wmaraci reklam

Oyun hile trainer web sitesi telif davası hakkında

10 Mesajlar 2.055 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

IsmailAydogdu IsmailAydogdu WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2022
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Selamün aleyküm beyler uzun yazı olacak okuyup yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler

geçen senenin ilk aylarında yabancı oyun hileleri yani trainer diye geçer böyle bir site açmıştım 9 10 ay falan açık kalmıştı epic gamesten ve steamden oyun içeriklerini 2 3 gün arayla baya ekliyodum baktım aynı içerikte çok site var telif mevsuzu olacağı hiç aklıma gelmemişti zaten oyunlar için sadece oyun ismi başlık oyuna ait steam yada epicteki ingilizce açıklamaları yazıp 1 tanede resim ekliyordum program falan yayınlamıyordum her hangibir link veya link kısaltmada yoktu

bugün karakoldan aradılar ifade için çağrıldım sorduğumda konuyu söylemediler gittiğimde 4 tane farklı yabancı oyun şirketi ve 9 oyun içeriği için davalar varmış sitemin adınıda söyledi ifademi verdim sitenin işleyişini anlattım bilmiyordum dedim hostinh ve domain ihs firmasındaydı bilgileri ordan almışlar büyük ihtimal

ifadeden sonra eve gelince bu işlere bakan avukatla görüştüm siteyi anlattım dedim sitem oyun indirme sitesi değil trainer olarak geçiyor hemde oyuna ait hile programı yada kodları falan olmadığını böyle birsürü site olduğunu söyledim diğerlerini de anlattım resim içerik falan kimsede uyarmadı uyarsalar silerdimm deyince uyarmak zorunda değillermiş hakları onlarda olduğu için resim oyun başlığında trainer geçmesi vs bunlar için dava açılabiliyormuş bundan 2 3 ay öncede madur olan birine böyle dava açılmış. uzlaşmacımı ne arayacakmış çok yüksek meblalar isterler dedi ödemeyincede dava açılıp hakim karar veriyomuş dava durumunda tazminat hariç onların avukatlarının paralarınıda ben ödeyiormuşum nasıl sistem anlamadım

baya birşey anlattı yarım saat 300lira aldı siteden 10ayda toplam 3000 4000 kazanmışımdır avukat tutamıcam baya zor durumda kaldım illaki yüklü tazminat cezası çıkarmış belki bu avukat tam bilmiyordur daha önce böyle durum yaşayan varsa yardımcı olursa çok sevinirim

wmaraci
reklam

• Üyelik 22.06.2022
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Selamün aleyküm beyler uzun yazı olacak okuyup yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler

geçen senenin ilk aylarında yabancı oyun hileleri yani trainer diye geçer böyle bir site açmıştım 9 10 ay falan açık kalmıştı epic gamesten ve steamden oyun içeriklerini 2 3 gün arayla baya ekliyodum baktım aynı içerikte çok site var telif mevsuzu olacağı hiç aklıma gelmemişti zaten oyunlar için sadece oyun ismi başlık oyuna ait steam yada epicteki ingilizce açıklamaları yazıp 1 tanede resim ekliyordum program falan yayınlamıyordum her hangibir link veya link kısaltmada yoktu

bugün karakoldan aradılar ifade için çağrıldım sorduğumda konuyu söylemediler gittiğimde 4 tane farklı yabancı oyun şirketi ve 9 oyun içeriği için davalar varmış sitemin adınıda söyledi ifademi verdim sitenin işleyişini anlattım bilmiyordum dedim hostinh ve domain ihs firmasındaydı bilgileri ordan almışlar büyük ihtimal

ifadeden sonra eve gelince bu işlere bakan avukatla görüştüm siteyi anlattım dedim sitem oyun indirme sitesi değil trainer olarak geçiyor hemde oyuna ait hile programı yada kodları falan olmadığını böyle birsürü site olduğunu söyledim diğerlerini de anlattım resim içerik falan kimsede uyarmadı uyarsalar silerdimm deyince uyarmak zorunda değillermiş hakları onlarda olduğu için resim oyun başlığında trainer geçmesi vs bunlar için dava açılabiliyormuş bundan 2 3 ay öncede madur olan birine böyle dava açılmış. uzlaşmacımı ne arayacakmış çok yüksek meblalar isterler dedi ödemeyincede dava açılıp hakim karar veriyomuş dava durumunda tazminat hariç onların avukatlarının paralarınıda ben ödeyiormuşum nasıl sistem anlamadım

