freelance iş ilanları

Burada siteleri satan kişiler gerçekten satmak mı istiyor?

11 Mesajlar 2.166 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

pckurdu pckurdu Pckurdu Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek webmaster
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar. Kendime güzel bir site satın almayı düşünüyordum. Dizi - Film sitesi veya oyun sitesi düşünüyordum. Forumda 7 tane konuya mesaj yazdım ama kimse sitesini bana pm olarak göndermedi. Bende mi yanlışlık var yoksa konuları açanlarda mı anlayamadım. Acaba konuları açanlar gerçekten sitelerini satıyor mu?

imza yok...
wmaraci
reklam

AtakanAtes AtakanAtes 1881 - 193∞, özlemle... E-Mail Onaysız
  • Üyelik 05.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım Tek.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 2867
  • Beğeniler 54 / 747
  • Ticaret 25, (%100)
genellikle hepsi üye olup konusunu açık gidiyor aynı konunun başlığını google'da aratıp bakarkan takıldıkları siteden onlara ulaşabilirsin.

pckurdu pckurdu Pckurdu Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek webmaster
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Gereği yok. satan kişi haberdar olmalı. iki gündür ahber bekliyorum cevap yok. ben de açtım 3-4 tane webmaster sitesine konularımı ama hergün kontrol ediyorum. böyle olmaması gerek. konuyu açıp giden kişi zaten sitesini satmaya karar vermemiş demektir!..

imza yok...

Alphabet Alphabet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 1432
  • Beğeniler 146 / 287
  • Ticaret 33, (%100)
Bu sorun konuyu açan kişilerin sorumsuzluklarundan kaynaklanmakta.Konularını takip etmeliler.
Sizde sorun yok.

wmaraci
wmaraci

Kalashnikov Kalashnikov WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bankacılık & Finans
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 105 / 82
  • Ticaret 13, (%100)
tok satıcı hepsi herhalde :)

feylesof feylesof Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

pckurdu adlı üyeden alıntı

Gereği yok. satan kişi haberdar olmalı. iki gündür ahber bekliyorum cevap yok. ben de açtım 3-4 tane webmaster sitesine konularımı ama hergün kontrol ediyorum. böyle olmaması gerek. konuyu açıp giden kişi zaten sitesini satmaya karar vermemiş demektir!..

Daha birçok forumda satış konusu açtıkları için bakmıyorlardır. Burada gördüğüm kadarıyla alışveriş olmuyor ve forumun yaş ortalaması da oldukça düşük, tahminimce 15-16 falan. Bu nedenle de sitelere fazla alıcı çıkmıyor, annelerinden babalarından izin alamıyorlar :)

Bu forumda site alıp satman pek mümkün değil, ticaretin daha ön planda olduğu forumlarda denemelisin şansını. Ama bu aralar site satış piyasası öldü. Satılan sitelerin çoğu spam içerikliydi, panda ile hepsi gümledi. O yüzden çok fazla site satan da kalmadı. Sana iyi şanslar.

Edit: Farketmeden up'lamışım :)

Ulker Ulker Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%100)

feylesof adlı üyeden alıntı

Daha birçok forumda satış konusu açtıkları için bakmıyorlardır. Burada gördüğüm kadarıyla alışveriş olmuyor ve forumun yaş ortalaması da oldukça düşük, tahminimce 15-16 falan. Bu nedenle de sitelere fazla alıcı çıkmıyor, annelerinden babalarından izin alamıyorlar :)

Bu forumda site alıp satman pek mümkün değil, ticaretin daha ön planda olduğu forumlarda denemelisin şansını. Ama bu aralar site satış piyasası öldü. Satılan sitelerin çoğu spam içerikliydi, panda ile hepsi gümledi. O yüzden çok fazla site satan da kalmadı. Sana iyi şanslar.

+++++++++++

forumzeblebi forumzeblebi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%0)
foruma girmiyolarki açtığı konuya baksın sorumsuzlar ..

alicin12 alicin12 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 70
  • Ticaret 5, (%100)

feylesof adlı üyeden alıntı

forumun yaş ortlaması düşük diyosunuz ve bende 16 yaşındayım ama ailemle birlikte PayPal kullanıyorum yani dereyi görmeden paçayı sıvamayın ve önyargılı olmayın.Bu forumun başka bir artısı ise Az ve Öz olmasıdır ve bunun için burada takılıyorum.O 15-16 yaşıdna dediğiniz kişiler çok iyi işler başarabilir sitede satarlar,scripte satarlar

CyberLORD CyberLORD Biraz mesafe! Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 80 / 67
  • Ticaret 1, (%100)
Yaşa bakarak webmasterları sınıflandırma yanlış olur. Site Alım/Satım işine gelince alınacak sitelerin ücreti fazladır. Bunlar tabiki 15/16 yaşında dediğiniz kişiler içindir ve çoğu öğrencidir ve zevk için bu işi yapıyorlar. Yani bu kişilerin Web Sitesi üzerinden para kazanmak gibi amaçları olmadığından Forumlarda Site Satışı pek olmuyor

Yaşıda ilerlemiş insanlar Profesyonel site yapmayı bildikleri için satın almak yerine kendileri proje üretiyor ve yapıyor

Bende Sitelerimi satışa çıkarıyorum fakat alıcı bulamıyorum. bu yüzden konularıma çok geç bakıyorum. Yinede konu açıp forumu terketmiyorum ;)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al