wmaraci reklam

Temalara Footere Link Koyarak İnsanları Sömürme

93 Mesajlar 12.984 Okunma
wmaraci reklam

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

Freezby adlı üyeden alıntı

Yani çoğu bedava iş yapanın her bulduğu kodu eklediğini mi ima ediyorsun ?

Belirttiğin fiyata değil WP tema komple site tasarımı yapılıyor :D

Erhan Abi gayet açık söylemiş de nedense bakıyorum bu konuda konuyu açan arkadaş ve sen bazı şeyleri anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Burda bulduğu tüm kodları ekleyecek diye bir şey denilmemiş. Sen nasıl anladın onu meçhul.

Ayrıca sanırım piyasada 50-100 liraya iş yapan çocuklarla fazla haşır neşir olmalısınız ki 2.000 TL'yi fazla görüyorsunuz. Bir işin ederi vardır. Tabi siz bunu bilmiyorsanız böyle demeniz normal.
Erhan Kakarotto

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Erhan Abi gayet açık söylemiş de nedense bakıyorum bu konuda konuyu açan arkadaş ve sen bazı şeyleri anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Burda bulduğu tüm kodları ekleyecek diye bir şey denilmemiş. Sen nasıl anladın onu meçhul.

Ayrıca sanırım piyasada 50-100 liraya iş yapan çocuklarla fazla haşır neşir olmalısınız ki 2.000 TL'yi fazla görüyorsunuz. Bir işin ederi vardır. Tabi siz bunu bilmiyorsanız böyle demeniz normal.

Ben nedemek istenildiğini anlıyorum. Üreten kişinin isminin orda bulunmasının bir sakıncası olmadığını söylediğimi zaten mesajlarımı okuduysan anlardın.
2. olarak ücretli işlerde bile tasarımcı şirketin site footer ına yazıldığını hepimiz biliyoruz.

Bir tema için 2000 lira sizin için ederi olabilir, her işin bir hakkı vardır. TEMA dediğin sitenin 3 te 1 i. Ozaman siz bir siteyi şu anlayış yapısıyla 8000 tl den ucuza yapmazsınız. Gerekçe olarakta Yurt Dışını gösterirsiniz.

Bende size Yurt dışında Minimal Gelir düzeyinin kişi başı 6000 dolardan fazla olduğunu söylerim. Ayrıca konuyu açan arkadaş Profosyonel değil ki, Amatör. Siz amatör bir bireye neden pro tema öneriyorsunuz. Hemde Fahiş fiyata.

Benim şahsi görüşüm, yerli yazılımcılar buradan kaybediyor.

Ek olarak Ücreti işi yapan belirler. Ona kimse birşey diyemez.
mexnet

kişi bu mesajı beğendi.

HayLaz HayLaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Dekorasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 7 / 17
  • Ticaret 3, (%100)
Neden Hala insanlar bişeyler anlatmaya çalışıyor ki :)

TDWeb TDWeb SEO Danışmanı - Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek SEO Danışmanı - Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 112 / 210
  • Ticaret 143, (%99)
bunu yapan insanları sömürmüyor siz linki kaldırarak emeğe saygısızlık yapıyorsunuz. gidip başka tema kullanacksın ozaman yada kendin yapacaksın.

wmaraci
wmaraci

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)

tatilmekan adlı üyeden alıntı

bunu yapan insanları sömürmüyor siz linki kaldırarak emeğe saygısızlık yapıyorsunuz. gidip başka tema kullanacksın ozaman yada kendin yapacaksın.

Ne büyük bir tesadüftür ki wordpress kullanıldığı halde 2. sitenizde wordpess e ait tek ibare yok.

Tema da emek Kod da hayır işi. Bana bol bol dua ederseniz bende size ederim.
mexnet

kişi bu mesajı beğendi.

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)

mexnet adlı üyeden alıntı

Dağıtmasın kardeşim o zaman bu ücretsiz dağıtmak değil insanların üstünden zorunlu hit kazanmak.

İşte bu yüzden artık insanlara yardım edesim, ücretsiz tema yapıp dağıtasım gelmiyor.

Bakın, eğer siz o linki silmeseydiniz, demek ki o siteye yönlenmeyecekti. Yani siz adamın tema yaparken koyduğu "linkimi silmeyin" uyarısını ihlal edip, emeğe saygısızlık yapıyor sonra da dağıtmasaymış diyorsunuz. Herkes bilgisini kendine sakladığında da neden ""Türkiye gelişmiyor ????"" diye sitem içeren mesajlar yazılır.

İnsanlar babasının keyfi için tema yapıp dağıtmıyor bunu. Tanınmak için, kendi linklerini dağıtmak için tema yapıyor. Daha sonra da "arada bir iki emek hırsızı çıkacaktır mutlaka. İnsan gibi kullanamıyorsa, biz de linkimizi zorla basalım" diyorlar.

Neden bu tarz link silme işlemine yönlendirme koyuyorlar ?
Neden ücretsiz temalarda dahi emek hırsızlığı "TÜRKİYE" de yapılıyor ?

