wmaraci reklam

Html tabanlı bedava düzenleyebileceğim web platform önerirseniz çok sevinirim

8 Mesajlar 1.641 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

deepsize deepsize KANALIN KRALI Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek idari
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Merhabalar google dan çok çektiğim için ve .com .net uzantı tabanınıda pe tanımadığım için genellikle blogger vb 123site tr.gg gibi yerlerden kendimi geliştirmeye çalıştım bu ilerlemede web siteleri için gif yolu ile basit web reklam yapmaya kadar ilerlettim şablon ve tema düzenleme gibi bir çok işi de profesyonel e yakın yapabiliyorum ancak ekonomım pek el vermediği için genellikle blogger ve google sites de takılı kaldım wix kullandım onda da açık kaynak daki gibi html düzenleme alanı olmadığı için ve sürükle bırak mantığı olduğu için beni pek sarmadı bu sebepten dolayı etik olmayacak ama wmaracı içerisinde gerçekten bilgili profesyonel hatta işin kolayı ve incesini bilecek arkadaşın çok olduğunu düşünerekten sizden yardım istiyorum 

bir çok eski ve yeni web sitesi açıp paylaşabileceğim platformu araştırdım ancak hepsinin genel ortak noktası telif hakları ve dmca da sıkıntı yaratmaları ben bir içerik paylaşıyorum telif ten veya dmca dan yada hizmet şartları çerçevesinde yayınladığım içerik hemen veya belli bir süre sonra ya siliniyor ya engelleniyor yada hesabım askıya alınıyor benim istediğim eğer web ortamında varsa dmca yı veya hizmet şartlarını takmayacak bir platform tabi onuda *******inikasyon üzerinden engellerler ancak vpn kullanarak da erişsinler en azından buda bir yol eğer verilerim silinmeyecekse buna da razıyım ayrıca html tabanlı düzenleme yapabileceğim temaları kolay dizayn edebileceğim ve en önemlisi bedava bir web site paylaşım platformu aramaktayım varsa bilgisi olan lütfen yardımcı olabilirse çok sevinirim en son google sites üzerinden kendime özgü bir web sitesi yaptım ona da hizmet şartları politikası gelmiş yıldım artık youtube kanalım var ve indirme yönlendirme linklerini her video için tek tek yapmaktan bıktım 

wmaraci
reklam

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

Bilgisayarınızda localhost kurup html tabanını kullanabilirsiniz html temalar içinse nicepage programını kullanabilirsiniz işlevli bir program kaliteli yaptığınız temaları html + wordpress olarak indirebilirsiniz 

deepsize

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek idari
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

temaları html + wordpress olarak indirebilirsiniz

Bu kısmı anlayamadım ayrıca verdiğiniz bilgilerden dolayı çok çok teşekkür ederim WordPress e gelince ona da pek aşina degilim bana bu konuda yardımcı olursani size direkt html yayın oluşturma programı yaparım 

• Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

deepsize adlı üyeden alıntı

Bu kısmı anlayamadım ayrıca verdiğiniz bilgilerden dolayı çok çok teşekkür ederim WordPress e gelince ona da pek aşina degilim bana bu konuda yardımcı olursani size direkt html yayın oluşturma programı yaparım 

Wordpress YouTube de videolar izleyerek yol alabilirsiniz wordpress aslında kolay işleve sahiptir nicepage programında yaptığınız html temayı wordpress teması olarakta otomatik bir şekilde yapılandırılmış halde indirebilirsiniz demektir 

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

Wordpress YouTube de videolar izleyerek yol alabilirsiniz wordpress aslında kolay işleve sahiptir nicepage programında yaptığınız html temayı wordpress teması olarakta otomatik bir şekilde yapılandırılmış halde indirebilirsiniz demektir 

• Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

• Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek idari
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Tekrar merhaba yeni yeniden verdiğim bilgiler için yine Yine teşekkür ederim Nice Pack ve programını inceledim biraz ancak bedava sürümde tema yapılabiliyor mu onun bilgisinde değilim YouTube üzerinden de Wordpress videoları buldum onları inceleyeceğim tavsiyen üzerine nice Pack programının kuralı versiyonunda bulamadım yani kıraklı halini yani Bunlar gene yapılamayacak şeyler değil ancak bunların tamamını bana yapabilirsen en azından para karşılığında yapabilir misin

• Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

Tekrar merhaba yeni yeniden verdiğim bilgiler için yine Yine teşekkür ederim Nice Pack ve programını inceledim biraz ancak bedava sürümde tema yapılabiliyor mu onun bilgisinde değilim YouTube üzerinden de Wordpress videoları buldum onları inceleyeceğim tavsiyen üzerine nice Pack programının kuralı versiyonunda bulamadım yani kıraklı halini yani Bunlar gene yapılamayacak şeyler değil ancak bunların tamamını bana yapabilirsen en azından para karşılığında yapabilir misin

Nicepage crackına bakmam lazım ama olacağından emin değilim diğer alternatif ise envato elements üzerinden bakın istediğiniz temaları indirip atarım size

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al