wmaraci reklam
lidertakipci

Haber Sitesinden Yazı Kopyalamak (Telif Hakkı)

26 Mesajlar 6.131 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

emrexbt8 emrexbt8 Mergen Bilişim GmbH Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 912
  • Beğeniler 91 / 118
  • Ticaret 1, (%100)
İnsanları yanlış yönlendirmiyorum abonelik ücretsiz ve kaynak göstererek kullanabiliyorsun

wmaraci
reklam

emrexbt8 emrexbt8 Mergen Bilişim GmbH Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 912
  • Beğeniler 91 / 118
  • Ticaret 1, (%100)

Xtionx adlı üyeden alıntı

Hocam nasıl abone olacağımız ile ilgili bilgi verebilirmisiniz ?

Verdiğim sitede üyelik kısmı mevcut oradan kaydolabilirsin

Xtionx Xtionx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2020
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek ..
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 13 / 19
  • Ticaret 2, (%100)
Yinede yönetime danışmakta fayda var ziraa işin sonu tazminat davalarına kadar gidebiliyor.
Javadanadam

kişi bu mesajı beğendi.

Javadanadam Javadanadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 474
  • Beğeniler 331 / 148
  • Ticaret 3, (%100)

emrexbt8 adlı üyeden alıntı

İnsanları yanlış yönlendirmiyorum abonelik ücretsiz ve kaynak göstererek kullanabiliyorsun

Bizzat ben mail attım verdikleri yanıt bu şekilde oldu hem bu ajans hayır kurumu mu?

wmaraci
wmaraci

Xtionx Xtionx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2020
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek ..
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 13 / 19
  • Ticaret 2, (%100)
Kardeşim bazı ajanslar abone portföyünü attırmak ve reklam amaclı ilk açıldıklarında boyle hizmetler verebiliyor

Yavuz Yavuz VENI. VIDI. VICI. Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Digital Currency & Marketing
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 125
  • Beğeniler 18 / 23
  • Ticaret 19, (%100)
Daha önce başımıza geldi. AA tarafından kopyalanan bir haber yüzünden beş haneli bir ceza ile karşı karşıya kaldık.
Javadanadam

kişi bu mesajı beğendi.

magazinname magazinname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2021
  • Yaş/Cinsiyet 58 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** H**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar arkadaşlar
Bir basın mensubu olarak sorunuzu cevaplayayım. İHA, DHA ve A.A ajanslarına ait bir haberi kopyalarsanız ve bu tespit edilirse sizleri ücretli abonelik yapmak için anında köşeye sıkıştırabilirler ve bunu zaten birçok haber sitesinede yaptılar. Gazetelerin bu konuda kendilerine ait özel haberlerinde daha müsamaha gösterirler. Eskiden her gazetede muhabirler çalışır ve her gazete kendi özel haberini yayınlardı. Ama sektör değişti artık tüm gazeteler ajansalardan haber alıyor.
Bizde birkaç gazeteci dostumuzla ücretsiz haber ajansı kurduk. Ağırlıklı olarak haber içeriklerimiz magazin, kültür-sanat, teknoloji ve sağlık. Kurum ve kuruluşlar direk bize haberi gönderiyor ve bizde abonelerimize ücretsiz hizmeti veriyoruz. Günde belli sayıda haber giriliyor. Amaç okunmayacak veya çöp tabir edilecek haberlere hiç yer vermiyoruz. Word Press kullanan tüm arkadaşlar sistemimize abone olabilirler.
www.zirvehaberajansi.com

Muratcam Muratcam mtcyazilim.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mesleksiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 198 / 198
  • Ticaret 12, (%100)
magazinname Sitenizin her hangi bir bölümünde abone linkli yok ayrıca iletişim künye gibi bölümleriniz de bom boş insanlar neye güvenerek size abone olacaklar ve nasıl abone olacaklar. Bu mesaj sakın gösterim, reklam ve tıklama amaçlı olmasın.

Muratcamoglu.com

magazinname magazinname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2021
  • Yaş/Cinsiyet 58 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** H**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
Evet haklısınız @muratcam bende şimdi farkettim ve arkadaşımı uyardım. Normalde bende site sahibi olsam aynı şeyi düşünürdüm. Uyarınız için teşekkür ediyorum Ama sayfa gösterimi sağlamak gibi bir düşünce ile yazmadım. Şu an yaklaşık 40 civarı haber sitesi tüm kategorilerde veya kendi seçtiği kategorilerde haberleri otomatik olarak alıyor. Web konusunda uzman değilim hatta cahilim bile diyebilecek kadar dürüstüm. Ben işim gereği okunacağını düşündüğüm bültenleri editörüm vasıtasıyla yayına verdiriyorum. TRT, Netflix, birçok doktorun hastalıklar ve tedavilerle ilgili yazıları, bir çok sanatçının kendisine ait haberleri içeriğimizde bulunuyor. Yazımda da belirttim bir günde 100 haberde koyacak kadar basın bülteni tarafımıza ulaşıyor ama biz okunabileceğine inandığımız şeyleri servis ediyoruz. Ne kendi haber ajansımız çöp haberlerle dolsun ne hizmet alan arkadaşlarımızın siteleri çöp haberlerle dolsun.
Tekrar uyarınız için teşekkür ediyorum.
Sevgi ve Minnetle

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Kaynak göstererek haberleri kullanabilir miyim sorusunun cevabı: evet kullanabilirsiniz.
Peki hangi sitelerde kaynak göstererek kullanabilirim derseniz eğer cevap: çok ciddi bir araştırma gerekli.

Kaynak gösterilerek haber kullanmak aslında mümkün:
https://m.wmaraci.com/forum/genel-alisveris/70-adet-telifsiz-haber-sitesi-arsivi-haber-sitesi-sahiplerine-mujde-666279.html

Elbette bu bir reklam değil. Yeterince araştırırsanız eminim sizde bulabilirsiniz.
salihx1983

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al