Bir web geliştiricisi olarak ücretsiz olarak arkadaşıma verdiğim scriptin bile linklerinin değiştirilip onun tarafından satıldığını, benim yaptığım temaların birebir aynısının yapılıp, ben ücretsiz sunmama rağmen, benim yaptığımı kendi referansıymış gibi gösterilerek "ticari kar" elde edildiğini görünce deliriyorum ve, keşke 10-20 kat şifreleme koysaydım diyorum.

Bu yüzden link koyanların yaptıklarında da zerre kadar yanlışlık görmüyorum.
Ücretsiz dağıtıyoruz diye kimsenin kölesi ya da bir şeyi olacak değiliz.

Telif kısmında link istemeyen, yönlendirme istemeyen parasını verir paşa paşa temasını yaparız.
Ama yani insanı yaptığı iyilikle rezil ediyorsunuz bırakıyorsunuz.

Vallahi sizin gibileri görünce Türkiye`de tek bir tema, script dahi yapıp dağıtasım gelmiyor.
Böylelikle en azından kendiniz öğrenir ya da biraz cebinizden para gidince ne olduğunu anlardınız.

Sonuçta insanların bir yerden ekmek parası olmalı.
isousluer mexnet

kişi bu mesajı beğendi.

mexnet mexnet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İşletme Yönetimi
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 71 / 55
  • Ticaret 1, (%100)

kakarotto adlı üyeden alıntı

işte bu yüzden artık insanlara yardım edesim, ücretsiz tema yapıp dağıtasım gelmiyor.

Bakın, eğer siz o linki silmeseydiniz, demek ki o siteye yönlenmeyecekti. Yani siz adamın tema yaparken koyduğu "linkimi silmeyin" uyarısını ihlal edip, emeğe saygısızlık yapıyor sonra da dağıtmasaymış diyorsunuz. Herkes bilgisini kendine sakladığında da neden ""türkiye gelişmiyor ????"" diye sitem içeren mesajlar yazılır.

Insanlar babasının keyfi için tema yapıp dağıtmıyor bunu. Tanınmak için, kendi linklerini dağıtmak için tema yapıyor. Daha sonra da "arada bir iki emek hırsızı çıkacaktır mutlaka. Insan gibi kullanamıyorsa, biz de linkimizi zorla basalım" diyorlar.

Neden bu tarz link silme işlemine yönlendirme koyuyorlar ?
Neden ücretsiz temalarda dahi emek hırsızlığı "türkiye" de yapılıyor ?

Bir web geliştiricisi olarak ücretsiz olarak arkadaşıma verdiğim scriptin bile linklerinin değiştirilip onun tarafından satıldığını, benim yaptığım temaların birebir aynısının yapılıp, ben ücretsiz sunmama rağmen, benim yaptığımı kendi referansıymış gibi gösterilerek "ticari kar" elde edildiğini görünce deliriyorum ve, keşke 10-20 kat şifreleme koysaydım diyorum.

Bu yüzden link koyanların yaptıklarında da zerre kadar yanlışlık görmüyorum.
ücretsiz dağıtıyoruz diye kimsenin kölesi ya da bir şeyi olacak değiliz.

Telif kısmında link istemeyen, yönlendirme istemeyen parasını verir paşa paşa temasını yaparız.
Ama yani insanı yaptığı iyilikle rezil ediyorsunuz bırakıyorsunuz.

Vallahi sizin gibileri görünce türkiye`de tek bir tema, script dahi yapıp dağıtasım gelmiyor.
Böylelikle en azından kendiniz öğrenir ya da biraz cebinizden para gidince ne olduğunu anlardınız.

Sonuçta insanların bir yerden ekmek parası olmalı.

haklısın.

AkLımın İpLerini SaLdım !

ctylmz ctylmz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek insaat
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 1 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Amma uzadı konu ya:) Örgüt'ü bu akdar tartışmıyoruz...

mexnet mexnet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İşletme Yönetimi
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 71 / 55
  • Ticaret 1, (%100)

ctylmz adlı üyeden alıntı

amma uzadı konu ya:) örgüt'ü bu akdar tartışmıyoruz...

vallaha yazdığıma pişman oldum yanlış anladı arkadaşlar beni :(

AkLımın İpLerini SaLdım !

Onur89TR Onur89TR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2376
  • Beğeniler 704 / 791
  • Ticaret 1, (%100)

mexnet adlı üyeden alıntı

vallaha yazdığıma pişman oldum yanlış anladı arkadaşlar beni :(

Konu kapatılsın ki arkadaşımız daha fazla ezilmesin diyordum. Ta ki bu arkadaşın "Arkadaşlar beni yanlış anladı." şeklindeki bu mesajını okuyana kadar. Hala çevrene suç atıyorsun. Sanki yanlışı sen değil, onlar yapmış. Bu yanlış düşüncelerinden ötürü bir özür bile dilemiyorsun. Beni haksız çıkardın. Vurun beyler. Sonuna kadar destekliyorum. :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al