wmaraci reklam

Papara konusunda güvenlik önerisi herkesin dikkatine

23 Mesajlar 3.197 Okunma
wmaraci reklam

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
Arkadaşlar herkese güvenlik önerisi Türkiye'de binlerce kişinin kimlik bilgileri çalınmıştır ve adlarına papara hesabı açılmıştır ben hergün kontrol ediyorum kendi bilgilerimi yeterli sayıda güvenlikleri yoktur para aktarım alımlarda kesinlikle devlet bankasını kullanınız ve açıklama bölmesinde alışverişini yaptığınız şeyleri yazınız tedbiri elden bırakmayın
yunusxx

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

gorkemyabgu gorkemyabgu tulparav.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 28 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
kaynak?

tulparav.com

alper155 alper155 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2021
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek serbest ticaret
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 28 / 48
  • Ticaret 8, (%75)
asılsız konu açma kardeşim.

erdoganurcu erdoganurcu x Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kuyumcu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 6 / 27
  • Ticaret 3, (%100)
inanmayanlar vs ola bilir konu doğru bir çok kişi adına Papara hesabı açılıyor kimlik bilgileri ortalık da geziyor ortalık da gezen kimlik bilgileri ile sahte kimlikler basılıp Papara hesapları açılıyor bir de agt kurye de elemanları var Adana vs gibi bir çok ilde kurye şirketlerin den anlaştıkları Kişiler var bu kişiler den direk Papara kartları alıp geçiyorlar anlaşması yok ise de kurye elemanı ile sahte kimliği gösterip alıyorlar vs Papara hesaplarını kendileri kullanıyorlar fazla olanları da satıyorlar. Bununla ilgili gerekli şeyleri hem agt kuryeye hem de Papara ya yollamıştım aylar önce ama bir şey değiştiğini sanmıyorum. Papara üzerinden ticaret yapmanızı çok önermem güvenmediğiniz kişiler ile ininal da aynı şekil de güvenmediğiniz kişiler ile banka harici riske girmeyin banka hesapları da kiralıyorlar orası ayrı oda riskli ama Papara ve ininal çok daha riskli bir yer.

Bunları nereden biliyorsun kanıt vs diyenler olur ise bunları bir çok yer de takılıp bir çok şeyi araştırdığım için görüp duyuyorum ve bunları paylaşıp ifşa edemem ve böyle bir şey de yanlış yola düşe bilecek birileri ola bilir o yüzden saklı olması daha iyi forumlar da Discord da icq grupların da vs bir çok yer de satılıyor bunların hepsini zamanın gerekli mercilere bildirdim icq gruplarını takip ediyor polis **************lar da biliyor ama bir şey olduğu yok açıkçası.

İnanmak isteyen inana bilir istemeyen inanmaz ama emin olun bilmediğiniz bir çok şey var.
yunusxx

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Scotland Scotland Das Beste, von allem Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Social Media
  • Konum Danimarka
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 100 / 103
  • Ticaret 74, (%100)
Bende duydum başkalarının bilgileri ile açılıyor evet.. fakat kendimiz için kontrolü nasıl yapabiliriz , bir öneriniz var mı ?
wmgtasarim

kişi bu mesajı beğendi.

gorkemyabgu gorkemyabgu tulparav.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 28 / 43
  • Ticaret 0, (%0)

erdoganurcu adlı üyeden alıntı

inanmayanlar vs ola bilir konu doğru bir çok kişi adına Papara hesabı açılıyor kimlik bilgileri ortalık da geziyor ortalık da gezen kimlik bilgileri ile sahte kimlikler basılıp Papara hesapları açılıyor bir de agt kurye de elemanları var Adana vs gibi bir çok ilde kurye şirketlerin den anlaştıkları Kişiler var bu kişiler den direk Papara kartları alıp geçiyorlar anlaşması yok ise de kurye elemanı ile sahte kimliği gösterip alıyorlar vs Papara hesaplarını kendileri kullanıyorlar fazla olanları da satıyorlar. Bununla ilgili gerekli şeyleri hem agt kuryeye hem de Papara ya yollamıştım aylar önce ama bir şey değiştiğini sanmıyorum. Papara üzerinden ticaret yapmanızı çok önermem güvenmediğiniz kişiler ile ininal da aynı şekil de güvenmediğiniz kişiler ile banka harici riske girmeyin banka hesapları da kiralıyorlar orası ayrı oda riskli ama Papara ve ininal çok daha riskli bir yer.

Bunları nereden biliyorsun kanıt vs diyenler olur ise bunları bir çok yer de takılıp bir çok şeyi araştırdığım için görüp duyuyorum ve bunları paylaşıp ifşa edemem ve böyle bir şey de yanlış yola düşe bilecek birileri ola bilir o yüzden saklı olması daha iyi forumlar da Discord da icq grupların da vs bir çok yer de satılıyor bunların hepsini zamanın gerekli mercilere bildirdim icq gruplarını takip ediyor polis **************lar da biliyor ama bir şey olduğu yok açıkçası.

İnanmak isteyen inana bilir istemeyen inanmaz ama emin olun bilmediğiniz bir çok şey var.

Kardeş kaynak sorduk. Herkes bir şeyler anlatıyor koyun önümüze somut bir şey bizde ona göre hareket edelim

tulparav.com

erdoganurcu erdoganurcu x Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kuyumcu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 6 / 27
  • Ticaret 3, (%100)
gorkemyabgu her önüme gelene kanıt sunma zorunluluğumuz mu var dediğime itimat etme gereği duymayacaksın ama bu tür alışverişlerin döndüğü grupları ve siteleri gösterince mi inanacaksın. inan veya inanma bu sana kalmış konuyu açan kişi uyarmış ben de bilgim olduğu için uyardım gerisi beni alakadar etmez ister dikkate alırsın ister almazsın.

Ben veya bir başkası paparaya rakip bir şirketin sahibi değiliz geçip durduk yere kötüleyecek değiliz.
wmgtasarim

kişi bu mesajı beğendi.

bulutcanyusuf bulutcanyusuf WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Belirtmek istemiyorum.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 9 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

gorkemyabgu adlı üyeden alıntı

Kardeş kaynak sorduk. Herkes bir şeyler anlatıyor koyun önümüze somut bir şey bizde ona göre hareket edelim

Bu tipler mahalle kahvesinde oturup her şeye inanan tipler hocam, forumda böyle sürekli Papara kullanmayın diye konu açıyorlar. Memleketi bunlar kurtarıyor, cahille muhattap olma.

forces forces WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1366
  • Beğeniler 9 / 379
  • Ticaret 0, (%0)
sikayetvar da bu konu hakkında yazılmış kayıtlar var .

https://www.sikayetvar.com/papara/sahte-hesap

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

Scotland adlı üyeden alıntı

Bende duydum başkalarının bilgileri ile açılıyor evet.. fakat kendimiz için kontrolü nasıl yapabiliriz , bir öneriniz var mı ?

Haftalık olarak e devletten herşeyinizi kontrol edin bankalarla iletişime geçip yanlış bir hareket vs kontrol edin bide adınıza kayıtlı numaraları kontrol edin
Scotland

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al