baya birşey anlattı yarım saat danışma için 300lira aldı siteden 10ayda toplam 3000 4000 kazanmışımdır avukat tutamıcam baya zor durumda kaldım illaki yüklü tazminat cezası çıkarmış belki bu avukat tam bilmiyordur daha önce böyle durum yaşayan varsa yardımcı olursa çok sevinirim

yusufcc07 yusufcc07 pillowcenter.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 26 / 26
  • Ticaret 1, (%100)

Geçmiş olsun. Fikrimce bu olay sana patlamaz. Umarım düşündüğüm gibi olur. Tekrardan geçmiş olsun üzüldüm.

IsmailAydogdu

kişi bu mesajı beğendi.

www.luikin.com

• Üyelik 22.06.2022
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

yusufcc07 adlı üyeden alıntı

Geçmiş olsun. Fikrimce bu olay sana patlamaz. Umarım düşündüğüm gibi olur. Tekrardan geçmiş olsun üzüldüm.

Sağol dostum Allah razı olsun ama danıştığım avukat önce ceza davası dedi o kesin senin aleyhine sonuçlanacak ve tazminat davası açılacak diye belirtti yüklü mebla çıkarmış korkuttu beni uzlaşmacı arayacak demişti onuın aramasını bekliyorum bakalım ne kadar isteyecekler tekrardan teşekkürler

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 22.06.2022
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

güncel.. avukatlar para almadan yardım etmiyor konu hakkında bilgisi olupda yardımcı olacak varsa sağolsun

uMc uMc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Software Engineer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 25 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

Geçmiş olsun, adli sicil kaydınızda herhangi bir suç var mı?

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

Türkiye'de vergi yükümlülüğü bulunmayan hiç bir şirket tazminat ve dava hakkına sahip değildir diye biliyorum tazminat ve dava açabilmeleri için Türkiye'nin kanunlarına göre vergi yükümlülüğü olması gerekiyor bunuda dile getirin avukatınız bu yönden ilerlesin 

bugraogus bugraogus <?xml version="1.0" encod Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 13 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

Böyle bir şeyi ilk defa sende duydum zira bir çoğu oyunla ilgili hile paylaşıyorlar. Hatta oyuna özel hilenin yazılımını yapıyorlar. Ayrıca sen sadece kopyala/yapıştır yapıyorsun niye dava açıldı hana anlamış değilim?

• Üyelik 22.06.2022
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

uMc adlı üyeden alıntı

Geçmiş olsun, adli sicil kaydınızda herhangi bir suç var mı?

Teşekkürler. Sicilimde kayıt yok dostumtemiz.

wmgtasarim adlı üyeden alıntı

Türkiye'de vergi yükümlülüğü bulunmayan hiç bir şirket tazminat ve dava hakkına sahip değildir diye biliyorum tazminat ve dava açabilmeleri için Türkiye'nin kanunlarına göre vergi yükümlülüğü olması gerekiyor bunuda dile getirin avukatınız bu yönden ilerlesin 

Bilmiyorum dostum Türkiyede temsilcilerimi ne varmış İstanbulda

bugraogus adlı üyeden alıntı

Böyle bir şeyi ilk defa sende duydum zira bir çoğu oyunla ilgili hile paylaşıyorlar. Hatta oyuna özel hilenin yazılımını yapıyorlar. Ayrıca sen sadece kopyala/yapıştır yapıyorsun niye dava açıldı hana anlamış değilim?

Evet bende onlara bakıpğ açmıştım birşey olmaz diye 

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: IsmailAydogdu (29.06.2022 17:16)

• Üyelik 22.06.2022
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Bugün uzlaştırmacı aradı dosyaları birleştirmişler toplamda istenilen miktar 170bin TL Allah cezalarını versin bunun neresi suç steamde de resimler başlıklar var onlara ses yok garibana vuruyorlar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al