olkunmustafa adlı üyeden alıntı

Ben dreamveawer kullanıyorum. Acaba dreamveawer kullanıpta notepad++ tavsiye eden var mı??

Notepad++ nın yanı sıra bir kaç eklenti kurduğunda tadından yenmiyor. Öğrenmek istiyorsan, notepad++.

Projelerini çabuk bitirmek istiyorsan phpdesigner,rapidphp tarzı editörler kullanabilirsin.

ofismobilya adlı üyeden alıntı

1-sen kodlama arayüzündesin :) ordan çık tasarım arayüzüne gir bir db oluştur...
2 siteninin tanımlamasını yap php mysql server modelini seç dw eleştirdiğine göre bu kısmı zaten yapabiliyorsundur ...
3 mysqlde tabloismi yönetici alanlar kulllaniciid kullaniciadi sifre olsun
4 dw de bir form oluştur insert var üst menüde ordan başla ekle form ekle textfield ekletextfield ekle buton oke kod yazdınmı hayır...
5- recorset oluştur
6- insert data obj....solda user authen....login user
seç
oldu bitti detaylı anlatımı daha sonra yaparım kod yazdıkmı hayıt
yeni bir sayfa oluştur.. engelli.php olsun
7-insert data obj....solda user authen....restrict acces... seç üye girişi yapmadan açmayı dene :) giremezsin ...
8-sayfada bir yere çıkış yaz seç , seçili iken insert data obj....logout user seç buda kullanıcı çıkışı
kod yazdıkmı hayır....
demekki belli bir seviyeye kadar basit işlemleri php bilmeden dw ile php kodlayabiliyormuşuz ....

DW kaç sürümü ?
Üyelik sistemini Session ile mi yapıyor ? Henüz kodları incelemedim, ona göre dw sürümü kuracağım, kullandığı kodları ve mantığını bilmiyorum bu konuda yorum yapamayacağım şimdilik. :rolleyes: