lostyazilim

Kendinize İyi Bakın Arkadaşlar...

10 Mesajlar 1.459 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)
Merhaba;

Arkadaşlar artık hayatın gerçeklerini yavaş yavaş anlamaya başladık.Bizden büyük olan abilerimiz önceleri;

-Geç kalmayın bir an önce kendinizi kurtarın.

derlerdi ancak biz pek aldırış etmezdik.Daha yaşımız genç üniversite sınavına daha girmedik.Ancak bugün şehir dışından gelirken kenar mahallelerde oturan benden küçük kardeşlere baktım,insanların yaşamına baktım ve gerçekten şükrettim.Yalnız hayatı oralara bakınca daha iyi anladım.Belki biz oralarda oturmuyoruz ancak onlar yerine kendimizi koymalıyız...

Oralara baktıkça artık yaşın geldiğini ve vaktin geçmek üzere olduğunu anladım.Çok geç değil belki daha 1-2 senem var ancak olayın farkına vardım diyebilirim.Bu bağlamda artık wmaraci.com ve diğer bir çok webmaster forumuna artık çok nadiren gireceğim ve kendimi derslere vereceğim.Bu şekilde olmuyor çünkü gerçekten en büyük şans elimizdeyken kendimizi yetiştirmeliyiz bunu anladım.

Kendinize çok iyi bakın.Ara ara uğrayacağım bu aralar buralardayım ancak 1 hafta sonra artık %80 zor gireceğim ve zor da olsa kendimi derslere vereceğim.Anne-baba emeği boşa gitmesin arkadaşlar.Besledi büyüttüler onlara karşı en büyük ödevimiz bence bu olmalı...

Hepiniz kendinize çok iyi bakın ve hakkınızı helal edin...

Not: İnceleme yaptığımız sitelerin bazılarının raporları teslim edilmedi.Onlar 1-2 hafta içerisinde teslim edilecek.İçinizi ferah tutunuz...

Saygılarımla,Kolay Gelsin...

"Hayat gerçekten çok zor arkadaşlar... Çokkk"

wmaraci
reklam

BKD BKD WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 548
  • Beğeniler 30 / 130
  • Ticaret 11, (%100)
Umarım başarılı olursun başarılar dilerim :)
siyahh

kişi bu mesajı beğendi.

Kin Kin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 5 / 39
  • Ticaret 1, (%0)
Hayat Kolay'da Yaşamak Gerçekten Zor...
siyahh

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)
Teşekkürler arkadaşlar...

Hayatta zor hocam emin olun.Her şey zor...

wmaraci
wmaraci

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1151
  • Ticaret 1, (%100)
Bir gün dünyanın en zengin insanlarının o kişiler arasından çıktığını göreceksin. :)
Bak imzamda Jim Carrey`in bir sözü var, "Dilerim ki bir gün herkes, çok ünlü olur, çok zengin olurda, küçükken hayalini kurduğu her şeye sahip olur; böylelikle aradıkları cevabın bu olmadığını anlarlar" Son zamanlarda en çok etkilendiğim sözlerden birisidir bu.

Evet, o senin bahsettiğin, küçüklüğünü yaşayamamış kişiler zengin oluyorlar, ünlü oluyorlar.
Ama sorun orada işte "çocukluğunu yaşayamıyorlar."

Ben burada sana diğer kişiler gibi oku ya da okuma demeyeceğim. Sana diyeceğim şey "öyle bir hayat yaşa ki, başkaları senin hayatına baktığında imrensin, hayran kalsın ve kendi hayatına yön versin" olacak. Bunun yolu da okumaktan falan geçmiyor. Bunun yolu inandığın şeyler peşinden koşmaktan geçiyor.
siyahh

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)

Kakarotto adlı üyeden alıntı

Bir gün dünyanın en zengin insanlarının o kişiler arasından çıktığını göreceksin. :)
Bak imzamda Jim Carrey`in bir sözü var, "Dilerim ki bir gün herkes, çok ünlü olur, çok zengin olurda, küçükken hayalini kurduğu her şeye sahip olur; böylelikle aradıkları cevabın bu olmadığını anlarlar" Son zamanlarda en çok etkilendiğim sözlerden birisidir bu.

Evet, o senin bahsettiğin, küçüklüğünü yaşayamamış kişiler zengin oluyorlar, ünlü oluyorlar.
Ama sorun orada işte "çocukluğunu yaşayamıyorlar."

Ben burada sana diğer kişiler gibi oku ya da okuma demeyeceğim. Sana diyeceğim şey "öyle bir hayat yaşa ki, başkaları senin hayatına baktığında imrensin, hayran kalsın ve kendi hayatına yön versin" olacak. Bunun yolu da okumaktan falan geçmiyor. Bunun yolu inandığın şeyler peşinden koşmaktan geçiyor.

Çok sağolun hocam çok teşekkür ediyorum.Sizinle gerçek hayatta da tanışmak isterim gerçekten...

Allah razı olsun. :(
Kakarotto

kişi bu mesajı beğendi.

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1151
  • Ticaret 1, (%100)

siyahh adlı üyeden alıntı

Çok sağolun hocam çok teşekkür ediyorum.Sizinle gerçek hayatta da tanışmak isterim gerçekten...

Allah razı olsun. :(

Kim bilir belki bir gün tanışır birlikte iş yaparız. :rolleyes:
siyahh

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)

Kakarotto adlı üyeden alıntı

Kim bilir belki bir gün tanışır birlikte iş yaparız. :rolleyes:

Belki hocam :)

KingReis KingReis Seo UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek ..
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 12 / 60
  • Ticaret 10, (%100)
Hakkında hayırlısını diliyorum, yaşın ufak ya da büyük olması önemli değil. Bunun farkına varmak en önemlisi! okumak elbette ki güzel. Ücretsiz seo analizi yapıyordun baktın güzel gidiyor ben bu işi yaparım dedin sonra ücretliye çevirince işi tutmadı tutsaydı o işin şuan burada bu konuyu açmaz devam ederdin ama şuan en doğrusunu yaparak farkına vardığın için tebrik ediyorum. Kendine iyi bak güzel kardeşim.
siyahh

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)

KingReis adlı üyeden alıntı

Hakkında hayırlısını diliyorum, yaşın ufak ya da büyük olması önemli değil. Bunun farkına varmak en önemlisi! okumak elbette ki güzel. Ücretsiz seo analizi yapıyordun baktın güzel gidiyor ben bu işi yaparım dedin sonra ücretliye çevirince işi tutmadı tutsaydı o işin şuan burada bu konuyu açmaz devam ederdin ama şuan en doğrusunu yaparak farkına vardığın için tebrik ediyorum. Kendine iyi bak güzel kardeşim.

Merhaba;

Çok teşekkürler.Aslında o işi 5 kişiyle sınırlamıştık,bakalım nasıl gidecek veya insanlar beğenecek mi diye :) Talep çok olunca kimseyi kırmak istemedik ve incelemeye başladık. 200 siteyi aşınca artık emek karşılığı olarak daha iyi ve profesyonel paketimizi satışa çıkartalım dedik.Arkadaş ile 1 hafta boyunca telefon trafiği yürüttük kafa patlattık nasıl daha iyi yol izleriz diye... Aslında o hizmet devam edecek ancak dediğiniz gibi çok fazla talep olmadı.Hatta hiç talep olmadı.Sağlık olsun ne diyelim...

Sizde kendinize çok iyi bakın...

Saygılarımla...

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al