wmaraci reklam

Taban Fiyatlar Hakkında

61 Mesajlar 10.261 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cmcfilm cmcfilm art Kimlik Onayı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek 3B Modelleme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad I** G**
  • Mesajlar 578
  • Beğeniler 326 / 117
  • Ticaret 23, (%100)
Her işte olduğu gibi bu işte de kalite fiyat ile doğru orantılı bir şekilde artmaktadır. Ben şahsen taban fiyatın hiç olmaması yönünde düşünmekteyim.
anilcagliyan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

anilcagliyan anilcagliyan WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 331 / 333
  • Ticaret 11, (%100)
cmcfilm size kesinlikle katılıyorum.

Aslında taban fiyat uygulamasının ana sebebi o fiyattan daha düşük hizmet vermemelerini sağlamaktır. Ancak taban fiyat o olduğu için daha fazla iş almak adına yazarlar veya diğer kategorilerde hizmet veren kişiler minimum fiyattan hizmet veriyor.

Aslında bu düşünce oldukça yanlış. Ben taban fiyat olduğu halde daha yüksek fiyat veriyorum ve iş alamıyorum :D Bunun sebebi ise forumda iş veren büyük bir kesim en düşük fiyat veren kişi ile çalışmayı tercih ediyor.
cmcfilm

kişi bu mesajı beğendi.

mrtrclb mrtrclb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1379
  • Beğeniler 538 / 538
  • Ticaret 7, (%100)
Serbest piyasada taban fiyat uygulaması bile saçma..

AtaTekin AtaTekin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 301 / 269
  • Ticaret 7, (%100)
Kesinlikle artmalı. En az 2.5 TL olması gerektiğini düşünüyorum artık. Ucuz etin yahnisi yavan olur misali 1.5 liraya alınan yazıdan hayır gelmiyor. Bir sürü yazım hatası, bozuk cümleler, alıntı yapılmış kısımlar falan. Eskiden alıcı olarak ben de tabandan alım yapıyordum ama artık az ve kaliteli hizmet arayışındayım.
EkipNetwork

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

EkipNetwork EkipNetwork akacak para hesapta durmaz Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 1267
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 170, (%100)
Blog Konumuz ekip networkten memnun musunuz konusu değil! Eğer memnun değilseniz özelden bizimle iletişime geçip derdinizi anlatabilirsiniz ama yok sırf taban fiyatın yükselmemesini savunmak için böyle bel altı vurmaya gerek yok. Ayıp.

Akhmerrah Akhmerrah WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 288
  • Beğeniler 19 / 66
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam benim düşüncem taban fiyat olmaması yönünde. 1.5 liraya 100 kelime yazılan makaleden eğer verim alabiliyorsa bırakın kullansın müşteri. Elbet dönüp dolaşıp bu işi layığı ile yapanların kapısını çalacak.

SmmPaneliComTR SmmPaneliComTR SmmPaneli.Com.T Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest.
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 603
  • Beğeniler 113 / 112
  • Ticaret 5, (%80)
Katılmıyorum taban fiyatın hiç bir önemi yok makale fiyatı 2 TL olan kişiden makale aldım rezaletti, 1.5 TL'den aldım kat kat üstün bir yazımı vardı. Taban fiyat olmadan da isteyen istediği fiyattan satış yapabilir.
Yakut

kişi bu mesajı beğendi.

Yakut Yakut WM Aracı Bronz Üye
  • Üyelik 25.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Blog Yayıncılığ
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 114 / 137
  • Ticaret 11, (%91)
Herkesin fikrine saygım var, ancak her sene taban fiyatı zam konusunu açmanızdan usandım. En son taban fiyatlarını 1.5 yaptınız, fakat yazar arkadaşların çoğunluğu 1,5 TL dahi hak etmiyor! Diğer arkadaşın söylediği gibi her iş de yok kaza yaptım yok bilmem ne! Bu sebeple Tanıtım yazılarını artık *** üzerinden alıyorum. Bu soruya yanıtım olarak "Kesinlikle taban fiyatı yükselmesin hatta taban fiyatını siliniz. Her işin ehlisi kendi emeğinin karışlığını kendisi belirlesin.

EkipNetwork EkipNetwork akacak para hesapta durmaz Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 1267
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 170, (%100)
Özgürlüğün de bir tanımı olduğu gibi serbest piyasanın da bir tanımı var, kimse sırf iş alacağım diye piyasayı bulandıramaz. 1.5 liraya savunanlara bedavaya yazalım dersek kabul ederler çünkü olaya tek taraflı bakıyorlar. Siz ne derseniz deyin müşterilerin çoğunluğu taban fiyatların yükseltilmesini istiyor ve yükselecek te çünkü bunca zaman rağmen bu fiyatı savunmak tamamen artniyetliliktir!!!

Yakut Size ne benim konularımdan? ***'u savunuyorsunuz ama orada da taban fiyatlar güncellenecek büyük ihtimal burası güncellendikten sonra orası daha yüksek fiyat belirleyecek bakalım o zaman orda da aynı şeyleri yazabilecek misiniz! Herkes kendi fiyatlarını belirlesin diyorsunuz ama ölücüler neredeyse bedavaya yazacak, taban fiyat olmasa yazarların çoğu işin hakkı olan ödemeleri alamayacaktı, bir de usandım diyorsunuz ayıp. Ben birçok yazarın, emekçinin hakkını savunuyorum burada ama siz sadece kendi hakkınızın derdindesiniz. Bir de site kendinizinmiş gibi konularınızdan usandım diyorsunuz, size ne???
GrafikYazilim06

kişi bu mesajı beğendi.

Yakut Yakut WM Aracı Bronz Üye
  • Üyelik 25.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Blog Yayıncılığ
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 114 / 137
  • Ticaret 11, (%91)
Ergen misin sen? Yok bu konu benim konum yok şu konuya cevap vermeyin falan filanları bırak. İkinicisi hitap şekline dikkat et, haddini bil aslan parçası. Üçüncüsü Konuyu açman, sadece şahsını değil, Tüm WMARACI üyelerini ilgilendirmekte. BENİ İLGİLENDİREN BİR KONUYA HİÇ KİMSENİN HADDİ DEĞİL, SİZE NE DİYE APTALCA BİR YANIT VERMEKLE...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al