Selamlar,
Sitemde dosya kullanımı ile ilgili bir sorunum var. Şöyleki sitem için anasayfa ile birlikte 4 adet script kullandım. 3 tanesi alt alan adına bağlı 1 tanesi ana sayfa için. Wordpress ve özel scriptler mevcut. Kurulum tamamlandığında 60k kadar bir dosya kullanımı gözüküyordu. İçerik ve dosyalar yüklendikten sonra 70k ya kadar yükseldi. Buraya kadar sıkıntı yok. Zaten olmasınıda bekliyordum yüksek dosya kullanımı ve boyut.

Şuandan itibarense herhangi bir içerik girmememe rağmen sürekli dosya kullanımım artıyor. Hiçbirşey eklemiyorum yada bi içerik girişi yapılmıyor artık. Herhangi bir değişiklik dahi yapılmıyor, ağırlıklı Profil ve Tanıtım amaçlı olduğu için Blog dışında kullanılan bir kısım yok özetle. Buna rağmen 2 ay gibi bir sürede dosya kullanımı 10k artmış gözüküyor. Wordpress de cache leme için dosya tutulması ve ek sayfalar açılması gibi durumlar oluyordu sanırım. Bundan kaynaklı bile olsa kendini belli bir süre sonra temizliyor diye biliyorum. Ancak durum ortada. Önerileriniz varmı acaba? Kendi kendine dosya kullanımı artıyor. Bukadar artması normalmi ve ne yapmalıyım. Tavsiye verebilirseniz sevinirim.
Panel ;

Teşekkürler.