wmaraci reklam

Ortak bir sitede güçleri birleştirmek

59 Mesajlar 7.724 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

hyppia hyppia Web - SEO - Reklam Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 316
  • Beğeniler 89 / 88
  • Ticaret 21, (%100)
Keşke olsa keşke yapılabilse. ben bayılıyorum böyle kolektif çıkışlara. Ülkede böyle girişimlere çok ihtiyaç var.

Para ve kazanç kelimelerini kullanmadan bir işe başlayabilecek düşüncede insanlar bulabilirseniz gayet de yapabilirsiniz. Sonuçta facebook, youtube ya da google dünyanın en zengin şirketleri olmak hayaliyle yola çıkmadı.

wmaraci
reklam

Bydinco Bydinco Cyrptocoin.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Cyrptocoin.com CEO
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 7 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Fikir çok güzel ayrıca bu iş kurulurken belli kurallar konulur ve kurala göre hareket edilir kurala uymayan olursa gider sözleşme dahi yapılır.

Blockchain, Bitcoin Ve Altcoin Haber Analiz
cyrptocoin.com

yb79 yb79 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web sitesi sahibi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 555
  • Beğeniler 286 / 212
  • Ticaret 1, (%100)
Benim size önerim şudur.
Bir işe girip büyümek istiyorsanız bu işinizden eve gelip yemeği yedikten sonra kahve eşliğinde bilgisayar başında geçirilen 3-4 saatlik eforla olmaz.
Bir işe girip büyümek için en az 10 kişi (kişi derken kelleden bahsetmiyorum nitelikli 10 kişi...)
Bir ofis tutar sabah 8 akşam 8 toplam haftanın altı günü 12 saat o ofiste kendini işine verir, iş ahlakı ve azimle çalışılır.Öyle 7-8 saat yarısı geyik değil..
Ofisin kira bedeli 3 bin tl olsun atıyorum, semtine göre çok azalır çok artar, bu 10 kişi kiraya ortak olur, domaine ortak olur, sitenin gelirine ortak olur..
Bu 10 kişi bir yıl bu işten para beklemeyecek kapasiteye sahip olmalı her şeyden önce..
Tabi bu saydıklarımı bir araya getirmek çok zor.
Hem ahlaklı,
Hem çalışkan,
Hem kültürel olarak kendini geliştirmiş,
Hem de 1 yıl boyunca bu işten para kazanmamayı kabul etmiş..
Böyle 10 kafadarı yan yana getirmek çok çok zor.
Ama imkansız değil!..

MutlulukNerede MutlulukNerede WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Muahasebeci
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 53 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
Kendi sitemde benzerini yaptım. Tuttu alexa hızla düştü şu an tr 4 k global 200 k herkes bir site de birleşir mi bilmem ama (subdomain dağıtıyorum bedava sizinde bu şekilde bir düşünceniz olursa iletişime geçersiniz o ayrı konu)

Bir sitede 10 kişi birlik olsa herkes sosyal medyayı aktif kullansa sitedeki her üyenin girdiği makaleyi tüm sosyal medya hesaplarında paylaşsa ve çevresini siteye çekmek için uğraş verse düşünün ne kadar etkili olur. Ne kadar kısa zamanda index alır. Yani alexa hızla düşer adsense kazançları artar bunun yanında siteye alınan reklamlar tanıtım yazıları link çıkışları vs derken site kendiliğinden yükselir gider.

Arksından forum bölümü açılır. Soru cevap bölümü açılır vs uçar uçar.

Ben varım. Ama şu an mevcut alexa vs oturmuş 5 yaşında domain sitemde benimle yol almak isteyen olursa buyursun gelsin. Herkesi bekliyorum...

Web Site Kurulum, Hızlandırma Ve HİTLENDİRME Hizmertleri
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

NazmiOzen NazmiOzen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2021
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Organizasyon
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** Ö**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Silindi silindi

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: NazmiOzen (06.09.2023 21:26)

