhangi bir panel ile sitelerinizin yönetimi de dahil olmak üzere Kurulum ve Yönetim konularına haiz iseniz her şeyi yapabilirsiniz.
TheLacivert

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Psikolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1400
  • Beğeniler 497 / 496
  • Ticaret 0, (%0)

alperi adlı üyeden alıntı

Centos 7 işletim sistemli 4 gb ram ve ssd disk sahip bir vps ile istediklerinizin hepsini yapabilirsiniz. bitwarden, nextcloud hatta herhangi bir panel ile sitelerinizin yönetimi de dahil olmak üzere Kurulum ve Yönetim konularına haiz iseniz her şeyi yapabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim, bütün sormak istediğim buydu.
alperi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al