wmaraci reklam
lidertakipci

Sitem Hakkında Destek İstiyorum

17 Mesajlar 1.694 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
5 Tane wordpress açıp link verirse ne olacağını söyleyeyim. Bir ay sonra google bitlis haber kelimesinde filtreye sokar bir daha site düzelmez. Bunlar doğal olmayan çalışmalar. Haber eklemekten başka yapacağı çok fazla bir şey yok.

wmaraci
reklam

boducx boducx Doly Bilişim Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Sistem Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 25 / 71
  • Ticaret 2, (%100)
ArıTasarım ekibi olarak Vatansever arkadaşımıza her konuda ücretsiz olarak iletişime geçtiği taktirde muhakkak yardım ve destek verilecektir. Saygı ve hürmetler.

Doly.com.tr=>Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri | DolyBilisim.com=>Proje Bilgisayar Çözümleri

Kral Kral Kral Üye Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 14 / 8
  • Ticaret 2, (%100)

HayLaz adlı üyeden alıntı

Üstadım bitlis haber senin zaten domaininde yer alıyor...! birinci sayfaya gelirsin ama üstlere bişey diyemem..! bıkmadan usanmadan günlük 5 tane wordpress blog aç ve sitene link ver faydasını göreceksindir..twitter içinde sana addmefast'ı önerebilirim manuel ama işini görür..Faydalı olabildiysem ne mutlu kolay gelsin..!

İlk önce teşekkür ederim ilgine hocam bunu kimse önermiyor sakat diyorlar

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

5 Tane wordpress açıp link verirse ne olacağını söyleyeyim. Bir ay sonra google bitlis haber kelimesinde filtreye sokar bir daha site düzelmez. Bunlar doğal olmayan çalışmalar. Haber eklemekten başka yapacağı çok fazla bir şey yok.

Evet aynen böyle dediler.

boducx adlı üyeden alıntı

ArıTasarım ekibi olarak Vatansever arkadaşımıza her konuda ücretsiz olarak iletişime geçtiği taktirde muhakkak yardım ve destek verilecektir. Saygı ve hürmetler.

Teşekkürler hocam pm attım size

HayLaz HayLaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Dekorasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 7 / 17
  • Ticaret 3, (%100)

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Kardeşim 100 tane yerine 1000 tane siteden verirsen google filtreye sokarsın tabi. azı yarar çoğu zarar. blog link sadece alt yapı güçlendirir siteni destekler.ben 100'lerce sitemde denedim hiç bişeyde olmadı..Ne biliyosanız yanlış biliyosunuz..!

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 14 / 8
  • Ticaret 2, (%100)

Kardeşim 100 tane yerine 1000 tane siteden verirsen google filtreye sokarsın tabi. azı yarar çoğu zarar. blog link sadece alt yapı güçlendirir siteni destekler.ben 100'lerce sitemde denedim hiç bişeyde olmadı..Ne biliyosanız yanlış biliyosunuz..!

Yani yapayım mı hocam dersiniz ?

HayLaz HayLaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Dekorasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 7 / 17
  • Ticaret 3, (%100)

Kral adlı üyeden alıntı

Yani yapayım mı hocam dersiniz ?

sürekli yap demiyorum aklına geldikte 3 tane 5 tane kafana göre ama dozunu kaçırma...! Emin ol faydasını göreceksin etkisi olmasa sana söylemem ama yinede diğer arkadaşlara saygı duyarım.Yapmanı tavsiye ederim

• Üyelik 16.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 14 / 8
  • Ticaret 2, (%100)

sürekli yap demiyorum aklına geldikte 3 tane 5 tane kafana göre ama dozunu kaçırma...! Emin ol faydasını göreceksin etkisi olmasa sana söylemem ama yinede diğer arkadaşlara saygı duyarım.Yapmanı tavsiye ederim

Tamam hocam günde 3-5 bir hafta boyunca yapacağım sonra olursa devam işe yaramazsa bırakacağım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al