wmaraci reklam

Kimse Yok mu? Bu İşi Bilen - Ücretli

15 Mesajlar 2.168 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Tosa Tosa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kurumsal Yönetim Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 45 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar yıllardır bende wordpress siteleri ile uğraşıyorum alıp satıyorum vs vs. Bu güne kadar ne temalar indirdim ne ayarlar yaptım internetten bularak ama hiçbiri istediğim sonuca ulaşmadı.

Şu koskoca forumda ya ben bu işin ustasıyım diyecek biri.

Tek soru tek cevap istiyorum.

Google puanlamasında bu sitelerin hız ve puan oranlarını mobilde %100 masa üstünde %100 yapacak birileri var mı? aramızda

Not: Web sitelerin %99'u kurumsal sitedir.
cevaplar ve yorumlar için teşekkür ederim

wmaraci
reklam

aeneas3535 aeneas3535 WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 21.03.2021
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek özel sektör
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** k**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 1 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
mobil 99 masaüstü : 99 puanlarını rahat alabiliyorsun bu tema ile:

https://themeforest.net/item/smartmag-responsive-retina-wordpress-magazine/6652608

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Bu istediğinize "yaparım" diye cevap verenler olursa itibar etmeyin. Hele ki bir eklenti, bir kaç kod ile bunu yaparım diyenlere de itibar edip paranızı kaptırmayın.
Site hızı ile puanlar aynı şeyler değildir. Puanı %100 yapılan bir sitenin açılma hızı hiçte %100 değildir.

Özellikle birbirinden farklı projeler ve temalar sözkonusu ise daha da dikkatli olun.

Öncelikle size gerekli olan Site açılış hızı mı yoksa Sitenin %100 olması mı buna karar vermelisiniz. Site açılış hızı sizin için daha önemli ise bu konuda hizmet veren ve işini gerçekten hakkıyla yapan ve hakkını da isteyen birileri var.
wmgtasarim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 45 / 44
  • Ticaret 0, (%0)

Cevap için öncelikle teşekkür ederim. tema ihtiyacı olduğunda değerlendireceğim ancak şuanda hali hazırda olan temalar için bu olayı çözecek birilerini arıyorum

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 45 / 44
  • Ticaret 0, (%0)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

Bu istediğinize "yaparım" diye cevap verenler olursa itibar etmeyin. Hele ki bir eklenti, bir kaç kod ile bunu yaparım diyenlere de itibar edip paranızı kaptırmayın.
Site hızı ile puanlar aynı şeyler değildir. Puanı %100 yapılan bir sitenin açılma hızı hiçte %100 değildir.

Özellikle birbirinden farklı projeler ve temalar sözkonusu ise daha da dikkatli olun.

Öncelikle size gerekli olan Site açılış hızı mı yoksa Sitenin %100 olması mı buna karar vermelisiniz. Site açılış hızı sizin için daha önemli ise bu konuda hizmet veren ve işini gerçekten hakkıyla yapan ve hakkını da isteyen birileri var.

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Çok haklısınız ikiside birbirinden farklı. Benim burada öncelikli olarak istediğim site açılız hızı çünkü sitelerimin çoğu kurumsal site içinde genel standart bilgi resim ve yazılar var. Bu işlemi aştıktan sonra da hemen talep edeceğim şey Google puanları %99-100 olarak verileri sağlamak

bu konuda uzun arayışlarım var çünkü bazen yoğun bazen çok nadir olarak işler geliyor bende müşterilerimi geri çevirmiyorum ve wordpres kurumsal sitelerini kuruyorum. uzun soluklu bu işi çözme konusunda talebiniz varsa genel bir değerlendirme yapabiliriz sizin içinde uygunsa

Keremiyo Keremiyo Festina Lente Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Web Tasarım, Sosyal Medya Dan.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 52 / 51
  • Ticaret 2, (%100)
Temadan Temaya Değişir Ben *** da Wordpress Hız Optimize Hizmeti Veriyorum Nadir de Olsa Bir kaç tema da yaptıklarım işlemiyor para iadesi yapıyorum böyle durumlarda
Forumu incele araştır işin ehlinden bir kere hizmet al ve rica et bir kaç taktik gösterirler belki basitinden bir nebze de olsa işine yarar
Tosa

kişi bu mesajı beğendi.

cengzsen cengzsen GraphicDesigner Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 174
  • Beğeniler 35 / 34
  • Ticaret 4, (%100)
Merhabalar sakaryawebsite.com 'da iletişim bilgilerim mevcut tema tema gidelim değerleri yakaladığımız temaya ödeme sağlayın nasıl fikir?

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
Hız optimize gibi eklentiler vardır ücretsizini kullan işe yararsa ücretli al gitsin işe yaramazsa zaten olmayacak birşeydir

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

Tosa adlı üyeden alıntı

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Çok haklısınız ikiside birbirinden farklı. Benim burada öncelikli olarak istediğim site açılız hızı çünkü sitelerimin çoğu kurumsal site içinde genel standart bilgi resim ve yazılar var. Bu işlemi aştıktan sonra da hemen talep edeceğim şey Google puanları %99-100 olarak verileri sağlamak

bu konuda uzun arayışlarım var çünkü bazen yoğun bazen çok nadir olarak işler geliyor bende müşterilerimi geri çevirmiyorum ve wordpres kurumsal sitelerini kuruyorum. uzun soluklu bu işi çözme konusunda talebiniz varsa genel bir değerlendirme yapabiliriz sizin içinde uygunsa

Öncelikle istediğiniz "site hızı" ise doğru yoldasınız. Hızlandırmak istediğiniz sitenin tüm optimizasyonları için ne gerekiyorsa yapmalısınız. Öncelikle tema ve wordpress, eklenti sürümlerini güncel tutmalısınız. Sonra görselleri doğru boyutlandırıp optimize etmelisiniz. Gereksiz eklentileri (tema önerisi dışında görsel boyutlandırma, hızlandırma, sosyal ağ butonları vs) kaldırmalısınız. Unutmayın ki her eklenti ve kendini tekrar eden birden fazla görsel siteye yük getirir. Videolar varsa sunucudan kaldırın ve youtube gibi platformalarda barındırıp siteye link embed yapmanızı öneririm. cPaneller artık genelde Litespeed desteklidir. Litespeed cache eklentisi kurup "doğru" biçimde yapılandırmalısınız. Bir iki günde sitenin hızlandığını göreceksiniz.

Genel olarak tüm siteler için geçerli olan barındırdıkları içerik, görsel, medya ve kalıntılar (birden fazla tema kurup kaldırma neticesi kalan arkaplan dosyalar) site hızı üzerinde olumsuz etkiye neden olur.

turkeytrick turkeytrick Tanıtım Yazısı / Reklam Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 615
  • Beğeniler 153 / 152
  • Ticaret 5, (%100)
Wp meteor yada wp rocket kullanın 1 yıllık lisans 50 tl idi yanlış hatırlamıyorsam pagespeed i yeşillendirmek istiyorsan.

Teknoloji Haberleri Sitesinden 🔥 Tanıtım Yazısı 🚀 Satın Al! > https://bit.ly/3xzclQd
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al