darkcoder adlı üyeden alıntı

-Refli linkden komisyon almaya çalışıyorsun, tamam!
-Hizmetten memnunsun ona da tamam!
-Hadi işin reklam yapmak, belki bir ücret alıyorsun ona da tamam!
-Fiyatı pahalıdır, ucuzdur ona karışmam her şirketin fiyat politikası, sağladığı hizmet, süreklilik vb. farklıdır. Bu sektörde 50 liraya sınırsız hosting veren de var 450 liraya 1 GB alanlı hosting verende.
-Ama öyle refden para kazanacağım diye test bile etmediğin firmaları kötülemek neyin nesi?
Wordpress'i küçümsemişsin ya da küçümsemeye çalışmışsın kendince! Öyle eklentiler var ki yaptığı sorgulamaları hayal bile edemezsin, bir de o sorguların olduğu sitenin günlük 20K hiti olduğunu düşün :) Aşağıdaki attığım sunucuda günlük 20K-50K arası bir çok site var 438 gündür şükür bir saniye bile hiç bir servisi down olmamıştır. bknz:https://prnt.sc/22d5del

Refli linkden müşteri çekip para kazanmana kimse bir şey demez burda ama abartma!

Edit: Linke şimdi baktım, senin refli link patlamış, boşa reklam yapma :)

Paylaşımım içerisinde 1 tane ref görüyormusun? ben sadece odeaweb müşterisiyim herhangi bir para felan almadım evet yalan söylemiyorum türkiye içerisinde çalıştığım hosting firmalarında bu performansı alamadım insanlara neden yalan söyleyeyim kusura bakmayın neyse onu söylerim.Beni başkalarıyla karıştırmayın paylaşımda bana 1 tane ref linki göstermeni bekliyorum ve reklam para aldığıma dair kanıt sunacaksın öyle konuşması çamur atması kolay