DTMEDYAAJANSI adlı üyeden alıntı

Herkes her firmayı sevebılır övebilir hocam benım de sosyal medya sitem vardı 260 K userlı anlık giriş sayısı sadece kayıtlı olanı dıyorum 50k sorgu sayısı dakikada kaç yuzbin adet dusun CPU ile alakalı konularda yazılımın sorgu sayısı db şişme sonucu sunucular CPU yer şimdi şunu diyim ben aylık bundan bır sene öncekı fiyatı söylıyım 750 TL sunucu Cpanel dahil fiyat verıyordum o üye sayısı uygulamasız olan 3 aylık veridir onun İçin ben firmaya özelden teşekkür ediyorum hep konu açmanıza gerek yok onun İçin şöyle söylıyım bence aklına gelmeyen ilk defa gördüğün bır firma yıllardır hızmet verıyordur ve Şuan piyasadakı bınlerce firmaya rağmen en ıyısı ref kasmayın hocam hayırlı olsun

Hocam ref kastığım felan yok sadece ben odeawebin sıradan müşterisiyim bunu kanıtlarlada sunabilirim burası bir forum diler şikayet edersin dilersen översin bunun en doğal hakkım olduğunu düşünüyorum yanılıyormuyum? Keşke çalıştığım diğer türk firmalarıda beni mağdur etmeseydide onlarıda övseydim ama her zaman mağdur oldum 10 a yakın firma değiştim hepside beni mağdur etti kusura bakmayın gerçekler bu