NazmiOzen NazmiOzen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2021
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Organizasyon
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** Ö**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

yb79 adlı üyeden alıntı

Benim size önerim şudur.
Bir işe girip büyümek istiyorsanız bu işinizden eve gelip yemeği yedikten sonra kahve eşliğinde bilgisayar başında geçirilen 3-4 saatlik eforla olmaz.
Bir işe girip büyümek için en az 10 kişi (kişi derken kelleden bahsetmiyorum nitelikli 10 kişi...)
Bir ofis tutar sabah 8 akşam 8 toplam haftanın altı günü 12 saat o ofiste kendini işine verir, iş ahlakı ve azimle çalışılır.Öyle 7-8 saat yarısı geyik değil..
Ofisin kira bedeli 3 bin tl olsun atıyorum, semtine göre çok azalır çok artar, bu 10 kişi kiraya ortak olur, domaine ortak olur, sitenin gelirine ortak olur..
Bu 10 kişi bir yıl bu işten para beklemeyecek kapasiteye sahip olmalı her şeyden önce..
Tabi bu saydıklarımı bir araya getirmek çok zor.
Hem ahlaklı,
Hem çalışkan,
Hem kültürel olarak kendini geliştirmiş,
Hem de 1 yıl boyunca bu işten para kazanmamayı kabul etmiş..
Böyle 10 kafadarı yan yana getirmek çok çok zor.
Ama imkansız değil!..

Hocam bir laf var 1 kişi 10 kişiye bedel sözünden yola cıkarak isteyen insan akliyla yapamıycagı hiçbirşey yoktur sonucta yani bir web sitesi agırlık kaldırarak olucak şey degil cabayla istekle azimle yani bu site konusunda gelir elde etmek gider elde etmek degil yani ikincisi yani böyle birşeyin olması için senin bulunmuş oldugun il ile anlaşmış oldugun insanlar farklı ildeyse ne olucak peki ? yani günümüz postacı güvercin kuşu ile haberleşme cagı degil teknoloji cağı gümüzde konferans araçlarıda mevcut ilk başta kücük izlenimle büyük yollar kat etmek amazon sadace o zamanın şartlarında bir ofiste büyümüş şuan dünya çapında gecerli bir site yani.
PasifikYob

kişi bu mesajı beğendi.

yb79 yb79 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web sitesi sahibi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 555
  • Beğeniler 286 / 212
  • Ticaret 1, (%100)
Özellikle ofis diye belirtmemin nedeni, benim düşünceme göre evden yapılacak çalışmadaki motivasyon, iş gücü, takım ruhunun verimliliği ofistekinin çeyreği olmaz.
Sabah 8- akşam 8 gel evden çalış..Birinci günü bile çıkartılamaz bence..
Ben profesyonel bir işten bahsediyorum eğer büyük bir website yaratılacaksa..
Her gün birer saatlik öğle arası toplantıdan, tartışmadan, verimlilik yükseltme çalışmalarından vs vs..
Elimin altında laptop var, zaman da var o halde bunu değerlendirelim internetten voleyi vuralım ruhu ile alakalı bir şeyden bahsetmiyorum.
Disiplin, çok çalışma, yardımlaşma, var olan potansiyelini arttırma, işi geliştirme büyütme vs...
Bunlar bana göre bir ofiste olacak işler..
İnternet yayıncılığında ciddi tecrübem var, çeşitli farklı kollarda..
Tabi fikirlerim yanlış olabilir, bunlar benim önerilerim yanlış da olur doğru da olur..
Bu budur nokta şeklinde bir yaklaşımım yok..
Herkesin olduğu gibi benim de bir yaşam tecrübem var o doğrultuda önerimlerdir...

halilturhan halilturhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek askeri personel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 106 / 105
  • Ticaret 0, (%0)
Sizin bu fikrinizden yola çıkarak ortaklık işi berbat bi iştir. ortak kardeş kardeşe bile anlaşamıyor herhangi bir işte çok nadirdir yani.

Şöyle bir sistem olabilir aslında. Ortak değil de wordpress kurup insanlar içerik ürettikçe para kazansınlar. yazar olsunlar. ama sistemin asıl sahibi siz olun. yazarların ayrı bir paneli olur ve kazandıkları parayı görür. ürettikleri içerikleri kontrol edilir sonra yayına alınır. siz ödeme yaptıkça onlarda para kazanmak için daha çok üretir.
PasifikYob

kişi bu mesajı beğendi.

bebektos.com - Bebek Ürünleri Pazaryeri

salihx1983 salihx1983 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 29 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Aslında güçlü bir ekiple güzel bir domynle bir haber sitesi olabilir mesela

eniscan789 eniscan789 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 937
  • Beğeniler 169 / 149
  • Ticaret 19, (%100)
Böyle bir proje olursa, bir koldan da ben tutmak isterim. Gerçekten kulağa hoş geliyor.
MutlulukNerede

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al