Herkeze Hayırlı Forumlar Dilerim 

Google Adwords Otomasyon 

1-Benim ─░┼čletmem Fake Kurulumu

Otomatik olarak benim i┼čletmem hesab─▒ kurulum tamamlar . Sonras─▒nda Ads'de benim i┼čletmem ├╝zerinden fake kampanya kurulumunu tamamlar .

2-Youtube Fake Kampanya Kurulumu

Gerek sizin verdi─činiz linklere yada otomatik olarak random linkler ├╝zerinden youtube fake kampanya kurulumunu tamamlar .

3-├ľzel Fake Kampanya Kurulumu

Bu kurulum sonras─▒nda ortalama 5 dakika i├žerisinde ger├žek kampanyan─▒z─▒ girebilirsiniz etkin olmas─▒n─▒ bekleme vs yok .

4-Web Sitesi Kampanya Kurulumu

Otomatik olarak bizim vermi┼č oldu─čumuz domain, ba┼čl─▒k, ac─▒klama, keyword, tbm, b├╝tce, lokasyon gibi gerekli bilgiler ile web sitesi kampanya kurulumunu tamamlar .

5-T─▒kla Ara Kampanya Kurulumu

Otomatik olarak bizim vermi┼č oldu─čumuz domain, ba┼čl─▒k, ac─▒klama, keyword, tbm, b├╝tce, lokasyon gibi gerekli bilgiler ile t─▒kla ara kampanya kurulumunu tamamlar .

6-Hesap Check

Otomatik olarak hesaplar─▒n Ask─▒ Durumunu Ask─▒dan D├Ânen Varmi Kontrol├╝n├╝ Sa─člar

7-Aski ─░tiraz

Otomatik olarak hesaplar─▒n─▒za Ask─▒ ─░tiraz Att─▒rabilirsiniz. Ask─▒ itiraz ├╝lkesini siz belirliyebilirsiniz.

8-Hesaplara Bakiye Cektirme

Vermi┼č oldu─čunuz kartlar─▒ bir hesaba ekleyerek hesaplara otomatik bakiye eklemesi yapar.

9-Buton Kontrol

Hesaplar─▒n ├Âdeme yetkisini kontrol eder .┬á

10-Reklam Veren Do─črulama

Belirtti─činiz ─░simleri S─▒ras─▒yla Hesaplara Girerek Gerekli Belgeleri Secerek Do─črulama Ger├žekle┼čtirir

Konumuzdaki Ads ├ťretim Botumuz TL Hesap ├ťretimi Yapmaktadir

Botun bir cok fonksiyonunu elimden geldi─čince anlatmaya ├žal─▒┼čt─▒m . Yazmad─▒─č─▒m bir cok extras─▒ mevcuttur . Bot ile ilgili sorular─▒n─▒z ve extra istekleriniz olursada yard─▒mc─▒ olabilirim whatsapp ileti┼čim ├╝zerindne bana ula┼čabilirsiniz .

Whatsapp ─░leti┼čim : +46 76 901 81 32┬á